بسکتبال
پارتیزان و ژلیکو اوبرادویچ در حال مذاکره برای تمدید قرارداد هستند

پارتیزان و ژلیکو اوبرادویچ در حال مذاکره برای تمدید قرارداد هستند


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

رئیس باشگاه اوستوا میجایلوویچ اعلام کرد که پارتیزان بلگراد مذاکرات خود را با ژلیکو اوبرادویچ سرمربی تیم برای تمدید قرارداد آغاز کرده است. قرارداد فعلی اوبرادویچ با غول صربستانی تابستان امسال به پایان می رسد.

او گفت: “کاملا احمقانه است که در مورد اهمیت ژلیکو اوبرادویچ اظهار نظر کنیم. این مرد مجهزترین مربی بسکتبال است. ما در حال مذاکره برای گسترش همکاری با باشگاه هستیم و آرزوی ما ادامه این همکاری است.” تی وی پروا. “من هیچ دلیلی نمی بینم که چرا او باید غیر از این باشد. برای او مهم است که تصویر روشنی از آنچه داریم در فصل آینده در مورد پول و بودجه داشته باشیم.”

اخیرا، میخیلوویچ بارها از اوبرادویچ در جریان سقوط پارتیزان حمایت کرده است. این تیم متحمل سه شکست متوالی در یورولیگ شده است و در هشت بازی اخیر با نتیجه 2-6 پیش رفته و به رده یازدهم جدول رده بندی و زیر منطقه پلی این سقوط کرده است.

پارتیزان در لیگ ABA دو شکست متوالی می‌شمارد.

میخیلوویچ پس از آخرین باخت در یورولیگ در خانه مقابل بایرن مونیخ در توییتر خود نوشت: تایید می‌کنم که ژلیکو اوبرادوویچ، بازیکنان و همه کارکنان باشگاه از من حمایت می‌کنند. “هیچ شایعه ای وجود ندارد، تنها واقعیت این است که ما در یک بحران نتیجه قرار داریم. اما برای همه مهم است که بدانند باشگاه چقدر با ثبات است و عملکرد آن چقدر راحت است. همه ما یک خانواده سیاه و سفید هستیم، چه برنده شویم و چه ببریم. از دست دادن” او گفت.

اوبرادویچ موفق ترین مربی تاریخ بسکتبال اروپا در سال 2021 با امضای قراردادی 3 ساله به پارتیزان محبوبش بازگشت. در بازگشت به یورولیگ پس از سال گذشته و 2014، این تیم راهی پلی آف شد و 2-3 مغلوب رئال مادرید شد.

چند ماه بعد، پارتیزان برای اولین بار پس از سال 2013 قهرمان لیگ ABA شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *