اخبار ورزشی
وست هند و انگلیس: دومین مسابقه بین المللی یک روزه مردان – زنده |  کریکت

وست هند و انگلیس: دومین مسابقه بین المللی یک روزه مردان – زنده | کریکت

رویدادهای مهم

بازی بیست و یکم: وست اندیز 102-4 (هوپ 46، رادرفورد 32) باز هم عالی از ریحان احمد. نیت حباب: این مرد جوانی نیست که بازی کند.

بازی بیستم: وست اندیز 100-4 (هوپ 45، رادرفورد 31) Carse for Jacks بلافاصله کنترلی را که جک‌ها پس از دویدن به ظاهر طاقت‌فرسا از دست داده بودند دوباره به دست می‌آورد. پنجاه دوم فقط با 44 توپ بیرون می آید.

بازی نوزدهم: وست اندیز 98-4 (هوپ 44، رادرفورد 30) احمد یک ویولونیست بزرگ پیراهن است: یقه، سپس آستین، سپس سجاف. او توپ را از دستی به دست دیگر پاس می دهد و تقریباً بدون هیچ نفسی بین شوت ها قدم می زند. رادرفورد با موفقیت کوارتت را از ابتدا تا انتها می خواند.

بازی هجدهم: وست اندیز 94-4 (هوپ 42، رادرفورد 28) هوپ یک کاسه به سمت پا به مدت چهار کاسه می‌زند و سپس به مجموعه‌ای از تک‌نفره‌های نسبتاً آسان ضربه می‌زند. جک تا کنون خیلی تهدیدآمیز به نظر نمی‌رسد – هر چند در طلسم باقیمانده به او توجه داشته باشید که در حال حاضر پنج به 10 می‌گیرد.

بازی هفدهم: وست اندیز 85-4 (هوپ 35، رادرفورد 26) ریحان احمد با لباس مچ پا تنگ، پای عقبی کشیده و حلقه زیپ. فقط دوتاشون

“عصر بخیر تانیا، عصر همگی بخیر” سلام تام هاپکینز!

«برای اطمینان از اینکه من مرجع زیر توضیحات مفید جان استارباک را درک می کنم، آیا می گوییم که سم کوران از Wisp به Cruet می رود؟ آیا کسی هست که در این تمثیل بد ادنا باشد؟»

بازی شانزدهم: وست اندیز 83-4 (هوپ 34، رادرفورد 25) یک حرکت پرهزینه از سوی جکس ها در حالی که یک توپ کوتاه توسط رادرفورد پرتاب شد و به جای آن کمک کرد که بازیکن بر روی طناب حرکت کند و اور بعدی به آنچه که شایسته آن بود برسد. آنها برای DRINKS استراحت می کنند، زیرا هند غربی یک دوره ریکاوری خوبی را پشت سر می گذارد.

امتیاز پانزدهم: وست اندیز 72-4 (هوپ 33، رادرفورد 15) کارس با توپ دوم خود به گام های تیراندازی خود ادامه می دهد. این به معنای یک پیاده روی رفت و برگشت طولانی در زیر نور خورشید است. سپس هوپ با توپی که هرگز به من داده نشد، ضربه ای کوتاه از روی طناب برای شش ضربه می زند. ضربه بدون توپ یک ضربه آزاد به ارمغان می آورد. در پشت کنده ها، دهان جاس باتلر مستقیم ترین خط است. آه، بدون توپ، فقط یک توپ پهن. ما دوباره می رویم – و این یک تک است. شای هوپ در سریع ترین 5000 دویدن در ODI به پسران بزرگ می پیوندد: بابار اعظم، ویو ریچاردز،

اوور چهاردهم: وست اندیز 60-4 (هوپ 25، رادرفورد 13) جکس به سرعت از یک درایو دیگر عبور می کند، از جمله یک زمین بزرگ برای جلوگیری از دویدن.

اوور سیزدهم: وست اندیز 57-4 (هوپ 22، رادرفورد 13) کارس یک خالکوبی شبیه درخت انگور دارد که از مچ تا بازویش کشیده شده است. او امیدوار است جایی در اطراف بغلش شکوفا شود. هوپ یک تک آهنگ را از یک کشش خوب می گیرد و بعد از اینکه لیوینگستون در اواسط شروع بازی احساس می کند یک کاسه نمناک می کند، چهار کاسه می زند. در تماس، آنها تعجب می کنند که آیا کارس عمداً زاویه درز خود را روی هر توپ تغییر می دهد یا اینکه هنوز کنترل کامل را در اختیار ندارد.

امتیاز دوازدهم: وست اندیز 49-4 (هوپ 16، رادرفورد 11) باتلر که در بازی آخر ویل جکس را نادیده گرفت، در بازی دوازدهم او را فراخواند. برخی چرخش و چند تک آهنگ سریع. بنابراین، آیا کسی تا به حال درخت خود را کاشته است؟

یازدهمین بازی: وست اندیز 45-4 (هوپ 13، رادرفورد 10) کارسی که دقیقاً بریده شده است با یک نیمه رگبار شروع می‌کند، از آن دور می‌شود، اما رادرفورد برای چهار ضربه دوم به او ضربه می‌زند. رادرفورد تقریباً کار را با کندن کنده هایش به پایان می رساند.

امتیاز دهم: وست اندیز 41-4 (هوپ 13، رادرفورد 6) در این نسخه از پیراهن رنگارنگ، شلوار انگلیس قطعاً کاملاً باریک است. هیچ شراره ای در اینجا پرواز نمی کند. اوه، ما تقریباً آن را برای رادرفورد از دست دادیم: ما تماشا می‌کنیم که اتکینسون یک شوفل را به بشقاب می‌اندازد و رادرفورد ناخواسته آن را قطع می‌کند. – و توپ درست قبل از لغزش قبل از شتاب گرفتن به سمت مرز پرش می کند. سوپربولینگ در اینجا و یک بازی قدرتی سازنده برای انگلیس.

یک گفتگوی خوب با ریس تاپلی:

امتیاز نهم: وست اندیز 36-4 (هوپ 13، رادرفورد 1) رادرفورد محتاط است اما تنها شوت خود را از آخرین توپ با ضربه دیرهنگام دریافت می کند.

امتیاز هشتم: وست اندیز 35-4 (هوپ 13، رادرفورد 0) زمان آن فرا رسیده است که اتکینسون تحت درمان قرار گیرد زیرا Shai Hope تلاش می کند تا ابتکار عمل را پس بگیرد: سه درایو مستقیم عالی برای چهار نفر – اگرچه اتکینسون در این بین کمی برای او سخت است.

همه چیز درباره شکست انگلیس از هند در مسابقات T20 زنان در بمبئی بخوانید.

امتیاز هفتم: وست اندیز 23-4 (هوپ 1، رادرفورد 0) از صفر به قهرمان، با چند شیرجه در دریای کارائیب در میان.

“عصر بخیر. من نمی دانم که آیا شما از این موضوع آگاه هستید یا از برنامه های تلویزیونی کودکان سوء تعبیر می کنید، اما اصطلاح “Wisp-o-the-Wisp” است، از این رو نام تلویزیونی این شخصیت است. وقتی این کار را می‌کنم، موتی بز ندارد. فقط اگر ریش‌هایش تا زیر چانه‌اش باشد.» می‌تواند یک بز باشد.

و یک شب بخیر بی میل برای شما، جان استارباک! بله، در پس ذهنم می‌دانستم که Will-o-the-wisp است، و بله، من Willo the Wisp را نیز در دهه 80 بسیار تماشا کردم. ساعت پنج و نیم روزهای هفته؟

ویکت! Hetmeyer lbw Curran 0 (هند غربی 23-4)

وقتی هتی مایر پدهایش را به دریچه می‌چسبد، کوران صدای گلویی می‌زند. نه داور متقاعد شده و نه باتلر، اما فکر می‌کنم او بازنگری کند چون کورن در یکی از فازهای بازوی طلایی است و قطعاً تمام شده است! او توسط کوران مورد حمله قرار گرفت و این مسابقات هند غربی در حال حرکت به سمت جنوب است.

ویکت! King c Crawley b Curran 17 (هند غربی 23-3)

جهش، خط، طول، لغزش یک پا گرفتار می شود و ناگهان همه چیز در دنیای سام کوران خوب است. او با مشت به هوا می کوبد و غرش می کند و با باتلر سر تکان می دهد.

سام کوران ویکت براندون کینگ را فقط با 17 می برد. هند غربی در حال حاضر دچار مشکل شده است. عکس: رندی بروکس/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

اور ششم: وست اندیز 22-2 (کینگ 17، امیدها 0) فقط یک خداحافظی و یک تک آهنگ از اتکینسون قد بلند و لاغر.

اوور پنجم: وست اندیز 20-2 (کینگ 16، امیدها 0) این یک تزریق اعتماد به نفس بسیار ضروری برای کوران بود که قبلاً چند دونات مربای خیس پخش کرده بود. یکی از آنها چهار بار توسط کینگ کتک خورد و دیگری توسط بروک متوقف شد.

ویکت! Carty c Crawley b Curran 0 (هند غربی 20-2)

گرفتن شکوهمند! در سرسره، چنگ زدن با دو دست کرولی تقریباً او را با سرعتش پایین آورد.

امتیاز چهارم: وست اندیز 15-1 (کینگ 11، کارتی 0) اتکینسون موفق می شود از پنالتی برای اولین توپ خود اجتناب کند، که در یک بعد از ظهر در ساعت ربع به چهار، باز و دعوت کننده به عنوان تکه ای از توپ استولن است. اما چهارمی خیره کننده است که آتاناز نمی تواند پاسخ دهد.

ویکت! آتاناز سی باتلر بی اتکینسون 4 (هند غربی 15-1)

یک زیبایی از کنار آتاناز می‌گذرد، دستکش را از تنش در می‌آورد و با باتلر شیرجه می‌زند. امپ می‌گوید که بیرون نمی‌رود، اما باتلر به آن نگاه می‌کند و باید به سختی ادامه دهد.

اور سوم: وست هند 13-0 (آتاناز 3، کینگ 10) کینگ منتظر توپ گسترده از توپ چهارم کوران است و مطمئن می شود که توپ در آفساید دفع می شود. یک جفت قلقلک از سمت پا و یک دفاع رو به جلو برای تمام کردن کارها.

اور دوم: وست هند 6-0 (آتاناز 4، کینگ 2) بلافاصله دور از اتکینسون، اولین توپ از آتاناز دور شد. و بنابراین تمام شد، با یک وقفه ادامه می یابد.

اور اول: وست هند 5-0 (آتاناز 4، کینگ 1) کوران، با رنگ آبی سلطنتی انگلستان، دراز می کشد و از حالت ایستاده می پرد تا به بالای هدف خود برسد. او به اندازه ابتدای حرفه‌اش بید نیست، اما همچنان همان هیکل کوچک و پر جنب و جوش را می‌تراشد. توپ اول از آتاناز دور می شود و آتاناز توپ را از دست می دهد. ساموئل بدری با گوور همه جا حاضر در تماس است و به ما می گوید: “باد از چپ به راست به کوران کمک می کند تا به سمت چپ دست بچرخد.” یک مرز از پشت در حالی که کینگ به سمت یک مرز گسترده خم می شود و آن را دور می کند، فقط برای شکست دادن بازیکن در تعقیب.

خورشید خاموش است، زمین خشک شده است و سام کوران (او) دویدن خود را نشان می دهد.

زنان انگلستان زنان هند را با 38 ران شکست دادند

اینجا را دنبال کنید:

دیوید گوور امروز پرتاب کننده با ریحان احمد صحبت کرد که در اولین ODI خیلی خوب بولینگ بازی کرد. لبخند گسترده ای می زند. “به خوبی معلوم شد، من نمی توانستم به این خوبی کاسه بزنم و می توانستم ویکت های بیشتری بگیرم. من در آخرین بازی فقط 5 یا 6 بولینگ زده بودم که برای من غیرعادی بود، من در حال کار بر روی پا شکسته بودم – کمی. در حال حاضر چرخش پهلو.”

و در مورد برادر فرهان احمد که امروز در جشن جام جهانی زیر 19 سال انگلیس به او اشاره شد: “من به او افتخار می کردم، او خیلی خوب کار می کند.”

دیوید گوور
دیوید گوور، در زمان های شادتر. عکس: پاتریک ایگار/پوپرفتو/گتی ایماژ

مرد ما روی زمین می نویسد

سایمون برنتون

سایمون برنتون

امروز در آنتیگوا هوا بسیار گرم است، بنابراین اگر در چند ساعت اول فقط مناطق سایه دار اشغال شوند، تعجب نکنید. هر دو غرفه اصلی دارای مناطق بزرگی در پشت طبقه پایینی هستند که می توانید بایستید و از سایه و نسیم لذت ببرید. انگلیس تغییری نکرده است – فکر می‌کردم ممکن است ترنر را بیاورند، اما می‌توانم میل به حمایت از بولرهایی را که روز یکشنبه در زمین جمع شده بودند درک کنم و ممکن است برای تجربه بهتر باشد – همانطور که Eoin Morgan همیشه انجام می‌دهد. علاوه بر این، ترنر ممکن است پس از اصابت توپ هری بروک به سر در تمرین دیروز، مبهوت شده باشد.

وست هند یازدهم

هند غربی: (بدون تغییر) براندون کینگ، آلیک آتاناز، کیسی کارتی، شای هوپ (ج، هفته)، شیمرون هتمایر، شرفن رادرفورد، روماریو شپرد، یانیک کاریا، آلزاری جوزف، گودکش موتی، اوشان توماس.

انگلستان یازدهم

انگلستان: (بدون تغییر) فیل سالت، ویل جکس، زک کرولی، بن داکت، هری بروک، جاس باتلر (جنبه هفته)، لیام لیوینگستون، سام کوران، برایدون کارس، ریهان احمد، گاس اتکینسون.

انگلستان برنده بازی پرتاب و کاسه خواهد شد!

جوس باتر دوباره با سکه خوش شانس بود و این بار اول کاسه را انتخاب کرد: “من فکر می کنم ویکت کاملاً مشابه بازی خواهد کرد و ما امروز تعقیب و گریز می خواهیم. ما کریکت بسیار خوبی بازی کردیم و نتوانستیم مسابقه را تمام کنیم. بسیاری از کریکت در مورد اعدام است، نسیم بسیار خوبی در این زمین است، وجود دارد… ما باید از آن استفاده کنیم.

پیشگفتار

سلام از جای تاریک و سرد و قلع و قمع انگلستان. همه چیز درخشان و آماده برای انقلاب بعدی توپ سفید در آنتیگوا است. ماشین بریتانیایی در اولین تلاش خود در آخر هفته متوقف شد. اما احتمالاً دقیق تر است که بگوییم هند غربی ابتدا از بلوک ها بیرون آمدند.

اجرای بریتانیا بسیار درخشان تر و پرشورتر از تلاش های تاسف بار در هند بود. رکورد مجموع ODI در استادیوم سر ویویان ریچاردز، که برخی از آن‌ها میدانی شادی‌بخش بود، 9 اور آخری بود که در آن همه چیز اشتباه پیش رفت، زیرا هند غربی به برایدون کارس و سام کوران چسبانده شد – 101 دوش باقی‌مانده را با هفت توپ خالی جمع کردند. .

هند غربی از عملکرد خود خرسند بودند – به خصوص شانزدهمین صدمین ODI شای هوپ، که با سه شش سام کوران تکمیل شد – اما آنها نمی خواهند که فیل سالت و ویل جکس چنین شروع درخشانی داشته باشند.

بازی از ساعت 17:30 به وقت گرینویچ آغاز می شود و کمی بعد قرعه کشی انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *