اخبار ورزشی
نیک دیوید به عنوان ویترین هارلکین در برابر گلاستر |  لیگ برتر

نیک دیوید به عنوان ویترین هارلکین در برابر گلاستر | لیگ برتر

با چنین شکست‌های رقت‌بار، آخرین چیزی که گلاستر به آن نیاز داشت، سفر به تویکنهام برای رویارویی با هارلکین‌هایی بود که قصد اجرای نمایش داشتند. کوئینز بی نقص نبود، اما درست بود و در میان پیروتکنیک و فضای مهمانی، گلوسستر را به شمشیر انداختند.

نیک دیوید دو گل از پنج تلاش را به ثمر رساند، در حالی که دنی کر، مارکوس اسمیت و الکس دامبراند – همانطور که اغلب در این موقعیت ها اتفاق می افتد – عملکرد خوبی داشتند. جراحات جو مارلر و دینو لمب تنها دلیل نگرانی در شش ملت آینده بود. برای گلاستر این یک هشتمین شکست متوالی باشگاهی در لیگ بود و اگرچه دیر بهبود یافتند، اما این یک چالش ناامیدکننده برای گیلاس و سفیدها بود که توسط نیوکاسل که در این فصل بدون برد باقی مانده اند، حمایت می شوند.

در همین حال، کوینز به تلاش خود برای رسیدن به رتبه چهار برتر ادامه می دهد. آن‌ها نیازی نداشتند که پر زرق و برق‌ترین آنها باشند، اما با آندره استرویزن که مدام سوراخ‌ها را باز می‌کرد و هم دیوید و هم اسکار ریش تکل‌های خوبی انجام می‌دادند که تلاش‌ها را در هر نیمه نجات می‌دادند، آن‌ها به اندازه‌ای بزرگ پیشروی کردند که در برابر چالش گلاستر مقاومت کنند.

هارلکین ها عاشق آواز خواندن و رقصیدن در سفری کوتاه در جاده هستند. بلیت‌ها کمی ارزان‌تر بودند، رویداد سالانه به خوبی به بازار عرضه می‌شود و در زمانی که فقط فداکارترین‌ها هنوز به ترکیه می‌روند، گردشی استقبال می‌کند، اما جذب حدود 77000 تماشاگر کار کوچکی نیست. این به مراتب بیشتر از آن چیزی است که انگلیس در بازی قبلی موفق شد. اینجا را مشاهده کنید

در نتیجه، با وجود آب و هوای تاریک، انتظار می رفت که تلاش ها انجام شود و با توجه به سرسختی اسمیت در نقطه شروع، هارلکینز فقط در نیمه اول با امتیازات پنج امتیازی مشکل داشت. هر چند با سه نفر به پادگان می رفتند. دو تا از اینها توسط دیوید همیشه شاد به پایان رسید، در حالی که دامبراند با دیگری هدف قرار داشت.

تماشاگران از آتش بازی قبل از بازی در توئیکنهام قبل از درگیری هارلکین ها با گلاستر لذت می برند. عکس: پاتریک خاچفه/ گتی ایماژ

اولین مورد پس از هشت دقیقه قلمرو و مالکیت قبل از اینکه کر به سمت خط حرکت کرد و قبل از آزادی دیوید در استرهویزن رخ داد. زمانی که گلوسستر با یک تلاش مناسب پاسخ داد، که آدام هستینگز آن را به پایان رساند، کمی غافلگیرکننده بود، اما با پیشتازی Ruan Ackermann و یافتن یک تراشه خوب قبل از زدن پاس نهایی.

سرویس عادی برای هارلکین ها از سر گرفته شد زیرا اسمیت قبل از رها کردن دیوید در سمت چپ، از کنار یک مدافع گلاستر گذشت و دومبراند پس از کار بسیار عالی کر، یک سوم را اضافه کرد. نیمه اول اسکرام شوت خود را کاملاً روی دفاع گلاستر شارژ کرد. دامبراند برای جمع آوری توپ به جلو حرکت کرد و در راه رسیدن به خط به رقیب انگلیسی زک مرسر ضربه زد. اسمیت برای دومین بار با تلاش تبدیل به یک ضربه عمودی برخورد کرد – آن اشتباهات و آسیب دیدگی جو مارلر از کتف تنها لکه های دفتر کل نیمه اول هارلکینز بود.

لمب که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان فصل تاکنون است، در اوایل نیمه دوم با یک حمله تند از جناح چپ به دنبال پاس دامبراند، تلاش پاداش را اضافه کرد، اما مهاجم ایتالیایی در روند گلزنی از ناحیه کتف آسیب دید و با احتیاط حرکت کرد. . او از زمین خارج شد. برای او و ایتالیا مایه شرمساری بزرگی خواهد بود که حضورش در شش ملت تحت تاثیر قرار بگیرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

خروج او، که خیلی زود پس از خروج مارلر رخ داد، به نظر می رسید که باد را از بادبان هارلکین ها خارج کرده است. بی انضباطی ظاهر شد و گلاستر از جورج مک گویگان هوکر استفاده کرد، که به طور مداوم نشان می داد که راه خود را برای رسیدن به خط تلاش می داند و از فاصله نزدیک در ثانی تیمش قرار می گیرد. تبدیل هاستینگز گلاستر را به هشت امتیاز بازگرداند.

اما پاسخ هارلکینز قطعی بود. 50:22 دوم اسمیت در مسابقه موقعیتی تهدیدآمیز به آنها داد زیرا استرهویزن از روی خط افزایش عبور کرد و به زودی کر در زیر تیرک ها مسابقه داد. آنها برای دیگری پف کردند، اما نتوانستند راهی برای خروج پیدا کنند، بنابراین اسمیت قبل از اینکه جانی می، که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد، سومین تلاش گلاستر در آن شب را به ثمر رساند، یک گل سقوط به ثمر رساند. یک ضربه پنالتی برای ضربه عمدی تایرون گرین برای رد تلاش مطمئن در سمت چپ باعث ایجاد چند لحظه تنش برای هارلکین ها شد، اما گلاستر نتوانست پیروزی را که به سختی استحقاق آن را داشت از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *