وودز و مک‌ایلروی 750 میلیون دلار در میان گروه تورهای PGA تقسیم می‌کنند | گلف

تنها 36 بازیکن برتر PGA Tour، از جمله تایگر وودز و روری مک‌ایلروی، 750 میلیون دلار سهام در نهاد تجاری جدید ایجاد شده در اتحاد با گروهی از صاحبان تیم‌های ورزشی مستقر در ایالات متحده برای محافظت از کسب‌وکار در برابر تهدید LIV Golf به اشتراک خواهند گذاشت. . این رقم نشان دهنده نیمی از کل سهامی است که بین بازیکنان توزیع می شود و مطمئناً در جاهای دیگر تور PGA باعث ایجاد شک و تردید می شود.

هفته گذشته تایید شد که تور PGA با کنسرسیومی به رهبری Fenway Sports Group قراردادی به ارزش 3 میلیارد دلار منعقد کرده است. برنامه‌هایی برای سرمایه‌گذاری عمومی عربستان سعودی، که سرمایه‌گذاری LIV را تامین می‌کند، وجود دارد، اما این موضوع همچنان تحت فشارهای نظارتی است.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

مشخص بود که برندگان آخرین معامله گلف، بازیکنان خواهند بود، اما PGA Tour اکنون نامه ای به اعضا نوشته است و توضیح می دهد که چگونه 930 میلیون دلار سرمایه اولیه توزیع خواهد شد.

چهار دسته وجود دارد. اولین و قابل توجه ترین آنها این است که 36 گلف باز بر اساس “عملکرد حرفه ای، عملکرد پنج ساله گذشته و نتایج برنامه تاثیر بازیکن” به 750 میلیون دلار دسترسی خواهند داشت. در طرح تاثیر بازیکن، که به خودی خود بسیار بحث برانگیز بود، به گلف بازان برای نشان دادن علاقه به تور PGA، پاداش هایی به ارزش ده ها میلیون دلار داده شد. برخی از مقامات تور نارضایتی خود را از نحوه توزیع ثروت آشکار کردند. علیرغم این واقعیت که بازیکنانی مانند وودز و مک ایلروی علاقه شدیدی به این ورزش نشان داده اند، بعید است که این رویکرد بیش از حد آنها را آرام کند.

گروه دوم متشکل از 64 بازیکن و 75 میلیون دلار حقوق صاحبان سهام بر اساس عملکرد در سه سال گذشته است. 57 بازیکن دیگر در صورت برنده شدن در دسته‌های خاصی که تور PGA به طور کامل از آن معاف است، 30 میلیون دلار سهام را به اشتراک خواهند گذاشت. بخش آخر، به ارزش 75 میلیون دلار، به 36 بازیکن “که در ایجاد تور مدرن PGA بر اساس عملکرد حرفه ای نقش داشتند” تعلق می گیرد. در مواقع عادی، فیل میکلسون به ناچار بر اساس معیارهای نهایی برنده می شد، اما او در میان کسانی است که پس از پیوستن به LIV از تور PGA حذف شدند. تور PGA تاکید کرده است که پول برای اعضای “واجد شرایط” است. بازیکنان فقط از طریق یک گروه بندی می توانند برنده شوند.

فصل سوم LIV این هفته در لاس وگاس ادامه دارد و تور PGA توقف سنتی خود را در فینیکس انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *