فوتبال
هری کین از بایرن خواست تا از “طلسم دشوار” منچستریونایتد استفاده کند |  لیگ قهرمانان

هری کین از بایرن خواست تا از “طلسم دشوار” منچستریونایتد استفاده کند | لیگ قهرمانان

هری کین پیشنهاد کرده است که او و بایرن مونیخ می توانند از آشفتگی اطراف منچستریونایتد در دیدار با آنها در مرحله اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در چهارشنبه شب استفاده کنند.

یونایتد پس از سه شکست در پنج بازی اول خود در لیگ برتر و با شعله های آتش در چند جبهه به باواریا سفر کرد. این باعث شد تا جیدون سانچو به دنبال انتقاداتش از مربی اریک تن هاگ و مربی اریک تن هاگ جریمه شود. آنتونی که با اتهامات سه زن علیه او مبارزه می کرد، مرخصی گرفت.

تن هاگ که در جریان شکست روز شنبه مقابل برایتون توسط هواداران اولدترافورد هو شد (نخستین نشانه مخالفت هواداران با او)، به دلیل مصدومیت و از دست دادن فرم بازیکنان کلیدی مانند لیساندرو مارتینز و کازمیرو ضعیف شده است.

کین که پس از انتقال 100 میلیون پوندی خود از تاتنهام در ماه آگوست برای اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا برای بایرن آماده می شود، در مورد واکنش یونایتد محتاط است. اما هنگامی که از او در مورد بسیاری از مسائل در آنجا پرسیده شد، او اعتراف کرد که آنها بخشی از معادله در آلیانز آرنا خواهند بود.

کین گفت: “زمان مناسبی را برای بازی برای یونایتد نمی‌دانم زیرا ممکن است واکنش‌های بزرگی از سوی تیم‌هایی که دوران سختی را پشت سر می‌گذارند وجود داشته باشد، اما ما باید از شرایط به نفع خود استفاده کنیم.”

ما باید با اعتماد به نفس زیادی به میدان برویم. ما در خانه مقابل هواداران خود هستیم. مهم این است که بازی را با پای جلو شروع کنیم و واقعاً سعی کنیم به حریف فشار بیاوریم. به طور کلی، این مسابقه ای است که ما می خواهیم سعی کن مسلط شوی.”

توماس توخل، سرمربی بایرن، که پیش از این سرمربی چلسی بود، گفت که مشکلات منچستریونایتد همیشه بزرگتر خواهد شد. توخل گفت: “همیشه احساس می کردم در یونایتد سر و صدای زیادی وجود دارد.” “بسیاری از مفسران در انگلیس بازیکنان سابق یونایتد هستند. شما این میراث را از سر الکس فرگوسن دارید که فشار زیادی ایجاد می کند و همیشه انتظارات زیادی ایجاد می کند.”

نمی توانم بگویم که این برای ما یک مزیت است. معمول است که چیزهای کوچک در یونایتد بزرگتر از سایر باشگاه ها باشد. یا شاید صحبت کردن در مورد آن بلندتر از سایر باشگاه ها باشد.”

توماس توخل (وسط) معتقد است که مشکلات منچستریونایتد با توجه رسانه ها تشدید شده است. عکس: کریستینا پانکه/sampics/Corbis/Getty Images

تن هاگ هری مگوایر را به دلیل مصدومیت از دست داد و گزینه های دفاعی خود را بدون آرون وان بیساکا، رافائل واران، لوک شاو و تایرل مالاسیا محدودتر کرد. میسون مانت و سوفیان امرابات در خط میانی غایب هستند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مگوایر که وقتی برای انگلیس مقابل آرسنال و سپس مقابل اسکاتلند در همپدن پارک به میدان رفت، بی‌رحمانه مورد تمسخر قرار گرفته بود، شنید که کین به شدت از او حمایت می‌کرد.

کین گفت: «همانطور که تیم اخیراً پیش رفته است، احتمالاً او کمی قربانی شده است. از دیدگاه انگلیس، او یکی از بهترین مدافعان ما و یکی از بهترین مدافعان تاریخ کشورمان است که برای انگلیس بازی کرده است. و تمرکز کنید.”

کین توضیح داد که “بایرن مونیخ من را به دلیلی به باشگاه آورد” و آن کسب هفتمین بار جام اروپا در کنار سایر جام ها بود و از اینکه اسپرز فصل را چگونه آغاز کرد راضی بود. .

کین گفت: “من همیشه آنها را زیر نظر دارم و تا آخر عمرم نیز مراقب تاتنهام خواهم بود.” من واقعا خوشحالم که تیم اینطور بازی می کند و خوشحالم که هواداران هم خوشحال هستند. در طول فصل.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *