والرین اسماعیل سرمربی واتفورد را پس از شکست خانگی مقابل کاونتری اخراج کرد | واتفورد

واتفورد پس از اخراج والرین اسماعیل که تنها یک برد در 10 بازی لیگ داشت، تام کلورلی را به عنوان سرمربی موقت منصوب کرد.

اسماعیل در می 2023 پس از جدایی کریس وایلدر منصوب شد و نوزدهمین انتصاب مربی تمام وقت توسط خانواده پوزو در 11 سال است. اما نتایج اخیر او را تحت فشار قرار داده است و این تصمیم پس از شکست خانگی شنبه مقابل کاونتری گرفته شد.

کلورلی، هافبک سابق منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس، مربیگری بازیکنان زیر 18 سال این باشگاه را کنار گذاشت. واتفورد گفت ترکیب تیمش “در زمان مناسب” تایید خواهد شد.

تام کلورلی به عنوان سرمربی موقت در Vicarage Road انتخاب خواهد شد.

این امر پس از آن صورت گرفت که باشگاه واتفورد پس از شکست خانگی امروز مقابل کاونتری سیتی، قرارداد والرین اسماعیل را فسخ کرد.

– باشگاه فوتبال واتفورد (@WatfordFC) 9 مارس 2024

اسماعیل در صحبت‌های خود پس از شکست روز شنبه، ناامیدی خود را از یک شکست خانگی دیگر، با آخرین برد تیمش در لیگ در ویکاریج رود در 28 نوامبر ابراز کرد.

اسماعیل گفت: “ما تصمیم گرفتیم دوباره هافبک متحرک داشته باشیم و شروعی عالی با موقعیت های زیاد داشتیم. نیاز داشتیم گل دوم را بزنیم اما ناگهان پنالتی را گرفتند. در نیمه دوم مدام فشار می آوردیم اما آنها فقط با تنها گل خود گل می زدند به هدف شلیک کرد، بنابراین امروز واقعاً غم انگیز است.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اما ما شاهد انرژی خوب و پویایی خوب در زمین بودیم که مسیر همه چیز را تغییر می داد. برخی از سانترهای ما خیلی بالا بودند، برخی از سانترهای ما خیلی کم، برخی از سانترهایمان مسدود شده بودند، اما حداقل تلاش کردیم و بازی ما برگشت. ما امروز چیزی از کاونتری ندیده ایم. “این فقط یکی از آن روزها بود که شانس ها علیه شما انباشته بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *