بسکتبال
پرومیتاس در نیمه دوم فرار کرد تا هاپوئل هولون را شکست دهد

پرومیتاس در نیمه دوم فرار کرد تا هاپوئل هولون را شکست دهد


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

پرومیتاس پاتراس که با هفت امتیاز اختلاف (20 بر 13) وارد کوارتر دوم شده بود، مقابل هاپوئل هولون مجارستان به ریکاوری رسید و با پیروزی 74 بر 65 از زمین بی طرف فرار کرد.

آنتونی کوان با 18 امتیاز، 6 ریباند و 4 ریباند هدایت پرومیتاس پاتراس را در اختیار داشت. کریس کافی نیز در زیر سبد عملکرد بسیار خوبی داشت و با 6 امتیاز و 10 ریباند تقریبا به دابل دابل دست یافت. Jaime Echenique با 9 امتیاز و 4 ریباند بازی کرد.

هانتر هیل، که اولین MVP ماه ژانویه لیگ قهرمانان بسکتبال 2024 انتخاب شد، علیرغم شوت 5 بر 13، هم تیمی خود را در عقب زمین با 16 امتیاز دنبال کرد. این بازیکن که 4/8 از آن سوی قوس شوت زد، در 5 بازی اخیر خود در مسابقات حداقل سه امتیازی زد.

از غیبت جاستین اسمیت مصدوم، تیم مجبور شد به نتانل آرتزی تکیه کند که پس از انتخاب به تیم منتخب ماه ژانویه BCL، 18 امتیاز، 7 ریباند و 3 پاس منجر به گل به دست آورد. شاون داوسون نیز در باخت تیمش 18 امتیاز کسب کرد.

در نیمه دوم شاگردان ایلیا پاپاتئودورو با یک برد 9-0 از پیروزی گریختند. در مجموع، آنها در سبد بازی با 16 ریباند بیشتر نسبت به حریف خود (30 در مقابل 46) بر بازی مسلط شدند و همچنین برتری امتیازی در رنگ (16 در مقابل 28) و خارج از نیمکت (12 در مقابل 38) داشتند.

بر خلاف دیگر تیم یونانی در گروه L، AEK، پرومیتاس اکنون می تواند مدعی پیروزی 2-1 باشد. در حالی که سیاه و زردها با نتیجه 0-3 در رده آخر قرار دارند، UCAM مورسیا با نتیجه 3-0 در صدر قرار دارد. هاپوئل هولون با رکورد 1-2 در جایگاه سوم قرار دارد.

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *