پلیموث آرگیل – لیدز یونایتد: تکرار دور چهارم جام حذفی – زنده | جام حذفی

رویدادهای مهم

دقیقه 73: اولین کار گری این است که با بیگودی از لبه D به دنبال گوشه سمت راست بالا باشد. کمی پهن، کمی بلند.

دقیقه 72: پلیموث با جایگزینی رایت با ایساکا پاسخ داد.

دقیقه 71: لیدز تغییر مضاعفی ایجاد کرد. گنونتو و کامارا که در بیشتر نیمه دوم پای خود را احساس می کردند، جا را برای گلهارت و گری باز کردند.

70 دقیقه: رودون به دلیل گرفتن یک مشت کنایه آمیز از پیراهن رایت جریمه شد.

دقیقه 69: پلیموث محکم ایستاده است. پس از یک لحظه تنیس سر، فیلیپس خط پلیموث را پاک کرد. در همین حال، اهداف به جای دیگری پرواز می کنند. ساوتهمپتون 2-0 مقابل واتفورد پیش افتاد و سکو مارا در 6 دقیقه دو گل به ثمر رساند، در حالی که دو گل از کالوم اوهار و یک گل از حاجی رایت باعث برتری 4-1 کاونتری از شفیلد ونزدی شد.

دقیقه 68: لیدز خون می فرستد. حضور گنونتو در سمت راست یک کرنر مقابل سورینولا به ارمغان می آورد. پلیموث باید در اینجا محکم بایستد.

هدف! پلیموث آرگیل 0-1 لیدز یونایتد (گنونتو 66)

گالووی ضربه آزاد را می زند. این تمام تحویل آنتونی نبود. اما مهم نیست! چون کشتی پلیموث در فاصله 30 متری هدف خود را دارد (ببخشید). بایرام به سمت راست حرکت می کند و به کامارا که گنونتو را به لبه D متصل می کند، تغذیه می کند. گنونتو قبل از جهش خشونت آمیز به سمت چپ پایین لمس می کند. خطر هیچ شانسی ندارد. چه پایان زیبایی!

65 دقیقه: بایرام شانه اش را رها می کند تا از روی خط لمسی سمت راست از رایت عبور کند. رایت به او ضربه می زند. او می خواهد هنگام رزرو اینجا خود را تماشا کند. اما این فقط یک ضربه آزاد کمی در سمت راست محوطه جریمه است. آنتونی گرفته خواهد شد.

دقیقه 64: به جای اقدام جدی در هوم پارک، سایمون مک ماهون اخباری را درباره نیل وارناک، مدیر سابق پلیموث و لیدز، که امشب برای اولین بار هدایت آبردین را بر عهده خواهد گرفت، ارائه می کند. “ابردین پس از 45 دقیقه اول با رنجرز 1-1 مساوی کرد و در نیمه اول به تساوی رسید. احتمالاً من تنها نیستم که نمی دانم اگر دان ها ایبروکس را با یک امتیاز یا بهتر ترک کنند، لذت وارناک چقدر منظم خواهد بود.”

دقیقه 62: سورینولا گنونتو را عقب می کشد و اکنون باید صبر داور را به طور جدی امتحان کند. تعجب می کنم که به دلیل تخلفات مکرر وارد کتاب نشد.

60 دقیقه: باز هم کمی آشفته او هنوز با میله های پله پایین می آید، بنابراین بهانه هایی وجود دارد.

دقیقه 58: گنونتو توپ را از رایت می رباید و از سمت راست شروع می کند. او توسط مهاجم پلیموث که وارد کتاب شد به عقب کشیده شد.

دقیقه 57: پاس کوتاه خطرناک Firpo از سمت چپ با پای تلسکوپی فیلیپس از بازی خارج شد. کرنر به دست آمده توسط هازارد و تحت فشار شدید جوزف با مشت زد. این دروازه بان خوبی است.

دقیقه 56: … یک ضربه طولانی از سمت چپ برای کرنر دوم گرفته شد و فیرپو بدون خطر به بیرون رفت. مت گاتری می‌گوید: «من فکر کردم شاید برایتان جالب باشد که بدانید معروف‌ترین پسر آلاباما، چارلز بارکلی، بزرگ بسکتبال لیدز است.

55 دقیقه: لیدز نزدیک تر می شود. جوزف توپ را در لبه D برمی دارد و یک شوت پایین به سمت چپ پایین شلیک می کند. گیبسون توپ را با فاصله چند سانتی متری از تیرک منحرف می کند. من مطمئن نیستم که هازارد این موضوع را به گونه دیگری حل می کرد. یک گوشه به گوشه دیگر منتهی می شود و…

دقیقه 53: پیرو شانه‌اش را پایین می‌آورد تا فضایی در کانال سمت راست داخلی ایجاد کند. بدنش را باز می کند و سعی می کند پای کناری خود را به سمت پایین سمت چپ بچرخاند. ایده خوبی بود اما توسط گیبسون مسدود شد. لیدز شروع به عقب نشینی از پلیموث کرده است.

دقیقه 52: آنتونی دوباره پایین سمت چپ. او به فیرپو که کرنر فیلیپس را می برد، غذا می دهد. آنتونی کرنر را روی سر همه می اندازد و برای یک ضربه گل به سمت دیگر می رود.

دقیقه 51: آنتونی از سمت چپ به سبک باروک قدم می زند. او یک و دو با فیرپو انجام داد و همه چیز تقریباً برای او باز شد … اما نه کاملاً. بالاخره شلوغ شد. اما او از زمان شروع مجدد خطرناک به نظر می رسید.

50 دقیقه: پیرو از سمت راست وارد دروازه می شود و ضربه خوبی به سمت راست بالا وارد می کند. هازارد با اطمینان توپ را دفع می کند. هیچ چیز از گوشه حاصل نمی آید. لیدز ناگهان کمی آن را افزایش داد.

48 دقیقه: آنتونی از سمت چپ پایین می‌رود و به سمت جوزف می‌رود که می‌چرخد و شلیک می‌کند. تلاش او توسط فیلیپس مسدود شد. آنتونی یک حرکت دیگر به سمت چپ دارد، این بار در اطراف زمین شناور است و گوشه بالا سمت راست را هدف قرار می دهد. این از یک جعبه شلوغ عبور نمی کند.

دقیقه 47: هاردی دستش را روی صورت فیرپو می گذارد. بدون خطا. فیرپو خوشحال نیست اما در نهایت عذرخواهی هاردی را می پذیرد.

46 دقیقه: پلیموث فوراً به جلو می پرید و توپ به دست راندل می افتد که از فاصله 25 یاردی بلیط بخت آزمایی می خرد. والی اش را بی ضرر به سمت چپ دروازه می زند، اما با جاه طلبی از ده ده می کند.

پلیموث دوباره توپ را حرکت می دهد. بدون تغییر پاره وقت

امشب دو بازی تکراری دور چهارم دیگر برگزار می شود. بازی بین ساوتهمپتون و واتفورد در سنت ماری بدون گل برگزار شد، در حالی که کاونتری و شفیلد ونزدی در نیمه اول به تساوی 1-1 رسیدند. در این صورت هر سه بازی امشب به وقت اضافه خواهند رفت.

میان وعده پاره وقت.

بار اول: پلیموث آرگیل 0-0 لیدز یونایتد

گنونتو در سمت راست دریبل سختی می زند تا مقابل سورینولا یک کرنر بدست آورد، اما جاناتان پیرس خوب ضربه می زند و فرصتی برای زدن کرنر وجود ندارد. در دقیقه 45 سوت بازی به صدا در می آید و بازیکنان برای گرم کردن و خشک کردن سالن از سالن خارج می شوند.

44 دقیقه: جاناتان پیرس، مفسر بی‌بی‌سی می‌گوید: «هیچ VAR وجود ندارد و ما می‌شنویم که دقایق اضافی وجود نخواهد داشت». “خدای من! ما به روزهای قبل برگشتیم!»

42 دقیقه: سرعت حتی بیشتر کاهش می یابد. اوه مارسلو، ما شما را خوب نمی شناختیم. زیرا پلیموث اولین شهر انگلیسی بود که مکانی را در ایالات متحده آمریکا نام برد! ایالات متحده آمریکا! جاستین کاوانا می نویسد: ایالات متحده آمریکا!، من تعجب کردم که آیا یک لیدز در جایی در آمریکا وجود دارد. زائران “این سنگ تاریخی خود را در نیوانگلند دارد. من را خشن صدا کنید، من هنوز فینال جام 1973 و همه اینها را فراموش کرده ام.”

40 دقیقه: لیدز به طرز عجیبی در اطراف پرسه می زند اما به جایی خاص نمی رود. یک پنی برای افکار مارسلو بیلسا اگر مرد بزرگ تماشا می کند.

38 دقیقه: یک ضربه آزاد برای پلیموث و یک فرصت برای تیم میزبان برای ورود به محوطه. آنها این کار را انجام می دهند، اما تحویل رندل وحشتناک است و لیدز ناگهان با نور آرگیل در پشت به استراحت می رود. گنونتو به راست می‌پیچد و در گوشه‌ای برنده می‌شود که چیزی از آن بیرون نمی‌آید. چند فرصت، یکی یکی، به آرامی از بین می روند.

دقیقه 36: Byram Gnonto را به سمت راست پایین جعبه پلیموث می‌کشد. گنونتو می چرخد ​​و جلوی دروازه شوت می زند، سپس پرچم آفساید بالا می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *