“هنوز در شکمش آتش وجود دارد”: نیک کیرگیوس برای بازگشت به تمرین چشمانش نزدیک تر است | نیک کیرگیوس

نیک کیرگیوس قول می‌دهد هفته آینده به زمین‌های تنیس بازگردد و مصمم است که آتشی در دل دارد تا با موفقیت به روزهای بزرگ پس از یک سال کابوس‌وار بازگردد.

فینالیست سابق ویمبلدون، که از اکتبر 2022 تنها یک مسابقه در تور ATP انجام داده است و با آسیب های زانو و مچ پا که نیاز به عمل جراحی دارند، دست و پنجه نرم می کند، در مصاحبه ای در پادکست AO Show، دلگرم کننده ترین به روز رسانی را در مورد بازگشت احتمالی ارائه کرد.

این بازیکن 28 ساله در پاسخ به این سوال که آیا پیامی برای هوادارانش دارد یا خیر، گفت: “به زودی به زمین بازخواهم گشت و شما را بیشتر تشویق خواهم کرد، مطمئناً.”

این بازیکن استرالیایی پس از اینکه بهترین سالش در سال 2022 و در پی آن مصدومیت در سال 2023 به دنبال داشت، گفت: «از نظر تنیس، احتمالاً یکی از سخت ترین سال های زندگی من بود.

همه چیز عالی بود، من نمی توانم از هیچ چیز دیگری شکایت کنم. اما از نظر تنیس، من صحبت های بسیار سختی با خودم داشته ام… مثلا چرا این همه کار را انجام می دهم؟ مثل اینکه مجبور نیستم این کار را بکنم اما بنا به دلایلی انجام می دهم.

“پس من می دانم که هنوز آتش در شکم شما وجود دارد، این چیز خوبی است.”

در بین دوره توانبخشی، کیرگیوس از پروژه های دیگری نیز لذت برده است، از جمله یک دوره موفقیت آمیز به عنوان مفسر تنیس برای یورو اسپورت در مسابقات آزاد استرالیا، اما گفت که مشتاق است به شغل روزانه خود بازگردد.

او گفت: “من برای اولین بار هفته آینده ضربات پنبه ای خواهم زد، بنابراین وقتی به زمین بازگردم، فکر می کنم تازه شروع می شود و این بار به مچ دست و بدنم باز می گردد.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اما ببین، من قطعا برمی گردم. از آنجایی که آسیب کاملاً جدی است، تعیین تاریخ دقیق دشوار است.

“من به نقطه‌ای در حرفه‌ام رسیده‌ام که می‌دانم موفقیت‌های زیادی کسب کرده‌ام و بسیاری از ورزشکاران حتی یک چهارم آن را هم نداشتند، بنابراین این خودخواهانه است که برگردم و ادعا کنم. دوباره به فینال ویمبلدون می رسم.”

“وقتم را می گذارم، برمی گردم و از بودن در آنجا لذت می برم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *