بسکتبال
پابلو لاسو در پیش فصل با بایرن مونیخ: “من رقابت را از دست دادم”

پابلو لاسو در پیش فصل با بایرن مونیخ: “من رقابت را از دست دادم”


نوشته شده توسط: Cesare Milanti / [email protected]

پابلو لاسو که پس از 11 سال حضور در رئال مادرید به اولین فصل خود در یورولیگ با بایرن مونیخ می رود، ساعاتی قبل از یکی از دیدارهای تدارکاتی تیم آلمانی مقابل رئال مادرید با وبسایت جام اروپایی صحبت کرد.

آیا پابلو لاسو برای اولین بار مقابل رئال مادرید بازی می کند؟ یک داستان عالی برای رئال مادرید و یک داستان عالی برای پابلو لاسو. ما 11 سال با هم بودیم، عالی است. اما فکر می‌کنم وقتی بازی شروع شد، همه کار خودشان را کردند.»او ابتدا گفت. “من رقابت را از دست دادم. من از 16 سالگی هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی در رقابت بودم، بنابراین بدون اینکه یک سال مسابقه دهم، بدون درگیر شدن در لیگ، بدون تماشای مسابقات از بیرون، بدون آماده سازی… واقعاً آن را از دست می دهم. این طبیعی است. اما در عین حال از تماشای مسابقات بدون فشار لذت می بردم.”این مربی افسانه ای هم اعتراف کرد.

پابلو لاسو که در نهایت بدون سه عضو آندریاس اوبست، آیزاک بونگا و نیلز گیفی مقابل تیم سابقش با نتیجه 85 بر 65 شکست خورد، گفت که ماجراجویی او با بایرن مونیخ آسان نخواهد بود زیرا درگیر جام جهانی 2023 فیبا است. . دور “البته زمان می برد. آیا ما مربیان وقت داریم؟”او درخواست کرد.

“این یک سوال عالی است، زیرا در نهایت مربیان اغلب فقط به خاطر بردهایشان ارزش گذاری می شوند، زیرا آنها بازی ها را می برند یا می بازند. و من فکر می کنم اگر می خواهید برنده شوید، باید راهی برای موفقیت خود ایجاد کنید. و موفق بودن فقط به معنای برنده شدن نیست. ما فقط دو هفته است که با هم هستیم. چیزهای خوب و بد وجود دارد. ما باید جنبه های خوب خود را بهبود بخشیم، اما باید جنبه های بد خود را نیز ترمیم کنیم. و این چیزی است که همیشه برای من به عنوان مربی وجود خواهد داشت.”پابلو لاسو به توضیح ادامه داد.

سرانجام لحظه ای از گذشته را به یاد آورد. او به عنوان سرمربی رئال مادرید با یک تیم NBA روبرو بود. “یک داستان خنده دار وجود دارد. زمانی که در مادرید با اوکلاهما سیتی بازی می کردیم، دینو رادونیچ و لوکا دونچیچ بازی می کردند. یکی از پسرانم پشت نیمکت اوکلاهما بود. و فکر می کنم راسل وستبروک که به نیمکت بازگشته بود، گفت: ” این دو بچه 16 یا 17 ساله هستند. “چرا؟ به خاطر نحوه رقابت آنها. من سعی می کنم به بازیکنانم بفهمانم. شما باید از همان دقیقه اول، از اولین تمرین بجنگید و این چیزی است که شما را وادار می کند. بازیکن بهتری.”این مربی 55 ساله افزود:

اعتبار عکس: ترکیش ایرلاینز یورولیگ

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *