ناتینگهام فارست به جذب کالوم هادسون اودوی از چلسی نزدیک است | پنجره نقل و انتقالات

ناتینگهام فارست در حال نزدیک شدن به قراردادی برای جذب کالوم هادسون اودوی از چلسی است. وینگر پس از بی اعتبار شدن در استمفورد بریج مشتاق است چالش جدیدی بیابد و فارست به او فرصتی می دهد تا حرفه خود را به مسیر اصلی بازگرداند.

هادسون اودوی از زمان مصدومیت شدید آشیل در سال 2019 با مشکل مواجه شده است و چلسی تابستان را در تلاش برای یافتن خریداران برای بازیکنی که زمانی یکی از بهترین استعدادهای آکادمی محسوب می شد، گذراند.

فولام در رقابت برای جذب این بازیکن 22 ساله پیش بود اما پس از اینکه نتوانستند با چلسی بر سر مبلغی به توافق برسند، از علاقه خود صرف نظر کردند. اما راه برای فارست هموار شده و آنها در حال پیشرفت قوی در مذاکرات با چلسی هستند.

اگرچه مشخص نیست که هادسون اودوی می‌خواهد به سیتی گراوند نقل مکان کند یا خیر، او ممکن است از اتحاد مجدد با مدیر فارست، استیو کوپر، سود ببرد. هادسون اودوی در سطح نوجوانان انگلیس برای کوپر بازی کرد.

قرارداد هادسون اودوی یک سال دیگر است و چلسی می خواهد او را از رکورد خارج کند. او فصل گذشته را به صورت قرضی در بایرلورکوزن سپری کرد اما در دوران حضورش در آلمان با مشکل مواجه شد.

مایه تاسف خواهد بود که یکی دیگر از محصولات آکادمی چلسی را ترک کند که میسون مانت را تابستان امسال به منچستریونایتد فروخت. بایرن مونیخ در حال مذاکره برای جذب تروو چالوبا و علاقه مند به جذب کانر گالاگر است.

برنلی و وستهم به دنبال یان ماتسن هستند اما اگر مارک کوکورلا به صورت قرضی به یونایتد بپیوندد، می تواند مدافع چپ شود. مائوریسیو پوچتینو از زمانی که سرمربی چلسی شد تحت تاثیر مااتسن قرار گرفت.

در همین حال، تینو آنجورین بازیکن چلسی در حال آماده شدن برای انتقال قرضی کوتاه مدت به پورتسموث است. وینگر 21 ساله که پیش از این به صورت قرضی برای لوکوموتیو مسکو و هادرزفیلد بازی می کرد، تا کریسمس برای باشگاه لیگ یک بازی خواهد کرد. سپس همه طرف ها وضعیت را دوباره ارزیابی خواهند کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

آنجورین مشتاقانه منتظر همکاری با جان هارلی، دستیار سرمربی پورتسموث است. هارلی قبل از اینکه در ماه فوریه با جان موسینیو، مدیر پورتسموث ارتباط برقرار کند، در آکادمی چلسی بود.

با بازی تیم‌های زیر 15 تا زیر 20 سال انگلیس در همه سطوح، آنجورین کانون توجه باشگاه‌های سرزمین اصلی اروپا بود، اما تعداد محدود اعتبارات بین‌المللی چلسی باعث شد انتقال نزدیک‌تر به خانه ترجیح داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *