هالند با تحقیر همسایگان منچستر سیتی یونایتد دو برابر می شود | لیگ برتر

“به شکاف فکر کنید”؛ “اولدترافورد در حال سقوط است”؛ و “ما گواردیولا را داریم”: چه روزی برای هواداران منچستر سیتی، که از این گروه کر لذت می برند، زیرا تیمی که دوستش دارند، منچستر یونایتد ساده و بی ایده را کنار می گذارد.

طرف اریک ده هگ در دادن چیزی که مرد بزرگ از بالا می‌خواست به سر بابی چارلتون نرسید: یک پیروزی. یا حتی یک اجرا، چون فاقد یک برنامه خلاقانه منسجم بودند و با حریفی مواجه بودند که به وضوح آن برنامه را داشت.

در نیمه اول این دربی 191، زمانی که یونایتد و سیتی برای برتری می جنگیدند و بازیکنان درگیر بهترین مبارزات فردی بودند، احساس کوتاهی پسرفت وجود داشت. سپس قهرمانان تصمیم گرفتند شرایط را تغییر دهند و یونایتد به شدت شرمنده را کنار بگذارند.

هنگامی که فیل فودن توپ خودخواهانه ارلینگ هالند را از خط آندره اونانا لمس کرد، تعداد زیادی از هواداران یونایتد رفتند و نحوه ضربه او خلاصه ای از وضعیت مخمصه تیمشان بود. این سومی سیتی با اجازه رودری به جلو توسط یک بازیکن نامربوط پیش بینی شد. کریستین اریکسن و شوت – بازیکن نروژی به راحتی فودن را وقتی که اونانا سیو می کرد، راه اندازی می کرد.

هالند بازی را با 9 بازی در لیگ برتر آغاز کرد و با 11 امتیاز به پایان رسید. 10 ام قبل از استراحت و از نقطه شروع شد: راسموس هوجلوند بدبخت رودری را پایین آورد و پدیده 1.80 متری اونانا را به راه اشتباه فرستاد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

مورد دوم پس از تغییر موضع احزاب صورت گرفت. این به دلیل سانتر برناردو سیلوا بود که کل گارد عقب یونایتد به خانه رفت و هالند را بدون علامت گذاشت.

پس هیچ شکی برای این ناظر وجود ندارد: یونایتد از تیمی که فصل گذشته سوم شد و قهرمان جام کارابائو شد، سقوط می کند و نیمه دوم اینجا ممکن است بهترین 45 دقیقه سیتی در فصل باشد. این یک وضعیت شوم برای رقبای قهرمانی است.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

در پایان بازی، خون آبی ها در اولدترافورد شعار دیگری برای عذاب تیم مقابل سر دادند: «قهرمانان را ببین و برو به خانه جهنم» و …. خیلی ها تا آن زمان این کار را کرده بودند، و شما نمی توانستید آنها را سرزنش کنید.

گزارش کامل در ادامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *