نیک کیرگیوس “خسته” می گوید دیگر نمی خواهد تنیس بازی کند | نیک کیرگیوس

نیک کیرگیوس می گوید که دیگر نمی خواهد تنیس بازی کند زیرا شک و تردیدها در مورد اینکه آیا فینالیست یک بار ویمبلدون می تواند از آسیب های جدی زانو و مچ پا بهبود یابد یا خیر، بیشتر می شود.

کیرگیوس معتقد است علیرغم انجام تنها یک بازی در 14 ماه و سقوط در رده بندی جهانی، بازمی گردد و با شرایط خودش بازنشسته خواهد شد. اما این بازیکن 28 ساله همچنین اعتراف می‌کند که کارش تمام شده و در دنیای ایده‌آل کارش به پایان خواهد رسید.

کیرگیوس در پادکست On Purpose با جی شتی گفت: «اگر به من بستگی داشت، صادقانه بگویم دیگر نمی‌خواهم بازی کنم. تقریباً باید (به بازی ادامه دهم). من چیزهای زیادی برای دادن دارم، اما دیگر نمی خواهم بازی کنم.

“خسته ام، خسته ام. تا حالا سه عمل جراحی انجام دادم… فقط 28 سال دارم، همیشه دوست داشتم خانواده داشته باشم و درد نداشته باشم. وقتی بلند می شوم، می توانم “بدون درد راه برو. کار سختی است.”

کیرگیوس همچنین به پادکست بریتانیایی گفت که اگر دوباره وقت داشت، هرگز راکت را از ابتدا بر نمی‌داشت.

هفته گذشته این استعداد مرکوری رسماً پس از باخت تنها مسابقه رقابتی خود در سال 2023 در برابر یبلینگ وو شماره 64 جهان در اشتوتگارت در ماه ژوئن، تصمیم “دلخراش” اما تقریباً اجتناب ناپذیر را گرفت.

شماره 13 سابق جهان در عوض در ملبورن پارک به تفسیر می پردازد، اما اصرار دارد که در سال 2024، هرچند با اکراه، به زمین بازگردد و در رتبه 21 در رده بندی حفاظت شده قرار گیرد.

کیرگیوس گفت: “من فقط می خواهم یک تا دو سال دیگر بازی کنم، در اوج باشم و از شرایط خودم فراتر بروم.” من از انجام یک جراحی دیگر یا هر چیز دیگری متنفرم. بنابراین من هنوز فکر می کنم که توانایی گذراندن یک تا دو سال خوب را دارم و بعد تمام.

“فکر می کنم با هر چیزی که به دست آورده ام در آرامش خواهم بود. باید به همه کسانی که می‌خواهند من بیشتر بازی کنم، بگویم: “باید قبول کنید که من دیگر بازی نمی‌کنم.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

کیرگیوس پس از انجام عمل جراحی زانو در ماه ژانویه، در ماه اکتبر پس از پارگی رباط های مچ پای راست، دوباره زیر چاقو رفت. خوان مارتین دل پوترو، فینالیست سابق اوپن آمریکا، ابتدا پس از مصدومیت مشابهی بازگشت موفقی داشت اما از فوریه سال گذشته بازی نکرده است.

جان نیوکمب، ستاره تنیس استرالیایی، به طور کامل از بازگشت کیرگیوس منصرف نمی شود، اما از راه دشواری که پیش روی کانبران است، آگاه است.

نیوکمب گفت: “من چیز زیادی در مورد مصدومیت او نمی دانم، اما به نظر می رسد که اینطور است و بازگشت از آن سخت خواهد بود، زیرا او هر سال پیرتر می شود و برای مدت طولانی بیرون است.” نیوکمب گفت. بنابراین بازگشت سخت است، اما اگر او از مچ پای خود به درستی استفاده کند، بازی بزرگی خواهد داشت و می‌تواند امتیازات آسان زیادی کسب کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *