پستکوگلو نسبت به عدم وجود نگهبان افتخاری برای بازگشت پوچتینو به تاتنهام هشدار داد | تاتنهام هاتسپر

آنگه پستکوگلو امیدوار است که مائوریسیو پوچتینو پس از بازگشت به چلسی در روز دوشنبه با استقبالی شایسته از “تأثیر غیرقابل انکار” او در تاتنهام روبرو شود، اما می گوید هیچ “نگهبان افتخار” وجود نخواهد داشت.

پوچتینو از سال 2014 تا 2019 سرمربی تاتنهام بود و این باشگاه را به مقام دوم و فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند. پستکوگلو گفت که بازیکن آرژانتینی تاثیری را دارد که هر مربی در یک باشگاه می خواهد.

این هدف و اشتیاق نهایی ما برای اکثر ما در نقش‌هایمان است: تأثیرگذاری. این یک اثر غیرقابل انکار بود. او به معنای واقعی کلمه باشگاه را به آخرین قله لیگ قهرمانان برد و به لیگ نزدیک شد.»

پوچتینو به عنوان سرمربی یکی از رقبای تاتنهام به تاتنهام بازگشت. او هدایت نبرد بدنام “نبرد پل” بین چلسی و اسپرز را بر عهده داشت که با نتیجه 2-2 به پایان رسید و شانس تاتنهام برای قهرمانی در لیگ پایان یافت و باعث شد تا آنها لیگ را به لستر ببازند. پستکوگلو گفت که حضور پوچتینو تمرکز تیم رده بالای او را پرت نمی کند.

سرمربی تاتنهام گفت: کار او غیرقابل انکار است. “هرکسی که اینجا با آنها صحبت کرده ام، افرادی که با او کار کرده اند، نمی توانند به اندازه کافی درباره او به عنوان یک مدیر یا به عنوان یک شخص صحبت کنند. من شک دارم که هر کسی در این باشگاه فوتبال، هواداران یا افراد مرتبط با باشگاه، چیزی جز احترام برای مائوریسیو قائل باشند.

این بدان معنا نیست که او فقط به این دلیل که ما می‌خواهیم برنده شویم، گارد افتخار دریافت می‌کند. من فکر نمی کنم شما انتظار این را داشته باشید. دوران تصدی او در اینجا آزمون زمان را خواهد داشت. مردم هر چه درباره زمان او در اینجا فکر کنند، با عشق و احترام به دوران او در اینجا نگاه خواهند کرد.»

تاثیر پستکوگلو در اسپرز فوری بود. آنها یکی از دو تیم بدون شکست لیگ برتر هستند و 14 امتیاز بالاتر از چلسی هستند. Postecoglou می گوید که این به دلیل “تغییر مناظر” و استقبال بازیکنان از روش های او است. این که آیا آنها این را قبول کنند یا نه، به بازیکنان بستگی دارد که من. هیچ بازیکنی نیست که مسئولیت سال گذشته را بر عهده نگیرد. فقط به پای مدیر نمی افتد.

چه بازیکنان فعلی، چه بازیکنان جدید یا تیم، آنها آماده انجام این کار هستند. آنها درک می کنند که اگر ما می خواهیم همان تیمی باشیم که می خواهیم، ​​آنها باید نقش خود را با پذیرفتن این مسئولیت انجام دهند.”

پستکوگلو از ورود رابرت مکنزی به عنوان پیشاهنگ ارشد و یوهان لانگ به عنوان مربی استقبال کرد و آنها را قطعات مهمی برای دستیابی به هدف خود برای انجام زودهنگام نقل و انتقالات ژانویه دانست.

Postecoglou، که Destiny Udogie را 50-50 ارزیابی می کند، گفت که بن دیویس آسیب دیدگی مچ پا داشت و “لمس کن و برو”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *