چارلی وودز پسر ببر با کارت 86 در مقدمات رویداد تور PGA | گلف

تور PGA باید منتظر پسر 15 ساله تایگر وودز باشد. در مسابقه مقدماتی پنجشنبه، چارلی وودز 12 امتیاز در یک سوراخ به دست آورد و 86 شوت کرد.

وودز در باشگاه گلف لاست لیک، یکی از چهار دوره مقدماتی مسابقات کلاسیک شناختی، پرنده نشد. حدود دوجین بازیکن از چهار منطقه به مسابقات مقدماتی روز دوشنبه راه خواهند یافت که از این میان چهار بازیکن در رویداد تور PGA به دست خواهند آورد.

چارلی وودز که اوایل این ماه 15 ساله شد، در چهار سال گذشته مسابقات قهرمانی PNC 36 سوراخه را در قالب چالشی با پدرش بازی کرده است.

وودز با اولین براون جونیور بازی کرد که تابستان گذشته برای مسابقات آزاد آمریکا در لس آنجلس راه یافت. پسر اولین براون برنده سه دوره تور PGA، 72 شلیک کرد.

وودز خیلی زود با یک بوجی دوبل و یک بوگی دوبل در سوراخ پنجم par-5 دچار مشکل شد. با این حال جایی که امید جوان به طور کامل به پایان رسید طبقه هفتم بود که در سمت راست آب و پشت محوطه سرسبز آب بود. او 12 ساخته است.

وودز در 47 سالگی بازگشت و یک 86 با دو بوگی و یک بوگی دوتایی پشت سرش ارسال کرد. امتیاز برتر زمانی که او تمام شد 65 بود. امتیازات تا زمانی که بازیکن تمام نشود به روز نمی شود.

این بازی با هزینه ورودی 250 دلاری برای بازیکنان بدون وضعیت تور همراه است.

تایگر وودز 16 ساله بود و اولین عنوان از سه عنوان متوالی آماتور جونیور ایالات متحده را کسب کرده بود که برای بازی در اولین رویداد تور PGA خود در نیسان اوپن در ریویرا معافیت اسپانسر دریافت کرد. او راندهای 72-75 را داشت تا کات را از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *