فوتبال
ناتینگهام فارست در مورد خروج گیج کننده جانجو شلوی از باشگاه با سؤالاتی مواجه است |  جنگل ناتینگهام

ناتینگهام فارست در مورد خروج گیج کننده جانجو شلوی از باشگاه با سؤالاتی مواجه است | جنگل ناتینگهام

ناتینگهام فارست قرارداد جانجو شلوی را فسخ کرد، برخلاف اظهارات اولیه او مبنی بر اینکه او قبل از پیوستن به چایکور ریزه اسپور به صورت قرضی باشگاه را ترک می کند.

فارست از طریق کانال رسمی خود اعلام کرد که شلوی 8 ماه پس از امضای قراردادی 2 و نیم ساله در سیتی گراوند به صورت قرضی به ترکیه رفت، اما این انتقال در واقع دائمی بود. در پستی از سپتامبر که فارست ماه گذشته آن را حذف کرد، این باشگاه ادعا کرد: “جانجو شلوی انتقال قرضی یک فصل خود را به تیم سوپر لیگ ترکیه چایکور ریزه اسپور تکمیل کرد.” این انتقال به صورت قرضی در سایت رسمی لیگ برتر نیز درج شده است.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

شلوی در ابتدا قرار بود به صورت قرضی به چایکور ریزه اسپور بپیوندد اما فارست متوجه شد که نمی توانند قرارداد را نهایی کنند زیرا این به معنای فراتر رفتن از تعداد بازیکنانی است که به آنها اجازه قرضی داده شده بود و در عوض قرارداد بازیکن را فسخ کرد. قوانین فیفا می گوید که یک باشگاه می تواند حداکثر هفت بازیکن را در یک زمان قرض دهد. این محدودیت ها برای جلوگیری از احتکار بازیکنان توسط باشگاه ها و در تئوری، تشویق به توسعه محصولات جوانان اعمال شد.

شلوی هشت بازی برای فارست انجام داده است که ژانویه گذشته از نیوکاسل به این تیم پیوست. او پس از 8 آوریل در ترکیب بازی قرار نگرفت.

این بازیکن 31 ساله 13 بار برای چایکور ریزه اسپور به میدان رفت که در رده هفتم لیگ برتر قرار دارد. ملی پوش سابق انگلیس همچنین یک گل برای تیم جدیدش به ثمر رساند، گلی قابل توجه که از نیمه راه در پیروزی 1-0 مقابل استانبول اسپور به ثمر رسید.

ناتینگهام فارست از انتقال قرضی شلوی به چایکور ریزه اسپور خبر داد. عکس: NFFC

Forest هنوز به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

در همین حال، اگر مشخص شود که این باشگاه قوانین سودآوری و پایداری لیگ برتر را نقض کرده است، با خطر احتمالی کسر امتیاز مواجه خواهد شد. Forest اواخر این ماه مطلع خواهد شد که آیا اتهامی علیه آنها مطرح خواهد شد یا خیر.

در بیانیه فارست آمده است: “باشگاه به طور کامل به تعهدات گزارش دهی خود در مورد قوانین بازنگری شده سود و پایداری لیگ برتر عمل کرده است.” “ارتقا به لیگ برتر همیشه چالش هایی را به همراه خواهد داشت و اجرای پاداش های صعود تنها یک نمونه از این موارد است. باشگاه به تمام این چالش ها با در نظر گرفتن پایداری مالی بلندمدت برخورد می کند، همانطور که هدف قوانین لیگ برتر است.”

اورتون به دلیل نقض قوانین سودآوری و پایداری لیگ در اوایل این فصل 10 امتیاز کسر شد. آنها به یک تصمیم اعتراض کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *