اخبار ورزشی
نیوزلند – استرالیا: آزمون دوم، روز اول – زنده |  تیم کریکت استرالیا

نیوزلند – استرالیا: آزمون دوم، روز اول – زنده | تیم کریکت استرالیا

رویدادهای مهم

امتیاز چهارم: نیوزلند 14-0 (لاتام 9، یانگ 5) یک تک آهنگ از لبه داخلی از لاتام یانگ را به ضربه می آورد و هازلوود را در میانه ویکت به دو می رساند. ما مطمئن هستیم که این کار را از خانه شروع خواهید کرد. اوه، اوه مورد ضرب و شتم. هازلوود آن را با کنده در سطح می‌کشد و تا دیروقت دور می‌کند، زمزمه‌ای از لبه. و دوباره! یک کپی کربن یانگ کار زیادی نمی تواند با آن انجام دهد. سه بار! هزلوود آن را به سیم می کشد، یانگ فقط سرش را تکان می دهد و به سمت مربع حرکت می کند. آخرین توپ … دوباره او را شکست! چهار را وصل کنید! چه دستاوردی از جاش هزلوود.

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

اور سوم: نیوزلند 11-0 (لاتام 8، یانگ 3) استارک به دنبال فردی صادق است که نیزه ها را به سمت بالش پرتاب کند. یانگ آن را بیرون نگه می دارد و توپ نهایی را برای دو نفر به سمت ساق پا می زند.

برای به اشتراک گذاشتن

اور دوم: نیوزلند 9-0 (لاتام 8، یانگ 1) جاش هزلوود جهان جدید را به اشتراک می گذارد. ویل یانگ هوشیار باقی می ماند و به توپ اجازه می دهد تا پاس بدهد و در صورت لزوم از پای جلو دفاع می کند. یک تکی که از توپ نهایی خارج می شود، او را می بیند که از هدف خارج می شود/ ضربه را می زند.

“عصر جیمز”

و به شما، اندرو کازگرو از جنوب لندن. شاید ما در یک خیابان هستیم؟

به ویگنال گوش نده. او در مورد گیبون ها درست می گوید، اما بابون ها قطعا میمون هستند. من چیزی برای مشارکت در بحث کریکت (هنوز) ندارم.

اما یک میمون بد بو چطور؟ بیلی گیبون؟ من مثل یک میمون احمق رفتار می کنم.

برای به اشتراک گذاشتن

برتری اول: نیوزلند 8-0 (لاتام 8، یانگ 0) میچل استارک با توپ جدید شروع می کند. هندلینگ خوب و حرکت خوب در هوا نیز دارد. تام لاتام – صورتش پوشیده از روی سفید – صورتش را باز می‌کند و توپی را برای چهار نفر از خندق می‌چرخاند. نیوزلند خیلی دور است. شلیک کرد! این فقط لاتام است که یک تکل دفاعی روی بازیکن یورک از استارک انجام می دهد، توپ در اواسط بازی فرار می کند و برای 4 دقیقه تمام می شود. مرحله اول دارای دو مرز است، با فرصت های زیادی برای چوب و توپ.

برای به اشتراک گذاشتن

ریچارد هدلی زنگ را به صدا در می آورد و موجی دلچسب ایجاد می‌کند، به نظر متناسب و خوش فرم، تقریباً انگار می‌تواند توپ جدید را اداره کند.

جف ویگنال مطمئناً من و معرفی من را به جای ما قرار داد.

“متاسفم، جیمز، اما نه گیبون ها و نه بابون ها میمون هستند. آنها میمون هستند.”

راست می گویم… مرد با کفش های ارتوپدی گفت.

برای به اشتراک گذاشتن

بازیکنان در زیر آسمان آبی ابری برای سرودها ظاهر می شوند. بن سیرز پسر خوبی به نظر می رسد. البته که هست.

اولین ضربه به هاگلی بیضی پس از برد پرتاب پت کامینز. بن سیرز (سرپوش شماره 287) اولین تست خود را انجام خواهد داد و تیم ساوتی و کین ویلیامسون پنجمین و ششمین نیوزلندی خواهند شد که 100 تست را بازی می کنند 🏏 از ساعت 11 صبح در نیوزیلند به صورت زنده دنبال کنید @TVNZ+، دوک، @SENZ_Radio. #NZvAUS pic.twitter.com/Gvg3BAEWWY

— BLACKCAPS (@BLACKCAPS) 7 مارس 2024

برای به اشتراک گذاشتن

“من این تست ها را دوست داشتم!” OBO دانیل کالوسی را در کیف پستی هیجان زده می کند. “زمان مناسب برای کسانی که در اواخر شب در کسب و کار بارهای یورو کار می کنند. بدیهی است که به همین دلیل نگه داشته می شوند!»

قطعا. من یک گینس دان می گیرم و مقداری از جیمی دورنان را برای موفقیت می آورم، چرا که نه؟ اوه و یک کیسه بیکن سیب زمینی سرخ شده. آن را داری؟

برای به اشتراک گذاشتن

بنابراین نیوزلند این فرصت را خواهد داشت که امتیاز را ثبت کند و بازی را تنظیم کند. اول از همه، آنها در مورد موضوع کوچک خط بولینگ مسلح استرالیا که روی تپه ای سرسبز وارد بازی می شود، مذاکره خواهند کرد.

بهترین پرتاب سکه تا کنون! زمانی که زمین کاملاً ساکت شد، می‌توانست صدای ریزش پین را بشنوی. بدون اغراق – نویز صفر. ناله هواداران کیوی را به دنبال داشت. #NZvAUS pic.twitter.com/rddxMAVKun

– آنتونی شرات (@AnthonySherratt) 7 مارس 2024

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

تیم ها:

یک بار دیگر، استرالیا بدون تغییر باقی می ماند. نیوزلند اولین دریانورد بن سیرز را به جای اورورک مجروح وارد کرد.

نیوزیلند 1 تام لتهام، 2 ویل یانگ، 3 کین ویلیامسون، 4 راچین راویندرا، 5 داریل میچل، 6 تام بلوندل (هفته)، 7 گلن فیلیپس، 8 اسکات کوگلیجن، 9 مت هنری، 10 تیم ساوتی (کاپیتان)، 11 بن سیرز

استرالیا 1 عثمان خواجه، 2 استیون اسمیت، 3 مارنس لابوشاگن، 4 کامرون گرین، 5 تراویس هد، 6 میچل مارش، 7 الکس کری (هفته)، 8 میچل استارک، 9 پت کامینز (کاپیتان)، 10 ناتان لیون، 11 جاش هازلوود

برای به اشتراک گذاشتن

استرالیا برنده بازی پرتاب و کاسه خواهد شد

پت کامینز راه درست را صدا می‌زند و به کیوی‌ها اجازه ورود می‌دهد.

برای به اشتراک گذاشتن

حدود ده دقیقه تا قرعه کشی باقی مانده است. زمان زیادی برای بررسی این قطعه در مورد دستکش های نوار چسب استیو اسمیت و لذت گرفتن وجود دارد. آیا این نوشته توسط یک مرد گیره دار به نام جیمز والاس نوشته شده است؟

من هم همینطور.

برای به اشتراک گذاشتن

آب و هوا در کرایست چرچ روشن و صاف است. زمین رنگ سبزی دارد اما گول نخورید، حداقل برای چند روز اول معمولاً یک کمربند است. به نظر می رسد بن سیرز کیوی پرتاب کننده اولین بازی خود را انجام دهد. بیچاره میچی سانتنر.

هیچ شدت واقعی در تمرین امروز صبح میچ سانتنر وجود ندارد. به نظر می رسد نیوزلند با اولین حضور بن سیرز، اسکات کوگلیجن را حفظ خواهد کرد #NZvAus pic.twitter.com/OOsOP77FG1

—Bharat Sundaresan (@beastieboy07) 7 مارس 2024

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

پیشگفتار

جیمز والاس

سلام و به روز اول بازی نیوزلند و استرالیا از هاگلی اووال در کرایست چرچ خوش آمدید.

اندرو بالبیرنی، سردار آزمون ایرلند، چند روز پیش پس از اینکه تیمش اولین پیروزی خود را در این فرمت با پیروزی شش ویکت مقابل افغانستان در Oval of Tolerance در ابوظبی به دست آورد، گفت: “خوب است که میمون را از پشت بیرون آوریم.”

پیروزی تاریخی ایرلند در هشتمین بار درخواست به دست آمد، که در واقع در طرح بزرگتر چیزها بسیار سریع است. اما هفت باخت کافی بود تا بالبیرنی تصویر و بار سنگین نخستی را در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی به یاد آورد. این سؤال پیش می‌آید: اگر هفت نفر در یورتمه یک میمون گم شده باشد (یا میمون!) – توسط یک گیبون متوسط ​​به جای یک بابون با جثه درشت گفته شد – پس پیروزی بر رقبای همسایه شما در 30 سال گذشته دقیقاً چیست؟

شکست هفته گذشته با 172 ران در برابر رقبای ترانس تاسمان استرالیا، به رکورد غم انگیز نیوزیلند در برابر برادران عضلانی ترشان افزود. از زمان برد پنج ویکت خود در اوکلند در سال 1993، کیوی ها در یک موقعیت بر کسانی که لباس سبز پوشیده بودند غلبه کردند – شاهکاری که از برد هفت ویکت آنها در هوبارت در سال 2011 پیشی گرفت. میمون را فراموش کنید، نیوزیلند یک آلباتروس غول پیکر دارد که با سبزی و سبزی کامل شده است. اسکناس های طلایی که دور گردنشان پیچیده شده بودند از خوشحالی جیغ می زدند و مدفوعشان را در پشتشان خالی می کردند*.

در پنج روز آینده نیوزیلند آخرین شانس خود را برای بازگشت به استرالیا در کریکت تست برای حداقل چند سال خواهد داشت، و چه راهی بهتر از مسابقه ای که کاپیتان های سابق و فعلی کین ویلیامسون و تیم ساوتی به استرالیا می رسند. ? صدمین مسابقه تستی؟

استرالیا در بخش ضربه‌زنی آسیب‌پذیر است، و توجه ویژه‌ای به مارنس لابوشاگنی که به‌طور مزمن بدشکل است و الکس کری لکنت‌کننده است. بولینگ؟ حمله بولینگ استرالیا مضحک است. کامینز، استارک، هازلوود و لیون به اندازه کافی خوب بودند که بارها و بارها یک کارت اعتصاب اشتباه را در طول تابستان نجات دهند.

هنگام پرسه زدن در تیم ها و تیراندازی در کرایست چرچ، باید از چیزهای زیادی مراقبت کنید. بازی در ساعت 11 صبح به وقت محلی / 9 صبح AEDT و 10 شب در لندن آغاز می شود. در حالی که جیم برای نیمه اول روز اینجا روی ابزار است، انگوس فونتین بعداً به بازی می‌پیوندد. لطفا ایمیل یا توییت کنید @Jimbo_Cricket با افکار و آرزوهای عمیق تو درست است، بیایید شیرجه بزنیم. انجام دهیم?

*متاسفم اگر این را با موسلی خود می خوانید، این بعد از موفقیت من در بریتانیا است. جیغ!

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *