فوتبال
همیشه eVARangelists و VARsonists وجود خواهند داشت، اما دریافت همه چیز در تلویزیون یک گام مثبت است |  کمک داور ویدیویی (VAR)

همیشه eVARangelists و VARsonists وجود خواهند داشت، اما دریافت همه چیز در تلویزیون یک گام مثبت است | کمک داور ویدیویی (VAR)

تیسرگرم کننده نیست؟ هوارد وب، که سه روز بعد در تلویزیون ظاهر شد، به مایکل اوون گفت که مانوئل آکانجی از منچسترسیتی با عبور از ضربه سر ناتان آکه در آخر هفته و ورود به دروازه فولام، هم سطح چشمان برند لنو بود. من کاملاً طرفدار هستم. من بیشتر می خواهم. دیوید الری در حال ساخت دنباله ای با تونی آدامز است. بعداً، پیرلوئیجی کولینا، راجر میلفورد و جورج کورتنی می‌توانند قبل از تشویق با رقص هماهنگ TikTok و بیت‌باکس کیت هکت، یک برنامه زنده اینستا را با بررسی بررسی Elleray انجام دهند. همه اینها با شمارش معکوس زنده از 40 دوست برتر PGMOL مایک دین در VH1، با صدای برونو بروکس. او به شماره دو صعود کرد و به یازدهم رسید و دارن کان را یک قدم جلوتر قرار داد – این دیوید کوت است. این در نهایت محبوب تر از فوتبال خواهد شد.

ناامیدی مارکو سیلوا سرمربی فولام پس از گل آکه مشهود بود. هرکسی که فوتبال بازی کرده باشد و کمی از فوتبال اطلاعات داشته باشد، 100% می‌داند که این گل دریافت نمی‌شود. شاید دیدن موقعیت آفساید برای (کمک داور) دشوار باشد، اما برای VAR غیرممکن است که آن را رها نکنیم. آن لحظه تاثیر زیادی روی مسابقه داشت.”

من کاملاً مطمئن نیستم که باید فوتبال بازی کرده باشید یا حتی یک بازی فوتبال را تماشا کرده باشید تا متوجه شوید که آکانجی سر راه شما قرار گرفته است. در مقطعی از زندگی، مردی در مقابل مردی با قد 1.80 فوت ایستاده و از خود می‌پرسد: “آیا می‌توانی آن مرد 6 فوتی 1 اینچی را ببینی؟” همه پرسیدند می تواند راهنمایی کند

وب در برنامه تلویزیونی Match Authors: Mic’d Up که روز سه شنبه از اسکای اسپورت پخش شد، گفت: «از ابتدا می‌خواهم بگویم که نباید اجازه داده می‌شد. “همیشه جستجوی آنها آسان نیست زیرا سعی می کنید این دو اطلاعات را در کنار هم قرار دهید. آیا بازیکن در موقعیت آفساید قرار دارد، کدام داور در موقعیتی به خوبی قابل مشاهده است و عواقب حضور بازیکن چیست؟ در آن موقعیت و چه تأثیری بر حریفان داشت؟ و آنچه از این موضوع آموخته شده است با کل گروه به اشتراک گذاشته خواهد شد زیرا ما می خواهیم هر هفته بهتر کار کنیم و این یک اشتباه بود.”

چگونه می توانیم این یادگیری را به اشتراک بگذاریم؟ شاید پس از آزمایش چشم (باید یک آزمایش چشم باشد، درست است؟) داوران آینده نگر به سبک مظنونین معمولی به تیم پلیس هدایت شوند – فقط آکانجی آنجا می ایستد – و پس از آن هر داور احتمالی مورد آزمایش قرار می گیرد. “من مانوئل آکانجی هستم، می توانید مانوئل آکانجی را ببینید؟”

آیا سیلوا معنایی دارد؟ «تو هرگز بازی نکردی» دفاع طاقت‌فرسا یک حرفه‌ای سالخورده در برابر تماس‌دهنده پشت سر خبرنگار، گزارش‌گر پشت خبرنگار یا هرکسی است که با آنها مخالف است. اما شاید ذره ای حقیقت در داوران وجود داشته باشد.

برای رسیدن به اوج به عنوان یک داور، باید جوان شروع کنید. این معمولاً به معنای انتخاب داوری به جای بازی است. این ممکن است برای هر بچه فوتبال دوست یک انتخاب بسیار عجیب به نظر برسد. اکثر داوران افرادی هستند که هرگز واقعاً بازی را انجام نداده اند. این احتمالاً چندان مهم نیست. بنابراین چگونه می توانید این را برطرف کنید؟

این پیشنهاد که یک بازیکن سابق را به اتاق VAR ببرند صراحتاً پوچ است. خیلی ها قانون را نمی دانند. اگر این انتقاد نادرست همیشگی را به تغییرات دائمی قانون، فاجعه هندبال و مدیران مظلوم که از عملکرد تیم خود منحرف می‌شوند، اضافه کنید، می‌بینید که شانس با داوران است. تلاش اریک تن هاگ برای طفره رفتن از یک خط مستقیم، نکته مهم هفته گذشته بود.

هوارد وب و مایکل اوون در مورد مقامات مسابقه: Mic’d Up. عکس: PLP

و حرکت وب برای رفتن به تلویزیون در واقع یک گام واقعا مثبت و احتمالاً اولین قدم به سمت پخش اتاق VAR است. من می‌توانم بی‌میلی PGMOL برای پخش زنده را درک کنم – تصمیم‌های دشوار و ذهنی وجود دارد، و سه نفر روی آنتن که دو نفر از آنها نفس نفس می‌زنند، می‌گویند: «در مورد جف نمی‌دانم». نفس کشیدن“تو چه فکر می کنی؟” “من هم نمی دانم، برایان” در کوتاه مدت کار زیادی انجام نخواهد داد. اما شاید با گذشت زمان، طرفداران، صاحب نظران و ستون نویسان بتوانند کمی همدردی با مقامات پیدا کنند. وسط یک مسابقه آماتور چون داور در دید نیست به شما می گوید که چقدر دشوار است.گاهی اوقات شما نمی دانید چه کسی برنده بازی پرتاب شده است و به یک جهت تصادفی اشاره می کنید.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

همیشه VARsonists هستند که می خواهند آن را بسوزانند، و eVARngelists (با عرض پوزش) که به درستی اشاره می کنند که اکنون تصمیمات اشتباه کمتری وجود دارد. و این وسط ما بقیه را داریم که مثل قبل خوب هستیم و به خوبی الان هستیم. لازم نیست فوتبال کامل باشد. مالکان، مدیران، بازیکنان، مسئولان، روزنامه نگاران، هواداران، همه آنها اشتباه می کنند. قشر دیگری از مردم که گهگاه همین کار را انجام می دهند برای من خوب است. گاهی اوقات انتظار روی زمین وحشتناک است، گاهی اوقات فوق العاده است. جشن مضاعف یا تبدیل رنج به شادی.

و بسیاری هستند که از صحبت کردن در مورد آن متنفرند و آن را هدر دادن ستونی برای بحث در مورد عقب‌نشینی می‌دانند، جردن هندرسون منفی تعقیب پول یا بهترین موقعیت کای هاورتز. اگر اینطور است، خوشحال می شوم برای عذرخواهی به خانه شما بروم. اگر در برایتون زندگی می کنید، می توانم یک ماشین را با وب به اشتراک بگذارم.

همانطور که برای هرگز بازی بازی; من مطمئن هستم که مایکل اولیور و همه در استاکلی پارک ممکن است بخواهند سر سیلوا و بقیه فریاد بزنند: “شما هرگز یک بازی را داوری نکردید.” و حقیقت این است که حتی اگر اکثر ما می توانستیم آکانجی را از فاصله سه متری ببینیم، همه ما وحشت زده می شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *