اخبار ورزشی
هاندره پولارد به لستر کمک می کند از دربی مقابل نورثهمپتون لذت ببرد |  لیگ برتر

هاندره پولارد به لستر کمک می کند از دربی مقابل نورثهمپتون لذت ببرد | لیگ برتر

لستر امیدوار است که فصل را با پیروزی 26-17 دربی سخت مقابل نورثهمپتون آغاز کند. هاندره پولارد بیش از 16 امتیاز را به دست آورد و در نیمه دوم قهرمان جام جهانی آفریقای جنوبی یک پنالتی را در برابر رقبای محلی تیمش در ولفورد رود به ثمر رساند.

ببرها تنها یکی از پنج بازی اول لیگ برتر خود را که وارد این رقابت‌ها می‌شدند برنده شده بودند، اما آنها شدت زیادی برای پایان دادن به برد سه بازی نورثهمپتون به ارمغان آوردند. تلاش های نیمه دوم از فرانسوا ون ویک و هانرو لیبنبرگ به برتری 9-3 لستر در نیمه اول اضافه شد زیرا قدیس ها ثابت کردند که گناهکار هستند و پنالتی ها و کارت های زرد متعددی را برای سام ماتاوسی و اتان والر دریافت کردند که اختلاف امتیاز آنها را کاهش داد. به 13 مرد بعد از استراحت.

وقتی تامی فریمن با نتیجه 19 بر 10 عقب بود و قبل از سقوط، ضربه هنری پولاک را سوت زد، میهمانان مجبور شدند از تصمیم احتمالی پرهزینه داوری ایراد بگیرند. تکرارها حاکی از آن بود که این تلاش می‌توانست ادامه یابد، اما لستر فرار کرد و برای کسب یک برد ارزشمند تلاش کرد.

ببرها در اوایل بازی بسیار قوی بودند و نورثهمپتون پس از ارسال توپ بلند جورج فوربانک در آفساید گرفتار شد و به پولارد اجازه داد تا تیم میزبان را با یک پنالتی پیش بیاندازد.

لستر با گذشتن دقایق هیجان انگیز بود، اما دیدند که امتیاز چارلی کلر به درستی به دلیل ممانعت سولومون کاتا پس از ضربه ای به فریزر دینگوال، لغو شد.

اولی هاسل-کالینز در خط حمله لستر است. عکس: دیوید راجرز/گتی ایماژ

فین اسمیت با یک پنالتی فوق العاده از راه دور امتیازات را برای قدیس ها به تساوی کشاند، اما ببرها پس از زدن پنالتی پیروزی پولارد در حمله به سرعت پیش افتادند. پولارد به زودی سه امتیاز دیگر را به دست آورد، این بار از داخل نیمه خودش، پس از اینکه لستر دوباره در نبرد استراحت پیروز شد.

شدت تیم میزبان مشهود بود و آنها در حمله با مشکل مواجه شدند و سه پنالتی متوالی را به دست آوردند. پولارد با ضربه پنالتی دیگری به تیرک دروازه برخورد کرد تا اینکه نورثهمپتون پس از پیگیری ضربه رو به جلوی اسمیت توسط جیمز رام، فرصتی را دید که به سختی از آنها فرار کرد.

این یک فرصت سخت برای میهمانان در پایان یک نیمه سخت بود و مشکلات تنها پس از استراحت ادامه یافت، زمانی که توانایی شکست تامی رفل باعث ویرانگری شد. هیچ آرامشی برای نورثهمپتون وجود نداشت و پولارد سه امتیاز دیگر را با ضربه پنالتی دیگر ببرها به دست آورد.

سنتز پولاک را برای اولین بازی خود در لیگ برتر به عنوان جایگزینی برای تام پیرسون فرستاد، اما این بازیکن 18 ساله و هم تیمی هایش کار بزرگی در پیش داشتند. و پس از اینکه ماتاوسی، هوکر تعویضی نورثهمپتون، برای یک ورودی جانبی سین-بین شد، تایگرز پیچ را چرخاند و از فن ویک گلزنی کرد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

والر همچنین به خاطر مبارزات هجومی بی وقفه نورثهمپتون مقصر شناخته شد، اما قدیس ها با 13 بازیکن پاسخ دادند و از فوربنک گلزنی کردند. او تبدیل به گل شد و نورثهمپتون فکر می کرد که یک بازگشت بزرگ در راه است و فریمن به زودی به آنجا می رود. با این حال، داور دیکسون قبل از اینکه فریمن به گل برسد، سوت خود را به صدا درآورد، اما تلاشی صورت نگرفت و تیم میهمان مات و مبهوت شد.

ضربه سریع پنالتی هانرو لیبنبرگ، پیروزی لستر را تضمین کرد قبل از اینکه ماتاوسی حرکتی روان را در آخرین بازی بازی برای قدیس انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *