بسکتبال
ومبانیاما درباره جدایی امباپه ستاره فوتبال از پاری سن ژرمن اظهار نظر کرد

ومبانیاما درباره جدایی امباپه ستاره فوتبال از پاری سن ژرمن اظهار نظر کرد


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

ویکتور ویمبانیاما که در حال آماده شدن برای انتقال دوران حرفه‌ای خود به مسابقات ستاره‌های NBA است، اشاره کرد که کیلیان امباپه در پایان فصل 2023-2024 پاری سن ژرمن را ترک خواهد کرد.

نگه داشتن او برای مدت طولانی تری در پاریس دشوار خواهد بود. ستاره 20 ساله در مورد ملی پوش فرانسوی اظهار نظر کرد.

امباپه 25 ساله قبل از قرعه کشی 2023 NBA با ستاره آینده NBA آشنا شد. تابستان گذشته، جمعیتی پر از ستاره گرد هم آمدند تا سن آنتونیو اسپرز از فرصت استفاده کنند و ومبی را با بهترین انتخاب درفت انتخاب کنند.

من برای او آرزوی موفقیت در جهان دارم و امیدوارم که او تا آنجا که ممکن است عناوین لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. او همچنین مهاجم انفجاری را اضافه کرد که انتظار می رود رئال مادرید آن را خریداری کند.

در هر صورت او به بازی با تیم ملی فرانسه ادامه خواهد داد و می تواند جام های جهانی زیادی را فتح کند.» ویمبانیاما را ثبت کرد.

این بازیکن که می خواهد به تنهایی نماینده فرانسه باشد و قصد دارد در بازی های المپیک 2024 بازی کند، فکر می کند که موفقیت احتمالی از هدف اولیه او فاصله خواهد داشت. یکی از اهداف من در دوران کودکی حضور در المپیک 2016 با تیم ملی بود. آشکار کرد، “متاسفانه من برای این کار کمی دیر کردم، اما قبلاً انتظارات زیادی داشتم.”

رقابت در تیم سه تیمی Panini Rising Stars همچنان برنامه فوری است و به عنوان پیش نمایشی از حضور آینده در بازی ستاره های NBA عمل می کند. من مشتاقانه منتظر بازی در این بازی هستم، امیدوارم دو بازی. امیدوارم سال آینده بازی بزرگ برگزار شود.» تایید شده.

اعتبار عکس: گتی ایماژ

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *