نیوزلند – استرالیا: آزمون دوم، روز سوم – زنده | تیم کریکت استرالیا

رویدادهای مهم

امتیاز 54: نیوزلند 155-2 (لاتام 73، راویندرا 22) رشته اشتباهی از استرالیا! این مارنس لابوشاگن معمولی بی عیب و نقص بود و ضربه ناشیانه فوری او سه امتیاز را به راویندرا داد. حالا لاتام هم سه امتیاز می گیرد و هزلوود را وسط می آورد. راویندرا اکنون در 20 سالگی است اما می دانیم که او می تواند به چیزهای بزرگی دست یابد…

برای به اشتراک گذاشتن

امتیاز 54: نیوزلند 149-2 (لاتام 70، راویندرا 19) کامینز در اینجا روی چوب تمرکز می‌کند و سرعت خود را تغییر می‌دهد تا Latham lbw را بگیرد. حرکت زیادی تا کنون شناسایی نشده است. من تعجب می کنم که چقدر قبل از اینکه شاهد معرفی ناتان لیون باشیم؟ او تاکنون تنها شش اور در این اینینگ انجام داده است. کامینز باکره به دنیا می آورد.

برای به اشتراک گذاشتن

اوور 53: نیوزلند 149-2 (لاتام 70، راویندرا 19) اگر جاش هزلوود از اینکه کری دیشب لاتام را رها کرد ناامید شده بود، آن را نشان نداد. شروع کرد، سرد مثل یخ، و روی پاشنه اش چرخید تا دوباره برود. او اکنون به سرعت اتهام می زند و مشتاق است که زندگی دوم لاتام را قبل از این که بیشتر شود، پایان دهد. همه چیز برای پنج توپ برنامه ریزی شده است، زیرا ضربه زن با بولینگ با طول هوشمند بر روی چین خود لنگر انداخته است. اما لاتام به شوت پایانی که کمی پرتر و مستقیم تر است، متمایل می شود و آن را یک چهارم می کند.

برای به اشتراک گذاشتن

امتیاز 52: نیوزلند 144-2 (لاتام 66، راویندرا 18) در اینجا بیانیه قصد پت کامینز است. او استارک را روی یخ نگه می دارد و طلسم آغازین را خودش می گیرد. کاپیتان شب گذشته برای حذف کین ویلیامسون عالی بولینگ زد. اما راویندرا بلافاصله چالش را می پذیرد و روی نوک پاهایش بلند می شود و برای توپ دوم آن را به سمت طناب می چرخاند. او یک تک آهنگ را در قسمت بعدی اجرا می کند. لاتام مرد ارشد این شراکت است اما راویندرا برای استرالیا خطری ایجاد می کند. او جوان، تهاجمی، با نگاهی تیزبین و ضربات ضربتی زیاد، می‌توانست با سرعت 50 دوش پیش بیفتد.

برای به اشتراک گذاشتن

اوور 51: نیوزلند 138-2 (لاتام 65، راویندرا 13) جاش هزلوود باید دویدن را اشتباه حساب کرده باشد. روز با یک بازی خارج از توپ بسیار غیر متعارف از The Hoff شروع می شود. راویندرا در یک تک آهنگ سریع اجرا می‌کند و در این معامله یک جایزه دریافت می‌کند، زیرا تلاش میچل مارش برای فرار به طرز ناخوشایندی از حصار خارج می‌شود. حالا یک مزیت! اما دستان نرم راویندرا در دومین لغزش توپ را به استیو اسمیت رساند. نیم قدم جلو رفت و علامتش را دوباره تنظیم کرد. استرالیا همچنان از شیرجه ناموفق الکس کری که شب گذشته تام لاتام را نجات داد، لذت خواهد برد. چقدر برای آنها هزینه خواهد داشت؟

برای به اشتراک گذاشتن

کارشناسان این روز را به عنوان روز ضرب و شتم انتخاب می کنند. دروازه بیضی هاگلی چند نشانه از ترک را نشان می دهد و هنوز سایه های سبز دارد. “Wee Nor’Easter” در راه است، اما آسمان آبی و بی ابر است. میچ مارش می‌گوید که دو روز است که ویکت خوبی بوده است. “چه کسی می تواند بازی استرالیا را باز کند؟ “امیدوارم من!”

همانطور که جاش هزلوود وارد اولین مسابقه روز خود می شود، بیایید نگاهی دیگر به سخنرانی افسانه ای مارش در مدال مرزی آلن بیندازیم…

برای به اشتراک گذاشتن

در Hagley Oval آسمان آبی و نسیم ملایم وجود دارد. استرالیا با فشار برای پیشرفت های اولیه ظاهر خواهد شد. نیوزلند در این جلسه اول به دنبال زنده ماندن خواهد بود، به این امید که بعداً در روز یونجه درست کند. شرایط ضربه زدن با گذشت هر ساعت بهبود می‌یابد، بنابراین Black Caps باید بر روی آن لید باریک 40 دوندگی ایجاد کند تا استرالیا را به اندازه کافی تعقیب کند تا آنها را عصبی کند و ذهنشان را وادار کند که آنها را فریب دهد.

مرو هیوز – 212 ویکت از 53 تست – امروز با سبیل فرمان متمایز خود به سفیدی فوم 1989 Fosters Lager در میدان است. ظاهراً او به عنوان یک شکارچی جوان در یک سفر کوله‌پشتی در اطراف استرالیا بزرگ شد و از آن زمان دیگر اصلاح نکرده است. در اینجا هت تریک توپ های او در مقابل هند غربی در سال های 1988-1989، با ارائه علامت تجاری Swervin’ Mervyn کامل شده است.

برای به اشتراک گذاشتن

برای کسانی که دیر آمدند، روز دوم چگونه گذشت…

برای به اشتراک گذاشتن

پیشگفتار

به روز سوم و دومین آزمون لبه چاقو خوش آمدید.

پس از سقوط 14 ویکت در یک روز افتتاحیه، روز دوم مسیر متفاوتی را در پیش گرفت. نوسان می کند، سپس ثابت می شود، و در نهایت به آهسته و خوشمزه کریکت تست کلاسیک می نشیند.

به لطف مارنس لابوشاگن (90) و تکان دادن دم از ناتان لیون (20)، میچل استارک (28) و پت کامینز (23)، استرالیا با شکست هفت ویکت پس از چای به برتری 94 ران رسید.

اما نیوزلند با الهام از حمل‌ونقل فوق‌العاده 7-47 مت هنری و صید پرواز گلن فیلیپس برای انکار لابوشاگن در قرن آزمایشی 12 خود، وارد آن شد و به موقعیت بسیار قوی رسید.

کین ویلیامسون و تام لتام با همکاری 105 نفره برتری استرالیا را از بین بردند و تیم میزبان را پیشی گرفتند. طلسم پت کامینز ویلیامسون را برای 51 گل نابود کرد، اما دروازه بان الکس کری با ضربه زدن به لثام در اواخر کار، کار خوب را خراب کرد.

Latham بازی را در 65 صبح امروز با راچین راویندرا خطرناک از سر می گیرد، که تازه از حماسه 240 خود در برابر آفریقای جنوبی در ماه گذشته، با 11 اور شکست ناپذیر باقی مانده است. او نیوزیلند را با 40 ران با 134-2 با هشت ویکت در دست و سه روز بازی پیشتاز است. .

آیا کیوی ها می توانند انتقام شکست 172 امتیازی هفته گذشته خود در ولینگتون را بگیرند؟ آیا اولین پیروزی آنها مقابل استرالیا در زمین خانگی در 31 سال آهسته آهسته طلوع می کند؟ یا اینکه سرویس عادی از سر گرفته می شود و این تیم فاتح استرالیا دوباره بالا می آید؟

دست و پنجه نرم کنید و به آنها شلیک کنید. 3. اولین توپ روز نزدیک است!

برای به اشتراک گذاشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *