نیوکاسل – وستهام: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

برای به اشتراک گذاشتن

مسئولین بازی امروز

  • قاضی: راب جونز

  • دستیاران: ایان حسین و وید اسمیت

  • داور چهارم: دارن باند.

  • وجود دارد: دیوید کوت.

  • کمکی بله: ادی اسمارت.

راب جونز مسئول حفظ نظم در بازی نیوکاسل مقابل وستهم است. عکس: جان پاتریک فلچر/اکشن پلاس/REX/Shutterstock
برای به اشتراک گذاشتن

این تیم ها عبارتند از: کیران تریپیه، مدافع راست نیوکاسل پس از مصدومیت برنگشت و در ترکیب بازی نیست، بنابراین تینو لیورامنتو به میدان می‌رود. Jamaal Lascelles از سرما وارد می شود و جایگزین Sven Botman می شود. هاروی بارنز پس از دو بازی غیبت بازگشته و روی نیمکت میزبان است. برونو گیمارش برای نیوکاسل شروع می‌کند اما همچنان به طناب انضباطی خود ادامه می‌دهد. هافبک برزیلی یک کارت زرد با محرومیت دو جلسه ای فاصله دارد.

ادسون آلوارز تعلیق شد و جیمز وارد پراوس جایگزین او شد، به این معنی که کالوین فیلیپس باید در بین بازیکنان تعویضی وستهم باشد. مکسول کورنت نیز که پس از 6 بازی بازگشته بود در کنار او خواهد بود.

جیمز وارد پراوس (سمت چپ) پس از از دست دادن تنها یک بازی در این فصل، به تیم وستهام بازگشت. عکس: ریچارد لی/REX/Shutterstock
برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

ترکیب نیوکاسل-وست هم

نیوکاسل: دوبراوکا، لیورامنتو، لاسلس، شار، برن، لانگستاف، برونو گیماراس، ویلاک، جیکوب مورفی، ایساک، گوردون.

جایگزین ها: دامت، ریچی، بارنز، کرافت، کاریوس، هال، آلمیرون، اندرسون، وایت.

وستهام: آرئولا، کوفال، ماوروپانوس، زوما، امرسون پالمیری، وارد پروس، سوچک، بوون، لوکاس پاکتا، کودوس، آنتونیو.

جایگزین ها: فابیانسکی، جانسون، کرسول، فیلیپس، کورنت، اینگز، اوگبونا، زمینی، موباما.

برای به اشتراک گذاشتن

اخبار اولیه تیم

وستهام در بازی امروز ادسون آلوارز را در اختیار نخواهد داشت زیرا هافبک مکزیکی پس از دریافت دهمین کارت زرد خود در این فصل مجبور به حضور در ناتی استپ خواهد شد. گزارش ها حاکی از آن است که محمد کودوس از مصدومیت زانو خود به طور کامل بهبود یافته است، در حالی که کادر پزشکی وستهام در حال نظارت بر آمادگی جسمانی لوکاس پاکتا و ولادیمیر کوفال هستند.

نیوکاسل نزدیک به 9 ماه است که سون باتمن مدافع میانی خود را به دلیل پارگی رباط صلیبی قدامی از دست داده است. این بازیکن هلندی با پیروی نکردن از توصیه های پزشکان باشگاه، مصدومیتی را که در اوایل این فصل داشت، تشدید کرد.

لوئیس مایلی، هافبک تیم ملی نیوکاسل نیز پس از مصدومیت کمر در هنگام حضور در تیم زیر 20 سال انگلیس به لیست مصدومان نیوکاسل اضافه شد و انتظار می رود شش هفته از میادین دور باشد. کالوم ویلسون، نیک پوپ و جولینتون نیز از میادین دور خواهند ماند. خبر خوب دیگر برای طرفداران Mags این است که هاروی بارنز، کایران تریپیر و تینو لیورامنتو می توانند امروز بازگردند.

این هفته مشخص شد که ساندرو تونالی، که در حال حاضر محرومیت 10 ماهه جهانی از سوی اتحادیه فوتبال ایتالیا به دلیل نقض مقررات شرط بندی را سپری می کند، با اتهامات جدیدی از اتحادیه فوتبال انگلیس مواجه است که می تواند محرومیت او را تمدید کند.

ادی هاو از اتحادیه فوتبال انگلیس خواسته است که کتاب را به سمت هافبک پرتاب نکند و اظهار داشت که تونالی یک مشکل قمار دارد که به آن رسیدگی کرده است و قبلاً به اندازه کافی تنبیه شده است. در حالی که به نفع هوو است که هر چه زودتر بازیکن ایتالیایی را بازگرداند، اما به سختی می توان با او در این مورد مخالفت کرد.

برای به اشتراک گذاشتن

تاریخ به روز رسانی:

لیگ برتر: نیوکاسل – وستهم

پس از دو هفته وقفه، لیگ برتر بازگشته و با جدال جذاب نیوکاسل و وستهم در سنت جیمز پارک ادامه می یابد.

نیوکاسل که با 10 دیدار باقی مانده در رده دهم قرار دارد، شانس راهیابی به لیگ کنفرانس اروپا را دارد و با پیروزی امروز یک امتیاز با وستهام رده هفتمی فاصله خواهد داشت. پیروزی وستهم، منچستریونایتد را در رده ششم قرار خواهد داد و دو بازی دیگر باقی مانده است.

در حالی که دو تیم در ماه اکتبر در استادیوم لندن به تساوی 2-2 رسیدند، وستهام به لطف ضربه عالی محمد کودوس در دقایق پایانی یک امتیاز را حفظ کرد. شروع بازی در نیوکاسل ساعت 12:30 بعد از ظهر (GMT) است، اما در عین حال منتظر اخبار و آماده سازی تیم باشید.

برای به اشتراک گذاشتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *