نیک کیرگیوس، ستاره تنیس استرالیایی، به OnlyFans می‌پیوندد تا محتوای ورزشی جدیدی ایجاد کند | نیک کیرگیوس

نیک کیرگیوس، تنیس باز استرالیایی، ایجاد یک صفحه OnlyFans با دسترسی رایگان را به عنوان راهی برای تعامل با مردم به روشی جدید اعلام کرده است.

این بازیکن 28 ساله که در ویمبلدون در سال 2022 پس از نواک جوکوویچ دوم شد اما تقریباً تمام فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از میادین دور بود، در سال 2023 تنها در یک بازی رسمی انفرادی بازی کرد.

OnlyFans مستقر در لندن یک سایت اشتراکی است که مردم می توانند برای عکس ها و ویدیوها به سازندگان پول پرداخت کنند. کیرگیوس یکی از برجسته ترین ورزشکاران مردی است که به این سکو پیوسته است.

او در بیانیه‌ای گفت: «آنها رسانه‌های اجتماعی را متحول می‌کنند و من می‌خواستم بخشی از آن باشم.

“ورزشکاران دیگر نمی توانند فقط در زمین یا زمین بیرون بروند. ما همچنین باید به صورت آنلاین قابل مشاهده باشیم. من می خواهم محتوا ایجاد کنم، تولید کنم، کارگردانی کنم و صاحب محتوا باشم. این آینده است.»

کیرگیوس اغلب در خارج از زمین تنیس (از جمله بحث‌های باز در مورد سلامت روانی‌اش) صریح صحبت می‌کند و اغلب در مورد آن عجیب و غریب است، و به خاطر شیطنت‌هایش که گاهی منجر به تنبیه از سوی نهادهای حاکم ورزش می‌شود، توجه را به خود جلب می‌کند.

کیلی بلر، مدیرعامل OnlyFans گفت: “نیک یک پیشگام است، بنابراین دیدن او برای پیوستن به پلتفرم ما و یافتن راه های جدیدی برای به اشتراک گذاری مطالب و بیان خود بسیار خوب است.”

کیرگیوس گفت که در طول سال ها آموخته است که طرفدارانش می خواهند ببینند.

او گفت: «البته توپ‌های تنیس، نکات، ترفندها و پشت صحنه‌ها درگیر خواهند بود، اما آنها جنبه‌های مختلف من را نیز خواهند دید.»

“بازی، خالکوبی، جنبه صمیمانه من؛ همه چیز روی میز است و من طرفدارانم را برای سوار شدن با خود همراه خواهم کرد!”

در زمین، سرویس های کیرگیوس یکی از بهترین سرویس های بازی است و او ثابت کرده است که می تواند بهترین هایی مانند جوکوویچ، رافائل نادال و راجر فدرر را شکست دهد.

اگرچه او در حال حاضر به دلیل غیبت طولانی از مسابقات در رده بندی ATP قرار ندارد، اما به رتبه سیزدهم جهان رسیده و هفت عنوان تک نفره را در کارنامه دارد. او بیش از 12 میلیون دلار جایزه دریافت کرده است.

بهترین عملکرد کیرگیوس در تک آهنگ سال گذشته در ویمبلدون بود. او برای اولین بار به یک چهارم نهایی یک تورنمنت گرند اسلم رسید و ست افتتاحیه فینال را در برابر جوکوویچ که اکنون رکورد 24 قهرمانی مردان را در اختیار دارد، تصاحب کرد. جام – قبل از باخت 4-6، 6-3، 6-4، 7-6 (3).

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

حتی آن دو هفته تعالی پایدار برای بیش از فورهند و بک هند به یاد ماندنی بود. کیرگیوس به دلیل تف کردن به سمت جمعیت تماشاچیانی که به گفته او در مسابقه دور اولش در ویمبلدون به او سرکشی کرده بودند، 10000 دلار جریمه شد و به دلیل فحاشی در یک مسابقه بحث برانگیز دور سوم علیه استفانوس سیتسیپاس، که بعداً او را متهم کرد. قلدری به او “این یک جنبه بسیار بد است.”

فصل تنیس که به تازگی به پایان رسیده بود برای کیرگیوس که مجبور شد در ژانویه پس از نیاز به جراحی آرتروسکوپی زانو از مسابقات آزاد استرالیا کناره گیری کند، شروع شد. سپس با مشکل مچ پا برخورد کرد.

ساعاتی قبل از ترک ویمبلدون در اوایل جولای، کیرگیوس در یک کنفرانس مطبوعاتی از او پرسیده شد که آیا در تمام مدت تنیس را از دست داده است یا خیر.

نه، راستش را بخواهید، اصلا دلم برای ورزش تنگ نشده است. او گفت: «تقریباً کمی ترسیدم که برگردم. اما این کار من است.

هنوز تایید نشده است که آیا کیرگیوس در ماه ژانویه برای مسابقات آزاد استرالیا در ملبورن بازخواهد گشت، اما رئیس تنیس استرالیا، کریگ تایلی گفت که انتظار دارد کیرگیوس “به نوعی” در آنجا حضور داشته باشد.

Tiley هفته گذشته گفت: “به روز رسانی هر روز با آن ادامه می یابد.”

او بهترین قاضی در این زمینه خواهد بود… ما در ژانویه اینجا میزبان نیک خواهیم بود. امیدوارم اجرا شود چون او راضی کننده مردم است. ما عاشق تماشای نیک و حضور او در کنار او هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *