اخبار ورزشی
پی اس جی و نیوکاسل یونایتد: لیگ قهرمانان اروپا – زنده |  لیگ قهرمانان

پی اس جی و نیوکاسل یونایتد: لیگ قهرمانان اروپا – زنده | لیگ قهرمانان

رویدادهای مهم

جایگشت های گروه F

نیوکاسل پس از شکست های پیاپی مقابل بروسیا دورتموند، باید از شکست در پاریس اجتناب کند تا امیدهای خود را برای رسیدن به مرحله حذفی زنده نگه دارد. در صورتی که شاگردان ادی هاو میزبان را شکست دهند، بسته به نتیجه بازی امشب آث میلان و بوروسیا دورتموند در سن سیرو، از میزبان پیشی گرفته و به رده دوم یا سوم گروه صعود خواهند کرد.

بوروسیا دورتموند در حال حاضر سه امتیاز دارد و نیوکاسل امشب نمی تواند از آنها عبور کند زیرا طبق قوانین لیگ قهرمانان اروپا این بازی به دلیل نتایج رودرروی دو تیم از دست خواهد رفت.

قرعه‌کشی نیوکاسل را در رقابت برای راهیابی به مرحله حذفی نگه می‌دارد و آخرین بازی گروهی آن‌ها برابر میلان در سنت جیمز پارک که باید برنده شود. شکست امشب آنها را غیرممکن می کند تا پیشرفت کنند زیرا آنها نمی توانند دورتموند یا پی اس جی را بدون توجه به نتیجه بازی خود مقابل میلان پشت سر بگذارند. نیوکاسل حتی اگر امشب شکست بخورد، باز هم می تواند با قرار گرفتن در رتبه سوم در گروه خود به دور حذفی لیگ اروپا راه یابد. با این حال، اگر آنها ببازند و میلان بروسیا دورتموند را شکست دهد، رویای اروپایی نیوکاسل در این فصل به پایان خواهد رسید.

هواداران نیوکاسل در آستانه بازی امشب در پارک دو پرنس جلوی دوربین ها گرفته اند. عکس: Owen Humphreys/PA

اخبار اولیه تیم

این یک تیم کاملاً نابود شده نیوکاسل بود که در پاریس فرود آمد. حداقل 11 بازیکن ثابت تیم اصلی و بازیکن حاشیه ای به دلیل مصدومیت یا محرومیت از میادین دور شدند.

نفس عمیق در حالی که ساندرو تونالی به دلیل نقض قوانین شرط بندی به محرومیت ادامه می دهد: جیکوب مورفی (شانه)، دن برن (پشت)، کالوم ویلسون (ران)، الیوت اندرسون (پشت)، سون باتمن (زانو)، هاروی بارنز (مچ پا)، شان لانگستاف (مچ پا)، جو ویلاک (گوساله)، خاویر مانکیلو (کشاله ران) و مت تارگت (ران) بیشتر از آنچه که دوست دارند در اتاق فیزیوتراپی می گذرانند.

اگرچه نیوکاسل می توانست در روز شنبه تیمی قدرتمند را وارد میدان کند که بتواند مقابل چلسی قرار بگیرد، اما تعداد آنها به حدی کم بود که ادی هاو مجبور شد سه دروازه بان و چندین فارغ التحصیل آکادمی را در میان بازیکنان تعویضی خود معرفی کند تا چشم غیر مسلح روی نیمکت حذف شود.

لوئیس انریکه، سرمربی پاری سن ژرمن نیز مشکلات مصدومیتی دارد و هنوز هم از دست دادن هافبک جوان وارن زایر امری به دلیل آسیب دیدگی مچ پا در طول تعطیلات بین‌المللی، نگران است. این بازیکن 17 ساله فوق العاده به مارکو آسنسیو، مارکینیوس، نونو مندز، دانیلو پریرا و پرسنل کیممبه در مجموعه لنگ ها و مصدومان تیم فرانسوی می پیوندد.

وارن زایر امری پس از مصدومیت در پیروزی 14-0 تیمش مقابل جبل الطارق، از زمین کمک گرفت.  این جوان شروعی ترکیبی داشت و قبل از اخراج در دقیقه 16 گلزنی کرد.
وارن زایر امری پس از مصدومیت در پیروزی 14-0 تیمش مقابل جبل الطارق، از زمین کمک گرفت. این جوان شروعی ترکیبی داشت و قبل از اخراج در دقیقه 16 گلزنی کرد. عکس: کلودیا گرکو/رویترز

گروه F: پاری سن ژرمن – نیوکاسل یونایتد

دربی امشب خلیج فارس در پاریس برای نیوکاسل یونایتد یک پیروزی ضروری نیست، اما برای تیم عربستانی که قصد دارد امید خود را برای صعود به مرحله حذفی اولین لیگ قهرمانان اروپا که در آن بازی کرده است، حفظ کند، باید برد. . به مدت 20 سال.

شکست های پیاپی برای بوروسیا دورتموند باعث شد تا نیوکاسل در قعر گروه F باشد، اما پیروزی در پارک د پرنس آنها را بالاتر از میزبان خود قرار می دهد و با یک بازی باقی مانده به مرحله حذفی باز می گردد.

علیرغم غیبت 12 بازیکن به دلیل مصدومیت یا محرومیت، شاگردان ادی هاو موفق شدند در آخر هفته یک پیروزی چشمگیر مقابل چلسی کسب کنند. باید دید تلاش بدنی جمعی که پایه های این پیروزی چشمگیر را پایه گذاری کرد، در هنگام رویارویی با قهرمان فرانسه چقدر بر او تاثیر می گذارد. شروع بازی در پاریس در ساعت 20:00 (GMT) است، اما در عین حال منتظر اخبار و آماده سازی تیم باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *