فوتبال
هت تریک خدیجه شاو WSL به منچسترسیتی کمک کرد تا به لیورپول برود |  سوپرلیگ بانوان

هت تریک خدیجه شاو WSL به منچسترسیتی کمک کرد تا به لیورپول برود | سوپرلیگ بانوان

هت تریک خدیجه شاو به منچسترسیتی کمک کرد تا با نتیجه 5-1 مقابل لیورپول پیروز شود و به مقام دوم سوپرلیگ زنان برسد.

تلاش طولانی تیلور هیندز باعث برتری میهمانان شده بود اما تنها چهار دقیقه طول کشید. شاو او را تحت فشار قرار داد زیرا جما بونر مدافع میانی دروازه خود را برگرداند.

شاو دو بار در نیمه اول و یک گل در دقیقه 56 به ثمر رساند تا سومین هت تریک خود در این فصل را تکمیل کند و پنالتی کلویی کلی نیز پنجمین هت تریک او را رقم زد. با این برد، سیتی آرسنال را به رده دوم رساند و با تفاضل گل و سه امتیاز کمتر از چلسی در صدر توپچی ها باقی ماند.

این گل توسط الیزابت ترلند در دقیقه 95 به ثمر رسید برایتون سه امتیاز مقابل شهر بریستول. ترلند در نیم ساعت مانده به پایان بازی، تیم میزبان را پیش انداخت تا اینکه آبی هریسون برای سیتی ته جدولی به تساوی رسید.

برایتون پیروزی خانگی دیرهنگام الیزابت ترلند مقابل بریستول سیتی را جشن گرفت. عکس: براین لنون/گتی ایماژ

کیتی رابینسون برایتون را جلو انداخت اما گل کری جونز نوجوان ولز در دقیقه 83 سیتی را به تساوی کشاند. دوم ترلند نقطه ای را که بریستول را به پایان می رساند انکار کرد. برایتون ملیسا فیلیپس با یک امتیاز کمتر از استون ویلا و هفت امتیاز کمتر از منچستریونایتد در رده چهارم، هشتم است.

تاتنهام ما یک هیجان وحشی را در شرایط باد تجربه کردیم وستهامآنها 4-3 پیروز شدند و جایگاه خود را در جمع شش تیم برتر تثبیت کردند و رقبای خود را با مشکل سقوط مواجه کردند. گریس کلینتون ستاره اسپرز بود و گل اول را به ثمر رساند و بعد از اینکه ریسا شیمیزو با گل اولش برای وستهم به تساوی رسید، سلین بیزه را دوباره به ثمر رساند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

کلینتون در اوایل نیمه دوم با یک ضربه خوب از فاصله 20 یاردی بازی را 3-1 کرد، اما تیم میزبان با ضربه نزدیک ویوین آسه ای و ضربه سر امبر تیسیاک به سختی توانست بازی را به تساوی بکشاند. جسیکا ناز پنج دقیقه پس از اینکه کاترینا گوری در اولین بازی خود در چکش به تیر دروازه برخورد کرد، بازی را با یک پایان بالینی به نفع اسپرز تبدیل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *