بسکتبال
پاییز مصطفی برنامه المپیاکوس را تثبیت کرد: “باید تعادل جدیدی پیدا کنیم”

پاییز مصطفی برنامه المپیاکوس را تثبیت کرد: “باید تعادل جدیدی پیدا کنیم”


نوشته شده توسط: جورج آداموپولوس/ [email protected]

مصطفی فال که مشکلات مصدومیت خود را پشت سر گذاشت و فصل را با کندی شروع کرد، یکشنبه در بازی خانگی تریپل دابل کرد. تلاش های او، از جمله 11 پاس گل، به المپیاکوس کمک کرد تا در خانه مقابل پائوک ماتکو پیروز شود.

در جریان تدارکات برای فصل 2023-2024 یورولیگ ترکیش ایرلاینز و لیگ بسکت یونان، این مرکز فرانسوی درباره سومین فصل حضورش در این باشگاه یونانی با یوروهوپز صحبت کرد.

“من به محض برنده شدن بهبود خواهم یافت. سیستم مهم نیست. همه باید برای رقابت فداکاری کنند.“اتیتیو” تلاش مشترک لازم بین زمین جلو و زمین عقب را تشریح کرد. “اگر این راهی است که می توان برای موفقیت بازی کرد، برای من خوب است.”

من فقط سعی می‌کنم کارم را انجام دهم، سعی کنم کارهایی را انجام دهم که مربی‌ام می‌خواهد، سعی کنم تا جایی که ممکن است در دفاع قوی بازی کنم. او در پاسخ به سوالی درباره نقش خود در نقاشی: اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.»

نیکولا میلوتینوف، لوک سیکما، الک پیترز…

اتحاد مجدد قرمزها با نیکولا میلوتینوف به موقعیت او عمق بیشتری بخشید. “او مرد بزرگ و بسیار خوبی است.” فال در مورد هم تیمی جدیدش به Eurohoops گفت: ما برای 40 دقیقه در موقعیت مرکزی پایدارتر خواهیم بود. این برای ما بسیار خوب خواهد بود.»

لوک سیکما به عنوان یکی از بازیکنان جدید المپیاکوس ظاهر شد. فکر می‌کنم او مردی سرسخت‌تر و فیزیکی‌تر است.»بازیکن پاریسی او را با ساشا وزنکوف، هم تیمی سابق و بازیکن فعلی ساکرامنتو کینگز مقایسه کرد. بیایید اسمش را بگذاریم مرد چسب.

“ما باید به بازی متفاوت عادت کنیم. باید قدم برداریم. البته با ساشا چیزهای زیادی از دست دادیم، بنابراین باید آن را جبران کنیم.” او با اطمینان شرایط لازم برای تیم 2023-24 را تعیین کرد. “من فکر می کنم ما خوب خواهیم شد.”

با حرکت به سمت الک پیترز، او یک کمپین قوی برای محصول Valparaiso متصور شد. همه ما می دانیم که الک بازیکن بسیار خوبی بود. او حرفه خوبی داشت. ذکر شده.

او یک تیرانداز بسیار بسیار خوب است. پاییز پیترز را ستود، زمانی که یک تیرانداز خوب هستید و این اعتماد به نفس را دارید، زمان بازی بیشتر همه چیز را آسان‌تر می‌کند.»

“من فکر می کنم این یک ذهنیت کار تیمی است. ما باید تعادل جدیدی پیدا کنیم. ما به تعادل رسیدیم (کاستاس) اسلوکاس و ساشا. ما باید تعادل جدیدی پیدا کنیم.» او برنامه المپیاکوس را اعلام کرد.

من باور ندارم که بتوانیم ساشا را با یک بازیکن جایگزین کنیم. اعتراف کرد او MVP در یورولیگ بود. جایگزین کردن MVP سخت است.”

“می دانیم چرا اینجا هستیم”

از زمان ورود او در سال 2021، قرمزها به فینال چهار یورو لیگ در بلگراد و کاوناس صعود کردند. با این حال، در هر دو مورد آنها نتوانستند جام را بالای سر ببرند.

اول از همه، به ندرت پیش می آید که تیم شماره یک در یورو لیگ قهرمان شود. این اتفاق در چند سال اخیر رخ نداده است. ثانیا ما هیچ کس را دست کم نمی گیریم.» پاییز گفت قهرمانی در یورو لیگ به عنوان هدف اصلی المپیاکوس.

ما سال گذشته همین ذهنیت را داشتیم. او ادامه داد، “مهم نبود با چه کسی بازی کنیم. ما همیشه یکسان و سخت بازی می کردیم. هیچ کس مغرور یا چیزی شبیه به آن نمی شود. همه ما منظم هستیم. همه ما سعی می کنیم سخت کار کنیم. می دانیم که چرا اینجا هستیم.”

ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت انجام خواهیم داد. مرکز رو به رشد را اضافه کرد، برای قهرمانی در یورولیگ باید اتفاقات زیادی در مسیر شما رخ دهد.

پاییز هرگونه تشویق رقیب پاناتینایکوس برای تمدید تیم در خارج از فصل را رد کرد.

فکر نمی کنم به انگیزه اضافی نیاز داشته باشیم. او گفت، البته آنها نسبت به دو سال قبل چالش برانگیزتر خواهند بود. هدف نهایی برنده شدن است. نه برای شکست دادن پاناتینایکوس، بلکه برای بردن کلی. من روی پاناتینایکوس تمرکز نمی کنم. من روی کارهایی که می توانیم انجام دهیم، پیشرفت هایی که می توانیم انجام دهیم و تمام قهرمانی هایی که می توانیم برنده شویم تمرکز می کنم.

او گفت: “همیشه وقتی برای تیمی با این نوع هواداران بازی می کنید فشار وجود دارد. البته انتظارات زیادی وجود دارد.” حتی فراتر رفت، “ما همه با هم هستیم. کارکنان سعی می کنند کار ما را راحت تر کنند. ما شرایط را درک می کنیم. ما می خواهیم سخت برای خودمان، سازمان و هواداران بازی کنیم. انگیزه ما خیلی بالاست. این واقعاً فشار نیست، اما ما سعی می‌کنیم بهترین کار را انجام دهیم.»

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *