بسکتبال
ویکتور ویمبانیاما سر و صدای هم تیمی هایش را که نمی خواستند توپ را به او پاس کنند خاموش می کند

ویکتور ویمبانیاما سر و صدای هم تیمی هایش را که نمی خواستند توپ را به او پاس کنند خاموش می کند

2024-01-13T22:23:35+00:00

2024-01-13T22:23:48+00:00.

آنتونیس استروگیلاکیس

13/ژانويه/24 22:23

Eurohoops.net


آنتونیس استروگیلاکیس

ویکتور-ومبانیاما-سن-آنتونیو-اسپرز
بحث در مورد اینکه آیا بازیکنان اسپرز واقعاً مایلند توپ را به ومبی بدهند وجود دارد.


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

ویکتور ویمبانیاما، ستاره تازه کار سن آنتونیو اسپرز، به شایعات مبنی بر تردید هم تیمی هایش در دادن توپ به او پرداخت. مرد بزرگ فرانسوی این گمانه زنی ها را پذیرفت و گفت که از آنها مطلع است، اما وقوع چنین چیزی را تکذیب کرد.

در اینجا چیزی است که Wembanyama گفت: جاش پاردس:

“البته من در مورد آن شنیده بودم، اما هرگز حتی به حقیقت نزدیک نبود. همین الان به تلویزیون رفتم و به من گفتند که برخی از مربیان سابقم می‌گویند حتی در آن تیم‌ها، گاهی اوقات هم تیمی‌هایم به سختی با من هماهنگ می‌شوند و یا اینکه من در بازی با آن تیم مشکل دارم. هیچ موردی برای نگرانی نیست. من یک بازیگر سنتی نیستم. من به زمان نیاز داشتم تا بفهمم چگونه می‌خواهم بازی کنم و چگونه باید برای اسپرز بازی کنم، و فکر می‌کنم بقیه به زمان نیاز داشتند تا بفهمند چگونه با من بازی کنند. من عضو جدیدی از این تیم هستم. در این تیم کسی نیست که من پاس بدهم، کسی نیست که بخواهد پاس بدهم. این اخیراً آشکار شده است.»

همچنین مواردی وجود داشت که ومبانیاما توسط هم تیمی هایش نادیده گرفته می شد، حتی زمانی که او گزینه بدیهی در حمله به نظر می رسید.

نمونه ای از آنچه ویمبانیاما اعتراف کرد که “شنیده” بازی بین اسپرز و بولز در اواخر دسامبر بود. مفسران بولز با صدای بلند تعجب کردند که چگونه بازیکنان اسپرز یک بازیکن “7′ 4” را از دست دادند و پرسیدند که آیا واقعاً تمایلی به دادن توپ به ویمبانیاما ندارند یا خیر.

اگر اسپرز با رکورد 7-20 که دومین بدترین رکورد در NBA پس از 3-36 دیترویت پیستونز است، دست و پنجه نرم نمی کرد، این بحث احتمالاً هرگز اتفاق نمی افتاد. سن آنتونیو اکنون دو برد متوالی دارد و ومبی اولین تریپل دابل خود را (16 امتیاز، 12 ریباند، 10 پاس منجر به گل) مقابل پیستونز به ثبت رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *