اخبار ورزشی
نیوکاسل – آرسنال: لیگ برتر – زنده |  لیگ برتر

نیوکاسل – آرسنال: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

35 دقیقه: نیوکاسل در حال بررسی هر دو جناح است. آنها به آرسنال فشار می آورند اما راهی برای ورود به محوطه جریمه وجود ندارد. بازدیدکنندگان با خست شکل خود را حفظ می کنند.

دقیقه 33: آلمیرون و تریپیه تقریباً برتری آرسنال را از سمت راست باز می کردند، اما نکتیاه برای قطع پاس نهایی بازگشت. رایا هنوز کار جدی انجام نداده است.

دقیقه 31: کلاتر از پشت خط هافبک به ساکا. بنا به دلایلی برای رزرو کافی نیست. شما کارت زردهایی را دیده اید که با قیمت بسیار کمتری داده می شود. آرسنال از دریافت نکردن کارت زرد خوشحال نیست.

دقیقه 29: نیوکاسل ضربه آزاد خود را به آرامی به جلو می زند، سپس گیمارش یک سانتر از چپ به راست را وارد محوطه می کند. برن به سمت تیرک بالا می رود و به سمت دروازه حرکت می کند… سپس ویلسون با بی دقتی از شش یارد بالای میله شیرجه می زند! پرچم برای حفظ سرخ شدن او برافراشته می شود، اما اگر ویلسون تور را پیدا می کرد، VAR می توانست مداخله کند، که مطمئناً باید می داشت.

کالوم ویلسون بازیکن نیوکاسل نتوانست ضربه خود را مهار کند. عکس: Robbie Jay Barratt/AMA/Getty Images

28 دقیقه: برن برای یک توپ بلند بلند می شود و بر فراز هاورتز و جولینتون شیرجه می زند. او به پشت می افتد و به نظر می رسد که خودش را پیچیده است. بازی متوقف می شود، اما فقط به این دلیل که ویلسون حتی بالاتر از این رتبه بندی شده است. سوختگی خیلی زود دوباره روی پاهایش می شود.

26 دقیقه: ویلسون سعی می کند از سمت راست روی گابریل دریبل بزند، اما مدافع خط خود را حفظ کرده و توپ را دفع می کند. هواداران میزبان از اینکه تیمشان نتوانست موقعیت مناسبی ایجاد کند کمی ناامید بودند.

25 دقیقه: میکل آرتتا و دستیار تون، جیسون تیندل، گفتگوی کوتاهی در مورد خط تماس دارند. این بچه ها، درست است؟

23 دقیقه: آرسنال در صدر جدول قرار دارد. رایس از سمت چپ پایین می رود و یک کرنر دیگر آرسنال را می برد. مارتینلی و رایس به زودی دنبال شدند، اولی در نهایت به سمت Nketiah در نوار دور رفت. نکتیاه با ضربه سر بالا و پهن. شاید بهتر بود آن را به جبرئیل که عقب ایستاده بود واگذار می کرد.

21 دقیقه: کرنر منجر به یک بازی طولانی پین بال در جعبه نیوکاسل می شود. تیم میزبان در نهایت خود را نیمه کاره دید، تنها برای یک شوت گمانه زنی که به کرنر دیگر ارسال شد. این به جورجینیو در فاصله 25 یاردی است. او یک رگبار وحشی به عمق جایگاه های عقب شلیک می کند. فشار خوبی از سوی آرسنال وجود داشت.

19 دقیقه: Guimaraes Nketiah را می گیرد و به سمت راست می دود. او یک پاس کناری زد تا آلمیرون را آزاد کند که برای ویلسون به پایین زمین رفت. مهاجم سعی می‌کند فقط برای ارسال یک پاس پشت سرش، لطفش را برگرداند. آرسنال کاملاً ضد و نقیض است، ساکا در سمت راست محوطه شش قدم آماده شوت کردن است. تریپیر به گوشه می رود.

17 دقیقه: آرسنال دوباره در خط دفاعی لنگ می زند. آلمیرون گابریل را تحت فشار قرار می دهد و به نظر می رسد که توپ را می دزدد، اما او بی جهت حریف خود را به عقب هل می دهد و مدافع را از قلاب خارج می کند. سپس رایا ضربه آزاد را در زمین مهار می کند. بله، این یک تاکتیک فشار دادن دکمه به نظر می رسد، خوب؟

15 دقیقه: گیمارش در لبه نیوکاسل D بازی می کند و با توپ برخورد می کند و سپس توپ را دفع می کند. تومیاسو یک شکاف گمانه زنی روی دروازه دارد و توپ از روی برن می رود و راهی کرنر می شود. آرسنال این کار را با جورجینیو انجام می دهد که تلاشش برای شوت از داخل محوطه جریمه شلوغ با شکست مواجه شد.

13 دقیقه: مشکل سرعت می تواند برنامه آرسنال باشد. آنها زمان شیرین خود را با یک شوت می گذرانند و سپس ضربه آزاد را دوباره شروع می کنند و باعث می شوند داور انگشت قدیمی را تکان دهد.

12 دقیقه: سرعت بازی در حال کاهش است اما سروصدا در پارک سنت جیمز اینطور نیست. فضای خوب هیچ چیز مثل آبجو بعد از ظهر شنبه نیست.

10 دقیقه: … فقط پس از 45 ثانیه انتظار بازگشایی مجاز است. قانون 30 ثانیه را ببینید، پیروزی دیگری برای مسئولان است.

9 دقیقه: خوب است که جولینتون پس از ضربه ای که به سرش خورده ادامه دهد.

8 دقیقه: هاورتز از وسط پارک می‌راند و سپس ساکا را به سمت فضای سمت راست می‌لغزد. ارسال ساکا پاک شد و جولینتون در دوئل میانی 50-50 با سالیبا در رده دوم قرار گرفت. مربی می آید بررسی کند چه چیزی چیست.

6 دقیقه: آلمیرون با چنان سرعتی از جناح راست پرتاب می کند که در نهایت توپ را پشت سر می گذارد. مهم نیست چون لانگستاف پشت سر اوست و می تواند عبور کند. رایا در هوا پرواز می‌کند تا ضربه‌ای واضح و فوق‌العاده ارائه کند.

5 دقیقه: تریپیه سعی می کند لانگ استاف را در سمت راست به فضا ببرد، فقط رایس در دید قرار بگیرد و با اقتدار آرام توپ را جمع کند. اولین تغییرات این بازی در سطح نسبتاً قدیمی انجام می شود.

3 دقیقه: … سپس صلیبا شانس خود را در لژ خود امتحان می کند، اما به سبک خود از مشکل خلاص می شود. نه دقیقاً خبر فوری: آرسنال کاملاً متعهد به بازی از عقب است.

2 دقیقه: رایا روی یک پاس عقب می ایستد و تقریباً توسط ویلسون قطع می شود…

آرسنال در حال گرفتن توپ است. رایا یک پرش طولانی به سمت هاورتز انجام می دهد که بلافاصله توپ را از دست می دهد. جولینتون گوردون را از ضد حریف دفع می کند و او را برای بازگشت آماده می کند، اما این زوج نتوانستند قفل دفاع آرسنال را باز کنند. شروع پای جلو برای هر دو تیم.

… اما وظایف یادبودی وجود دارد که باید قبل از شروع بازی انجام شود. آخرین پست قبل از تشویق گرم پخش می شود.

تیم ها بیرون آمدند. آنها دقیقاً مانند وینستون اوبوگی لباس پوشیده اند. چند دقیقه دیگه میریم کریس پاراسکواس «G’Day Scott» را شروع می کند. «سنت آرسنال در سنت جیمز پارک سیل اجتناب ناپذیر کلیپ های دنیس برگکمپ x نیکوس دابیزاس را در شبکه های اجتماعی با خود آورد. و منظورم برگکمپ از x است که نیکوس را به یک بره واقعی و مجازی تبدیل می کند و او را چنان سریع می چرخاند که به جایی در عصر طلایی پریکلس ختم می شود. ما امیدواریم صحنه جدیدی را ببینیم که در آن فردی سیاه و سفید به طور تصادفی اما آگاهانه علامت کرایف را در راه رسیدن به دروازه برگرداند. برگ کمپ را دوست دارم، اما این شروع به توهین به نیکوس قهرمان یورو 2004 می کند، نه به این دلیل که من مغرضانه یا هر چیز دیگری هستم.

بیتلز در این هفته یکی دو تیتر شد. با توجه به اینکه هر دوی آنها روی جلد Walls and Bridges، یکی دیگر از آثار جان لنون در دهه 1970 حضور داشتند، مناسب است که این دو باشگاه تنها چند روز پس از انتشار Now and then یکدیگر را ملاقات کنند.

جورج روبلدو در فینال جام حذفی 1952 گل برتری را به ثمر رساند.

نوبت میکل آرتتا است. (مارتین اودگارد) مناسب نیست و ما نمی‌توانیم او را بازی دهیم… او کاپیتان ما است و بازیکن بسیار مهمی است، اما این فرصتی است برای شخص دیگری که قدم بگذارد و عملکردی عالی داشته باشد… من واقعاً افتخار می‌کنم (ادی نکتیا، صدمین بار در لیگ برتر امشب) “او روی صحنه می آید) و آنچه که او انجام داده است … بازی خوبی خواهد بود.”

ادی هاو با Sky Sports صحبت می کند. “آرسنال تیم بسیار خوبی است… ما در فرم خوبی هستیم و بعد از بازی های گذشته مطمئن هستیم… این یک بازی واقعا جالب است… بازیکنان در اواسط هفته فوق العاده بودند… حالا ما باید به لیگ برتر و هر بازی برگردیم.” “خیلی سخت است… آرسنال شکست ناپذیر است و آزمون خوبی برای ما خواهد بود… ما باید کاری را که می خواهیم انجام دهیم و تهدید ایجاد کنیم.”

اگر آرسنال امشب پیروز شود، می تواند به صدر جدول برسد. آنها برای این کار باید نیوکاسل را با اختلاف شش گل شکست دهند، پس از اینکه منچسترسیتی قبلاً 6-1 بورنموث را شکست داده بود.

در همین حال، نیوکاسل در نتیجه تساوی 1-1 برایتون مقابل اورتون و پیروزی 1-0 منچستریونایتد مقابل فولام، چند پله سقوط کرد. با قرعه کشی امشب آنها می توانند به رده ششم برگردند.

مقایسه ترکیب اصلی نیوکاسل با مجموعه ای از مدافعان کناری ادی هاو که در جام اتحادیه به اولدترافورد فرستاده شده اند، اهمیت چندانی ندارد. در عوض، بررسی ترکیب امروز با انتخاب هفته گذشته لیگ برتر در وولوز آموزنده تر است. بدون تغییر!

بیایید رویکرد مشابهی را برای آرسنال در نظر بگیریم که در طول هفته در مسابقات جام اتحادیه نیز شرکت کرد. آنها سه تغییر در آخرین لیگ برتر یازدهم شروع کردند. یاکوب کیویور، الکساندر زینچنکو و امیل اسمیت رو در تیمی بودند که شفیلد یونایتد را 5-0 شکست داد. گابریل، تومیاسو و جورجینیو وارد می شوند.

تیم ها

باشگاه فوتبال نیوکاسل یونایتد: پوپ، تریپیه، شار، لاسلس، برن، برونو گیماراس، لانگستاف، جولینتون، آلمیرون، ویلسون، گوردون.
زیرمجموعه ها: دوبراوکا، دامت، ریچی، کرافت، هال، لیورامنتو، مورفی، ویلاک، مایلی.

انبار مهمات: رایا، وایت، سالیبا، گابریل، تومیاسو، رایس، جورجینیو، هاورتز، ساکا، نکتیا، مارتینلی.
ذخیره ها: رمزدیل، کیویور، سدریک، تروسارد، ویرا، نلسون، النی، هاین، زینچنکو.

قاضی: استوارت اتول (Warwickshire).

پیشگفتار

نیوکاسل یونایتد در 8 بازی از 10 بازی اخیر خود در لیگ برتر مقابل آرسنال شکست خورده است. آنها در هشت مسابقه از این 10 مسابقه موفق به گلزنی نشدند. آنها در 19 بازی از 22 بازی اخیر خود در تمام رقابت ها شکست خورده اند که آخرین آنها شکست 0-2 در ماه می است. تاریخ به شدت به نفع آرسنال است… اما نیوکاسل یونایتد در بیش از نیم قرن قبل از چهارشنبه شب فقط یک بار در اولدترافورد پیروز شده بود و ببینید آنجا چه اتفاقی افتاد. بنابراین این به خوبی بین دو تیم در حال رشد در فوتبال انگلیس تنظیم شده است. ساعت شروع ساعت 17:30 به وقت گرینویچ است. راه افتادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *