گلف
هاولند و ابرگ زوج عجیب اروپا در فیلم دوستان اسکاندیناویایی هستند |  جام رایدر 2023

هاولند و ابرگ زوج عجیب اروپا در فیلم دوستان اسکاندیناویایی هستند | جام رایدر 2023

تیروز جمعه مناظر عجیبی در اطراف مارکو سیمونه وجود داشت. عجیب ترین چیز گروه 50 نفره راهپیمایی بود. Guardia di Finanza که ظهر آمدند پیست را زیر پا گذاشتند. آن‌ها بالا، پایین و اطراف خیابان‌ها رفتند و آنتونیو دیلیا را منفجر کردند آرمی و بریو خورشید ظهر از دکمه ها و سردوش های برنجی منعکس شد. با توجه به نگاه در چشمان آنها و شمشیر براق نقره ای در کنارش، آنها توسط مردی هدایت می شدند که پاسخ منفی را نمی پذیرفت، حتی اگر تامی فلیت وود در روز پانزدهم بالای توپ پرنده ایستاده بود. در میرفیلد نمی‌توانستید در قسمت نهم پشتی تشخیص دهید.

به نظر می رسید که آنها کمی زودتر به پیروزی رسیده بودند، اما پس از آن فلیت وود به هر حال توپ را به ثمر رساند و اروپا سه سوراخ با جاروی چهار نفره صبح فاصله داشت. بنابراین شاید آنها آن را درست زمان بندی کرده اند. وقتی گروه چرخید و به پادگان برگشت، صدای بلوز بیشتری روی تابلوی امتیازات اینجا بود تا میله‌های خیابان بیل.

همه چیز از زمانی شروع شد که ویکتور هوولند اولین گل سبز را زد. در صبح، لودویگ ابرگ تازه کار و برایان هارمن آمریکایی به مصاف دو قهرمان اوپن و مکس هما رفتند و دوم شدند. Åberg تنها سه ماه پیش حرفه ای شد و هنوز حتی در یک رشته اصلی بازی نکرده است. این بزرگترین رویدادی بود که او تا به حال در آن بازی کرد. آنها یک دوتایی عجیب و غریب ساختند: نروژی و سوئدی، مانند چیزی از یک فیلم دوستانه اسکاندیناویایی. قدبلند، بور و لاغر اندام، ابرگ آنقدر بلند است که برای عبور از درها باید خم شود. قوی، تنومند و تاریک، هوولند آنقدر پهن است که ممکن است مجبور شود به پهلو بچرخد.

هاولند در پاسخ به سوالی درباره برداشتش از این موضوع، به طور واضح گفت: “برخی افراد ممکن است کمی کمتر پرحرف باشند، شاید کمی آرام تر باشند، یا شاید آنقدر حرف نزنند تا طرف مقابل بتواند آن نقش را ایفا کند.” بازی چهار نفره قبل از شروع بازی. اما ما هر دو هم تیمی هستیم و سعی می کنیم رابطه ای ایجاد کنیم که در آن یک مرد بتواند به دیگری اعتماد کند و پسر دیگر بتواند به دیگری اعتماد کند.

مانند Åberg، مردی که هرگز نباید از سه کلمه استفاده کند. معمولاً همینطور است. به خصوص اگر “باحال” باشد. او گفت که سه ماه اول او به عنوان یک گلف باز حرفه ای “عالی” بود، تیم رایدر کاپ را “واقعا باحال” کرد، برنده شدن در برنامه تور نوجوانان PGA Tour “بسیار جالب” بود، و آشنایی با پیتر هانسون، حرفه ای سوئدی، “بسیار جالب بود.” خیلی باحال.” . همه چیز در مورد Åberg همینطور است. نبض استراحت او باید حداقل یک دوجین کمتر از حد متوسط ​​باشد. از سوی دیگر، هوولند یک متال متال خارج از میدان و وزنه‌بردار است – (حکم ابرگ در مورد سلیقه موسیقایی شریک زندگی‌اش: «اصلاً خوب نیست»).

لودویگ Åberg نمایش کمتری نسبت به ویکتور هوولند انجام می دهد، اما در اینجا او از توپ برنده سوراخ جشن می گیرد. عکس: Guglielmo Mangiapane/رویترز

این هوولند بود که حال و هوای مناسب را برای لحظات ابتدایی پیدا کرد. انگار قصد داشت جفت ایالات متحده را مانند سنجاق پراکنده کند – چشمان گشاد، عضله دوسر ورم کرده است – او برای بولینگ به اولین اینینگ آمد و تحویل افتتاحیه را 300 یارد از وسط برد. ابرگ که رنگ پریدگی مومی مانند مردی داشت که به اندازه مورد نیازش نخوابیده بود، هارمن هما را با یک سرب 30 فوتی ترک کرد و به 15 یارد دوم سمت راست پرچم، لبه سبزه رسید. . اصابت. آن‌ها احساس می‌کردند از این مزیت برخوردار بودند تا اینکه هوولند تکه‌ای کوچک را دور پیچ‌های سبز چرخاند و برای اولین مرغ پرنده هفته خود به میدان رفت.

سپس جمعیت در اطراف هیجان زده شدند، جان رام و تیرل هاتون در اینینگ دوم تشویق می کردند. همچنین در ردیف اول، شین لوری و سپ استراکا حضور داشتند، در حالی که هوولند در حال فریاد زدن بود و مشت خود را در گالری تکان می داد. او در اولین بازی خود در جام رایدر در Whistling Straits حتی یک مسابقه را هم نبرد، اما در آن زمان بازیکن بسیار خوبی بود و در رده چهاردهم جهان قرار گرفت. این روزها او در رتبه چهارم قرار دارد، قهرمان تور و یکی از بزرگان تیم است. او هم همینطور بازی می کرد. او در 9 خط مقدم فوق العاده بود و به تیم کمک کرد تا در طول روز برتری خود را حفظ کند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

او به اندازه کافی خوب بود که Åberg را که در شروع یک یا دو نقطه کمی لرزان بود حمل کرد. هاولند با ضربه ای 15 فوتی توپ را به آنها زد و بعد از اینکه هوولند او را در جلوی چپ سبز قرار داد، امتیاز 2 را برای آنها به ارمغان آورد و با یک چیپ 25 یارد تقریباً سومی را نصف کرد. در روز چهارم، سوئدی شروع به گرم کردن آن کرد و تقریباً نیمی از آن را خودش به عهده داشت. در آن زمان جفت USA به سمت آنها برگشته بود و بازی دوباره شروع شد تا اینکه هما با یک تراشه که از پشت سبز به پرواز درآمد پنجم را خراب کرد.

هنگامی که Åberg یک توپ از ارتفاع 12 فوتی برای مرغک در 6 ام انجام داد، سپس یک توپ دیگر از 16 فوت در 9th، اروپا سه تا بود و هما و هارمن از مبارزه خارج شدند. آنها 4 و 3 بردند و اگر با دقت گوش می کردید، می توانستید صدای گرم شدن گروه را در هنگام خروج از سبزه 15 بشنوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *