اخبار ورزشی
می و میچل در حالی شروع می کنند که انگلیس قصد تهاجمی برای تست آرژانتین نشان می دهد |  جام جهانی راگبی 2023

می و میچل در حالی شروع می کنند که انگلیس قصد تهاجمی برای تست آرژانتین نشان می دهد | جام جهانی راگبی 2023

استیو بورثویک الکس میچل و جانی می را که از اولین تیم خود در جام جهانی کنار گذاشته شده بودند را برای اولین بازی انگلیس در این مسابقات در روز شنبه مقابل آرژانتین انتخاب کرد.

به گزارش گاردین، میچل دومین شروع خود را در انگلیس انجام داد و بن یانگ و دنی کر را شکست داد، در حالی که می در جناح راست بود. تام کوری پس از آسیب دیدگی مچ پا برای اولین بار از اواخر ماه مه وارد زمین بال باز می شود و بن ارل شماره 8 را تایید می کند. کورتنی لاوز کاپیتان وینگر نابینا است.

میچل 26 ساله فقط 6 پیراهن به نام خود دارد – یانگز و کر در مجموع 214 پیراهن دارند – اما ماه گذشته تحت تاثیر اولین گام هایش در اولین بازی خود مقابل فیجی قرار گرفت و پیراهن شماره 9 را انتخاب کرد. احتیاط به یانگ روی نیمکت ارجح است. میچل در پایان ژوئن از تیم تمرینی انگلیس کنار گذاشته شد – تصمیمی غافلگیرکننده با توجه به اینکه او در چهار بازی از پنج بازی شش ملت آنها روی نیمکت نبود – اما ماه گذشته پس از حذف جک ون پورتلیت از مسابقات به تعویق افتاد. مچ پاش صدمه نبین

انتخاب او همچنین به اهداف تهاجمی انگلیس اشاره دارد. انگلیس پس از بیش از شش ساعت انتظار در دیدار مقابل فیجی موفق شد از پشت به گل برسد. بورثویک در این هفته اصرار داشت که انگلیس به برنامه بازی محافظه‌کارانه‌ای که از زمان سرمربیگری خود داشت پایبند خواهد بود، اما میچل وظیفه دارد توپ سریع را برای زنده کردن حمله ارائه کند.

جانی می (در مرکز) در تمرین با جک واکر و جک ویلیس برخورد می کند. عکس: دن مولان/گتی ایماژ

در همین حال، می در اوایل این هفته اعلام کرد که تقریباً به بورثویک می‌گوید که وقتی متوجه شود اولین تیمش در جام جهانی را نخواهد داشت، اردو را ترک خواهد کرد. اما کناره گیری آنتونی واتسون به دلیل آسیب دیدگی ساق پا راه را برای حضور می در تیم مسافرتی هموار کرد. الیوت دالی یک وینگر چپ است که ماه گذشته در مقابل ایرلند از ناحیه زانو آسیب دید.

در قسمت جلو، دن کول به عنوان پشتیبان تنش‌آمیز برای ایجاد ثبات بیشتر در حمله انتخاب شد، و با ویل استوارت روی نیمکت، کایل سینکلر بازیکن شگفت‌انگیزی نیست، اما همانطور که گاردین توضیح داد با مصدومیت قفسه سینه دست و پنجه نرم می‌کند. الیس گنگ، یکی از دو دستیار کاپیتان به همراه جورج فورد، پشتیبانی بی‌نظیری را ارائه می‌کند. Maro Itoje و Ollie Chessum در رده دوم قرار دارند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

تیم انگلیس مقابل آرژانتین

نمایش دادن

کمیسر اف (لستر)؛ جی می (گلاستر)، جی مارچانت (ورزشگاه فرانسه) ام تویلاگی (حراجی)، ای دالی (ساراسین ها)؛ جی فورد (حراجی)، یک میچل
(نورهمپتون)؛ E Genge (بریستول) جی جورج (سارازنز) دی کول
(لستر) M Itoje (سارازنز) هی شطرنج (لستر) C قوانین
(نورهمپتون، کاپیتان)، تی کاری (حراجی)، شمارش B (سارازنز).

تعویض ها: تی دان (سارازنز) جی مارلر (هارلکین ها) دبلیو استوارت
(حمام) جی مارتین (لستر) لودلام (نورهمپتون)، اهميت دادن
(هارلکین ها) ام اسمیت (هارلکین ها) ای لارنس (حمام).

از بازخورد شما متشکرم.

Manu Tuilagi و Joe Marchant محورهای اصلی هستند، در حالی که فردی استوارد علیرغم یک بعدازظهر سخت مقابل فیجی به دفاع کناری خود ادامه می دهد. جو مارلر، تئو دان، جورج مارتین، لوئیس لودلام، مارکوس اسمیت و اولی لارنس روی نیمکت به استوارت و کر پیوستند.

بورتویک گفت: پس از یک هفته آماده سازی عالی در Le Touquet، بازیکنان اکنون مشتاقانه منتظر شروع جام جهانی راگبی در روز شنبه در مارسی هستند. “پس از عملکرد چشمگیر آرژانتین در 12 ماه گذشته، ما می دانیم که اولین بازی در استخر ما آزمون سختی خواهد بود. این تورنمنت بزرگ یک فرصت هیجان انگیز ویژه برای بازیکنان ما ارائه می دهد که من می دانم که طبق معمول بهترین کار خود را در مقابل بازیکنان ما انجام خواهند داد. پشتیبانی سفر ما در جنوب فرانسه.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *