بسکتبال
والنسیا از انتقال استفان یوویچ خبر داد

والنسیا از انتقال استفان یوویچ خبر داد


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

بر اساس بیانیه رسمی این باشگاه، استفان یوویچ، گارد صربستانی، ساراگوسا را ​​ترک می کند و با امضای قراردادی با والنسیا به یورولیگ بازمی گردد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی: والنسیا سبد گارد ملی صربستان استفان یوویچ (1.98 متر، نیش، 11.03.1990، 32 ساله) را از کازادمونت ساراگوسا برای دو فصل آینده تا 30 ژوئن 2025 به تیم مردان منتقل کرد.

بازیکن جدید تارونجا پس از انجام موفقیت آمیز معاینات پزشکی و فیزیکی و همچنین تست های قلبی و استرس در بیمارستان IMSKE قرارداد را امضا کرد.

او سپس برای اولین تمرین خود به عنوان بازیکن بسکت والنسیا عصر امروز به دیگر هم تیمی هایش پیوست.

یوویچ از نقطه شروع تیم ملی صربستان است که مدال نقره جام جهانی را کسب کرد و با کارت 5.9 امتیاز، 2 ریباند و 5.6 پاس منجر به گل و 10 امتیاز رتبه یکی از برجسته ترین بازیکنان تیم پلاوی است. . انجام هشت بازی جام جهانی به عنوان بازیکن اصلی.

پس از این رویداد که در فیلیپین، ژاپن و اندونزی برگزار شد، پوینت گارد جدید تارونجا با 103 پاس گل در این تورنمنت چهارمین بازیکن برتر تاریخ جام جهانی شد. مدال نقره اخیر یوویچ به سه مدال نقره ای می پیوندد که او قبلاً با تیم ملی صربستان در جام جهانی 2014، بازی های المپیک 2016 ریودوژانیرو و یوروبسکت 2017 به دست آورده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *