بسکتبال
ویکتور ویمبانیاما و اسپرز در کلیولند کوتاهی می کنند

ویکتور ویمبانیاما و اسپرز در کلیولند کوتاهی می کنند


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

با افتتاح تقویم یکشنبه NBA، کلیولند کاوالیرز موفق شد در Rocket Mortgage FieldHouse با نتیجه 117-115 برابر سن آنتونیو اسپرز به پیروزی برسد.

اعجوبه فرانسوی ویکتور ویمبانیاما در تیراندازی 6/13 24 امتیاز از جمله 2/5 از آن سوی قوس به دست آورد. او همچنین 9 ریباند، 5 بلاک، 3 پاس منجر به گل و یک توپ ربایی در بازی 25 دقیقه ای در کلیولند داشت. اکثر اوقات پس از یک شروع سریع، تیم او تا پایان کوارتر چهارم به فاصله 16 امتیازی فاصله داشت اما نتوانست یک بازگشت وحشیانه را کامل کند.

گروه Cavs از سِدی عثمان به‌خاطر مشارکت‌هایش در سال‌های 2017 تا 2023 با یک ویدیوی ادای احترام قبل از اطلاع‌رسانی، تجلیل کردند که تأیید می‌کرد این شب یک شب احساسی برای مهاجم کوچک ترک بود. او در نهایت با 9 امتیاز، 6 ریباند، یک پاس گل و یک توپ ربایی در تلاش باخت به پایان رسید.

جرمی سوچان ستاره لهستانی 11 امتیاز، 5 ریباند و 4 پاس منجر به گل به ثبت رساند. با این حال ساندرو ماموکلاشویلی گرجستانی در تیمی که گرگ پوپوویچ مربی آن بود بازی نکرد و فرنچ در آستین اسپرز حضور داشت.

جارت آلن که با سومین پیروزی متوالی خود در فصل عادی راه را برای رکورد 21-15 کاوالیرز هموار کرد، با ثبت دابل دابل 29 امتیازی، 16 ریباند و یک بلاک کلاچ بازی را مقابل ومبی به پایان رساند. اسپرز به 5-30 سقوط کرد.

اعتبار عکس: Getty Images

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *