هیدکی ماتسویاما با 62 امتیاز بازگشایی می شود تا Genesis Invitational | گلف

هیدکی ماتسویاما از ژاپن یک دور نهایی خیره کننده 62 را به ثمر رساند تا Genesis Invitational را برنده شود و نهمین عنوان تور PGA خود را تضمین کند.

ماتسویاما با 9 بازی پرنده در Riviera Country Club در رده هفدهم قرار گرفت و اولین برد خود را در دو سال گذشته با غلبه بر برتری شش ضربه ای یک شبه، پاتریک کانتلی، به دست آورد.

قهرمان سابق مسترز سه سوراخ اول خود را روی یک 9 امتیازی جلو زد و یک هت تریک دیگر در 9 عقب انجام داد تا به تساوی پنج طرفه برای برتری برسد. اما بهترین ها هنوز در راه بودند زیرا شماره 2 سابق جهان که در رده بندی به رتبه 55 سقوط کرده بود، در فاصله 8 اینچی از رده پانزدهم حرکت کرد، حتی به سه راهی نزدیک تر شد و همچنین هفدهمین را به دنیا آورد و عملاً این پیروزی را قطعی کرد. چند گروه هنوز در این دوره نیستند.

من خیلی خوب توپ را نمی زدم، اما پاس دادن و ضربه زدن من در این هفته بسیار خوب بود، به خصوص ضربه دوم من در 15، که یکی از بهترین شوت هایی بود که تا به حال داشته ام. ماتسویاما از طریق یک مترجم گفت که این واقعا کمک کرد. فکر می‌کنم حفظ این حرکت برای من بسیار مهم است، به خصوص رفتن به آگوستا، امیدوارم بتوانم آن را ادامه دهم.»

در حالی که ویل زالاتوریس و لوک لیست با 14- امتیاز در رده دوم قرار گرفتند، لیست در امتیاز 30 تا انتهای کرنر دوید و با 16 امتیاز دو ضرب جلو بود و توانست با 38 امتیاز به خانه برسد. زالاتوریس در پایان سال 69، چهار مرغ پرنده و دو بوگی ساخت. کانتلی، رهبر 54 حفره‌ای، فقط می‌توانست 72 راند پایانی را مدیریت کند که شامل یک پرنده از ارتفاع 50 فوتی در هجدهم بود.

هیدکی ماتسویاما در حفره هجدهم در دور پایانی تیز می کند. عکس: Harry How/Getty Images

تامی فلیت وود از انگلیس با امتیاز 67 در رده دهم قرار گرفت و روری مک ایلروی با 70 امتیاز در رده بیست و چهارم قرار گرفت.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مک ایلروی به سی بی اس گفت: “فکر می کنم دارم نزدیک می شوم. من کاملاً به جایی که می خواهم نیستم.” این یکی از آن دوره‌هایی است که می‌دانید دقت بسیار مهم است و توپ خود را در قسمت‌های مناسب قرار می‌دهید، و اگر نقاط ضعف خود را کمی پشت سر بگذارید، این هفته به نوعی قوی‌تر خواهید شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *