“هفته سختی بود”: کیم 32 ضربه را در بازگشت حرفه ای گلف به پایان رساند | سری گلف LIV

اولین حضور حرفه‌ای گلف آنتونی کیم در بیش از یک دهه، همان‌طور که خیلی‌ها انتظار داشتند، انجام شد و آمریکایی‌ها در مسابقات LIV در جده به مقام آخر رسید.

کیم که زمانی در رتبه 6 جهان قرار داشت، قبل از اینکه 30 ساله شود از بازی ناپدید شد اما در تلاش است با گلف LIV بازگردد. دور 74 او در روز یکشنبه دو بازی داشت و بهترین بازی او در مسابقات بود، اما او همچنان 32 ضربه پشت سر برنده خواکین نیمن به پایان رساند.

کیم پس از راند یکشنبه گفت: «بدیهی است که هفته سختی بود. “من هیجان زده هستم که دوباره گلف حرفه ای بازی کنم و احساس می کنم بسیار خوش شانس هستم که این فرصت را دارم.”

این بازیکن 38 ساله با LIV قراردادی امضا کرده است، به این معنی که او بخشی از هیچ تیمی نیست که در این تور شرکت می کند. اما فرمت بدون توقف LIV به این معنی است که او روز پرداخت تضمینی دارد و در تورنمنت هفته آینده در هنگ کنگ بازی خواهد کرد و قبل از بازگشت به ایالات متحده برای اولین تورنمنت حرفه‌ای خود در زمین خانگی از سال 2012، بازی خواهد کرد.

کیم گفت: “قطعاً من به خوبی توپ را می زنم.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

نیمن برای پیروزی خود 4 میلیون دلار دریافت کرد و در مصاحبه ای با تیم پخش LIV رتبه های جهانی را بررسی کرد. از او پرسیده شد که آیا او یکی از برگزیدگان برای برنده شدن یک جایزه بزرگ در سال جاری است؟

نیمن با پوزخند گفت: “چطور این امکان وجود دارد؟ من صدمین نفر در جهان هستم.”

نیمن در رتبه 72 جهان قرار دارد. رتبه‌بندی رسمی جهانی گلف، در رای‌گیری سازمان‌های حاکم بر بزرگ‌ها، به دلیل زمین کوچک (54 بازیکن) که به‌عنوان یک فروشگاه بسته و بدون واجد شرایط کار می‌کند، امتیاز رتبه‌بندی LIV را انتخاب نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *