اخبار ورزشی
ناتینگهام فارست نامه ای به لیگ برتر و PGMOL در مورد هدف Toney |  جنگل ناتینگهام

ناتینگهام فارست نامه ای به لیگ برتر و PGMOL در مورد هدف Toney | جنگل ناتینگهام

ناتینگهام فارست به دنبال توضیح از لیگ برتر و هیئت داوری PGMOL در مورد ضربه آزاد جنجالی ایوان تونی است که به برنتفورد در پیروزی 3-2 در روز شنبه کمک کرد.

تونی در اولین بازی خود پس از اتمام یک محرومیت هشت ماهه به دلیل تخلفات شرط بندی، فوم ناپدید شدن داور را جابجا کرد و سپس قبل از گلزنی توپ را به موقعیتی سودمندتر منتقل کرد. پس از اینکه دانیلو میهمان را پیش انداخت، گل او برای برنتفورد به تساوی رسید و تیم میزبان با گل های دیگر بن می و نیل ماوپی به پیروزی رسید.

این اتفاق بحث برانگیز منجر به شکایت مدیر فارست، نونو اسپریتو سانتو، پس از بازی شد. نونو گفت: «قانون روشن است؛ هر موقعیتی که به هدف منتهی می‌شود باید بررسی شود. این حتی یک اینچ هم نیست، (تونی توپ را حرکت داد) تقریباً یک یارد.

ناتینگهام فارست به هر دو نهاد حاکم نامه نوشت تا از او بپرسد که آیا اقدامات تونی، که او اصرار داشت قانونی است، واقعاً یک بازی ناپسند است یا خیر. مهاجم برنتفورد پس از بازی گفت: “شما یک حیاط در دو طرف دارید، بنابراین من آن را کمی در گوشه لغزاندم.”

نونو اسپریتو سانتو این سوال را مطرح کرد که آیا ایوان تونی طبق قوانین بازی عمل کرده است یا خیر. عکس: کلایو رز/گتی ایماژ

باشگاه می خواهد در مورد اینکه آیا بازیکنان اجازه داشتند توپ را به این شکل قبل از ضربات ایستگاهی حرکت دهند و اگر نه، چرا مسئولان VAR نتوانستند مداخله کنند، شفاف سازی شود. این شکست پس از اینکه برنتفورد با اولین برد خود در لیگ در شش بازی از آنها پیشی گرفت، فارست را در رده شانزدهم جدول قرار داد.

گری نویل، کارشناس اسکای اسپورت، شکایات فارست در شبکه های اجتماعی را رد کرد. شرم آور است که باشگاه ها به PGMOL نامه می نویسند! او درباره X نوشت: لیورپول و آرسنال این کار را شروع کردند و الگویی برای این مزخرفات ایجاد کردند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

نویل افزود: “داوران باید بهتر باشند و آنها در حال حاضر تحت فشار زیادی هستند.” این به نفع باشگاه ها است که با آنها برای اطمینان از پیشرفت آنها همکاری کنند. این موضع عمومی غیر ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *