بسکتبال
والنسیا چندین بار گلزنی کرد تا میلان را در خانه شکست دهد

والنسیا چندین بار گلزنی کرد تا میلان را در خانه شکست دهد


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

والنسیا که در کوارتر سوم با افتخار به زمین برگشت و در 10 دقیقه پایانی اختلاف را بیشتر کرد، به میلان رحم نکرد، میلان که پیش از نیمه اول امتیاز 11 امتیازی را شکست. در حالی که تیم اسپانیایی با برتری 84 بر 72 روند سه باخت خود را شکست، دو برد از تیم ایتالیایی که در رده یازدهم قرار گرفت، به دست آورد.

کریس جونز، رهبر فنی والنسیا یکی از آن شب ها را در خانه سپری کرد و بازی را با 15 امتیاز (5/FG)، 5 ریباند و 6 پاس منجر به گل به پایان رساند. براندون دیویس بازی دوم مقابل تیم سابق ایتالیایی خود را با 15 امتیاز و 4 ریباند به پایان رساند و مبارزه واقعی را با نیکولو ملی زیر سبد آغاز کرد. Semi Ojeleye بازیکن سابق ویرتوس بولونیا 14 امتیاز و 7 ریباند به دست آورد.

از او در مورد تلاش تیم دوم برای شکست میلانو با کمک خامه پرادیلا و کاسیوس رابرتسون که از روی نیمکت آمدند و 4 ریباند، 4 توپ ربایی و یک پرتاب سه امتیازی به ثمر رساند، سوال شد. ما در 20 دقیقه اول خوب بازی نکردیم. کل تیم با انرژی عالی بازی کرد.”سرمربی والنسیا در مصاحبه فلش پس از بازی این اظهار نظر را بیان کرد.

دوون هال با 17 امتیاز، 7 ریباند و 5 پاس منجر به گل قهرمان واقعی تیمش شد. شباز ناپیر در یکی از بهترین بازی های خود از زمان بازگشت به ایتالیا 20 امتیاز کسب کرد. رادنی مک گرودر که آخرین بار برای دیترویت پیستونز در NBA بازی کرد، اولین بازی خود را در یورولیگ با این غول ایتالیایی با 4 امتیاز انجام داد. شاون شیلدز که از دور شانزدهم وارد زمین نشده بود، 8 امتیاز کسب کرد.

ما 11 امتیاز جلو بودیم و در آن لحظه بازی را به طور کامل متوقف کردیم و یک جشنواره ترسناک را شروع کردیم. ما باید مسئولیت را بپذیریم زیرا فرصت بزرگی را از دست دادیم.اتوره مسینا ناامیدی خود را پس از شکست خارج از خانه به اشتراک گذاشت.

میلان با ایجاد تعادل کامل در کوارتر اول (21-21)، با افزایش دقیقه به دقیقه اختلاف در کوارتر دوم اختلاف ایجاد کرد و در نیمه اول با 8 امتیاز پیش افتاد (40-32). با این حال در دقایق پایانی کوارتر سوم، شاگردان الکس مامبرو با یک برد 13 بر صفر کنترل را به دست گرفتند. شاگردان اتوره مسینا در اواسط کوارتر چهارم دوباره به برتری رسیدند اما والنسیا موفق شد با نتیجه 13-0 فرار کند.

در دور بیست و سوم یورولیگ، میلان (9-13) به دیوارهای تدارکاتی باز خواهد گشت تا با یک تیم اسپانیایی دیگر مانند بارسلونا روبرو شود. والنسیا (11-11) در عوض سه بازی بعدی خود را در یورولیگ مقابل باسکونیا، کرونا زوزدا و آلبا برلین انجام خواهد داد که در خانه ویتوریا آغاز خواهد شد. هر دو در 26 ژانویه ساعت 20:30 ET بازی خواهند کرد.

اعتبار عکس: EA7 Emporio Armani Milano

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *