اخبار ورزشی
هانیبال مجبری می گوید منچستریونایتد مراقب جوانان است |  منچستر یونایتد

هانیبال مجبری می گوید منچستریونایتد مراقب جوانان است | منچستر یونایتد

م.عملکرد هفته گذشته منچستریونایتد در آلیانتس آره نا نماینده باشگاه نسل های قبل نبود. آنها در لیگ قهرمانان اروپا بر بایرن مونیخ تسلط یافتند و نمایشی غیرقابل مقایسه با تیم های قبلی که در اروپا به موفقیت دست یافتند، به نمایش گذاشتند.

اما روی نیمکت نشانه ای وجود داشت که نشان می داد یونایتد به میراث خود در آوردن بازیکنان جوان ادامه می دهد. بدون شک مصدومیت ها و غیبت ها فضا را برای انتخاب جوانان به عنوان جایگزین ایجاد کرد. هشت نفر از جایگزین های بالقوه اریک ده هاگ از آکادمی آمدند.

دو نفر از آنها، تام هیتون و جانی ایوانز، مجموعاً 72 سال سن دارند و پیوند مفیدی را به دوران موفقیت در گذشته ارائه می دهند، حتی اگر آنقدر بزرگ باشند که پدر و مادر برخی از هم تیمی های فعلی خود باشند. اگرچه یونایتد از داشتن بازیکنان باتجربه ای که هنوز در باشگاه تاثیرگذار هستند خرسند است، اما تمرکز مقابل کریستال پالاس در دور سوم جام کارابائو در روز سه شنبه می تواند به آخرین بازیکنانی تبدیل شود که به دنبال دنبال کردن راه آنها هستند.

چهار نفر از تیم تراویس بینیون در جام حذفی جوانان 2022 در مونیخ در این تیم معرفی شدند. از این میان، به نظر می رسد دنیل گور فردی باشد که دیر یا زود می تواند روی تیم اصلی تاثیر بگذارد. این هافبک فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن ذخیره تیم سال دنزیل هارون انتخاب شد و در بازی های پیش فصل نشان داد که می تواند از این هم فراتر برود. گور پس از پنج بار تعویض بلااستفاده در این فصل، امیدوار است روز سه شنبه اولین بازی خود را در اولدترافورد انجام دهد.

Binnion به عنوان مدیر تیم زیر 21 سال ارتقا یافته است، تیمی که تن هاگ از نزدیک آن را زیر نظر دارد. بازیکن هلندی روابط قوی با این تیم برقرار کرده است. او می‌خواست بازیکنان دقیقاً بفهمند که او و باشگاه از هر کسی که می‌خواهد آنها را در تیم اصلی نمایندگی کند، دقیقاً چه می‌خواهد، در حالی که روشن می‌کرد که این فرصت برای بازیکنانی مانند گور یا عمری فورسون نیز وجود دارد. برای برداشتن یک قدم

لازم نیست گور به دنبال الهام گرفتن باشد، زیرا هانیبال مجبری در هفته های اخیر از این فرصت استفاده کرده است. ملی پوش تونسی در یونایتد احساس یک کهنه سرباز را دارد، اولین بازی خود را در می 2021 انجام داد، اما پس از یک دوره قرضی در بیرمنگام سیتی شکوفا شد. مجبری با عملکرد تیمی فاجعه‌بار خود در برابر برایتون، با زدن یک گل تسلی بخش خوب را تحت تأثیر قرار داد تا در پیروزی مقابل برنلی نقطه شروعی را کسب کند. این گواه بر این بود که تن هاگ که به کار با بازیکنان جوان در بایرن و آژاکس عادت داشت، مشتاق بود به جوانی روی آورد.

دنیل گور، یکی از درخشان ترین استعدادهای جوان منچستریونایتد، در زمین تمرین حضور دارد. عکس: اش دونلون/منچستریونایتد/گتی ایماژ

گور هم مانند مجبری تضمین می‌کند که انرژی را به همه طرف‌ها بیاورد، چیزی که در برخی از عملکردهای یونایتد در این فصل گم شده است. گور از نظر فنی با استعداد است و مایل به پذیرش ماهیت جنگجویانه فوتبال نخبه است، همانطور که آنتونی مارسیال می‌گوید، به بهترین وجه با خشونت او در تمرینات نشان داده می‌شود.

او در اولین بازی خود با تیم زیر 21 ساله ها مقابل استاکپورت در جام EFL تحت تاثیر قرار گرفت و نشان داد که می تواند با خواسته های فیزیکی فوتبال برتر کنار بیاید. تن هاگ بازیکنانی با توانایی تکل زدن و پیشی گرفتن از حریفان در وسط پارک ندارد، که می تواند گور را در عرض چند دقیقه به کاندیدای عالی تبدیل کند.

کازمیرو و کریستین اریکسن در حال حاضر در تلاش هستند تا با سرعت مسابقات هماهنگی داشته باشند. اما این دانمارکی کاندیدای ایده‌آل برای مربیگری گور در یک مسابقه خواهد بود، در حالی که میسون مانت و هری مگوایر قرار است پس از بهبودی از مصدومیت‌ها به سرهای با تجربه‌تر برگردند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مجبری بازی کامل را در تورف مور در کنار دیگر فارغ التحصیلان اوانز، اسکات مک تومینای و مارکوس راشفورد انجام داد تا نشان دهد که نفوذ آکادمی در یونایتد همچنان قوی است. یک بار دیگر، گور به دنبال همکار قهرمان جام جوانان، الخاندرو گارناچو و بازیکن دیگری که نشان داده بود می تواند در تیم اصلی تفاوت ایجاد کند، رفت. با این حال، گارناچو در چهار بازی این فصل به 145 دقیقه محدود شده است و امیدوار است که جام کارابائو به او اجازه دهد تا به تن هاگ یادآوری کند که چرا شایسته حضور در زمین است.

دور سوم جام کارابائو برای کوبی ماینو، ستاره درخشان برندگان جام جوانان Binnion که فصل گذشته اولین بازی خود را در رقابت ها مقابل چارلتون انجام داد، خیلی زود فرا خواهد رسید. ماینو متولد استوکپورت یکی دیگر از مصدومیت‌های پیش فصل بود که او را در مراحل اولیه فصل محروم کرد. تن هاگ مشخص کرده است که ماینو پس از بازگشت به تناسب اندام بخشی از برنامه های او خواهد بود.

یونایتد در این فصل دو بازی از سه بازی خانگی خود را برد، اما قبل از حذف توسط برایتون، برای شکست دادن وولوز و ناتینگهام فارست با مشکل مواجه شد. خوش بینی برای فصل اول تن هاگ کاهش یافته است. هوای تازه خون جوان ممکن است نشان دهد که آینده بلند مدت باشگاه درخشان تر از آن چیزی است که برخی تصور می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *