بسکتبال
نیکولا وویچیچ برای کمک به مکابی داوطلب شد و به تیم پیوست

نیکولا وویچیچ برای کمک به مکابی داوطلب شد و به تیم پیوست


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

نیکولا وویچیچ که مصمم بود به هر طریق ممکن به تیم سابقش کمک کند، به مکابی پلیتیکا تل آویو در قبرس پیوست.

زردها کمک های اضافی را روز جمعه تایید کردند.

وویچیچ در پایان فصل 2022-23 از تیم تل آویو جدا شد. او داوطلب شد تا دوباره به باشگاه بپیوندد تا برای بازی های خارج از خانه ترکیش ایرلاینز یورولیگ آماده شود. بازیکن کروات و سرمربی سابق تیم غول پیکر اسرائیلی پیشنهاد حمایت از این تیم و کمک در هر موضوعی را که از او خواسته شود، ارائه کرد.

وویچیچ 45 ساله از سال 2022 اسطوره یورولیگ بوده است. موقعیت افسانه‌ای او در ماکابی از دوران حرفه‌ای‌اش و قهرمانی‌های متعدد، از جمله قهرمانی‌های متوالی یورولیگ در سال‌های 2004 و 2005، تا پست مدیریتی‌اش ادامه پیدا کرد و در سال 2013 سرمربی تیم شد. و به گرفتن عناوین بیشتر کمک کنید. اگرچه او تصمیم به خروج گرفت و گواهینامه رانندگی رسمی نداشت، اما طی ماه‌های بعد همچنان در تماس بود و منجر به وضعیت فعلی شد.

تیم تحت مربیگری اودد کاتاش در اوایل این هفته به دلایل امنیتی در حال تغییر مکان بود و بازیکنان خارجی راه را به قبرس باز کردند. در حال حاضر قرار است چهارشنبه آینده با والنسیا و جمعه آینده با پاناتینایکوس روبرو شوند، اما هدف از تدارکات این است که شروع مثبتی را که پس از پیروزی مقابل پارتیزان موتزارت بت در هفته افتتاحیه رقابت‌های باشگاهی برتر قاره اروپا ایجاد شد، ایجاد کند.

رویدادهای ورزشی، از جمله لیگ قهرمانان، لیگ برتر بسکتبال در اسرائیل، به دلیل درگیری های مداوم در این کشور متوقف شده است. با این حال مکابی امیدوار است هر چه زودتر به رقابت های خود در یورولیگ ادامه دهد.

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *