هریت دارت در ترانسیلوانیا پیروز شد اما هدر واتسون ابوظبی را ترک کرد | تنیس

هریت دارت قرار است پس از شکست دادن الیزابتا کوکیارتو، نفر پنجم برای رسیدن به یک چهارم نهایی مسابقات آزاد ترانسیلوانیا، به جمع 100 نفر برتر بازگردد.

این بازیکن 27 ساله که مراحل مقدماتی را پشت سر گذاشت، ست را 3-0 برد و در کلوژ-ناپوکا با نتایج 5-7، 7-5 و 6-3 پیروز شد. این پنجمین باری است که دارت به جمع هشت نفر آخر یک رویداد تور WTA می‌رسد، اما اولین باری که او چنین مسابقه‌ای را در خارج از چمن بریتانیا انجام داد، تابستان گذشته در بیرمنگام بود.

با ورود به هفته ای که در رتبه 103 قرار دارد، دارت تقریباً مطمئن است که پس از سقوط در رتبه بندی در سال گذشته، به دیگر بازیکنان بریتانیایی کیتی بولتر و جودی بوراژ در 100 بازیکن برتر می پیوندد. به نظر می رسید که دارت ها پس از شکست در سه ست پوینت 5-4 در افتتاحیه، به سمت خروج حرکت می کردند و شش بازی متوالی را از دست دادند.

با این حال، او توانست با شانس سوم خود برای پیروزی در ست دوم بازگردد و در ست تعیین کننده با وجود زمان مصدومیتی که به دلیل درمان روی گردنش گرفت، بینی خود را جلوتر نگه داشت.

دارت گفت: “من در ست اول چند ست پوینت داشتم، نتوانستم آنها را تبدیل کنم، اما فکر می کردم او در امتیازهای بزرگ خوب بازی کرد.”

حواشی در تنیس بسیار کم است. حتی اگر 3-0 باشد، همیشه فرصت وجود دارد و باید به مبارزه ادامه دهید. فرصت کمی داشتم و توانستم از آن استفاده کنم. سعی می کنم به هر مسابقه چیزی اضافه کنم. خیلی عالی بود که در مسابقات مقدماتی بازی های زیادی را اینجا انجام دادیم و به سطح عادت کردم. من واقعا از زمانم در کلوژ لذت می برم.

دارت در مرحله نیمه نهایی به مصاف نوریا پاریزاس دیاز اسپانیایی بدون رده بندی خواهد رفت.

دوندگی هدر واتسون همکار بریتانیایی در مسابقات آزاد ابوظبی در مرحله یک شانزدهم نهایی به پایان رسید. واتسون که در دور قبل ورونیکا کودرمتووا شماره 16 جهان را با پیروزی چشمگیر شکست داد، این مسابقه را 7-6 (1) برد. 7-5 از بازنده خوش شانس اسپانیایی کریستینا بوسا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *