چارلی وودز پسر ببر در مسابقات مقدماتی رویداد PGA Tour شرکت می کند | گلف

چارلی وودز، پسر تایگر وودز برنده 15 بار قهرمانی، هفته آینده در پالم بیچ گاردنز، فلوریدا، در مسابقات مقدماتی برای اسکله در تور PGA Tour’s Cognizant Classic رقابت خواهد کرد.

وب سایت PGA Tour چهارشنبه گزارش داد وودز، 15 ساله، روز پنجشنبه یک رویداد 18 سوراخه را در باشگاه گلف Lost Lake، یکی از چهار دوره مقدماتی در Hobe Sound، فلوریدا، برگزار خواهد کرد.

تقریباً 25 بازیکن و تساوی از هر یک از چهار منطقه مقدماتی به مسابقات مقدماتی دوشنبه راه خواهند یافت، که از این میان، چهار بازیکن در Cognizant Classic از 29 فوریه تا 3 مارس در PGA National Resort حضور خواهند داشت.

نام‌هایی در زمینه کلاسیک شناختی شامل برندگان بزرگ روری مک‌ایلروی، شین لوری، مت فیتزپاتریک، جاستین رز و گری وودلند است.

وودز قرار است روز پنجشنبه ساعت 7:39 صبح به وقت شرقی (12:39 به وقت گرینویچ) در کنار اولین براون جونیور، پسر برنده سه بار تور PGA، اولین براون، و روایدری مکگی حرکت کند.

وودز با پدرش در چهار دوره گذشته مسابقات قهرمانی PNC رقابت کرده است، یک رویداد 36 حفره ای که شامل تیم های دو نفره متشکل از یک قهرمان اصلی و یکی از اعضای خانواده است و در سال 2021 دوم شد.

تایگر وودز، که قصد داشت سال را با یک رویداد در ماه شروع کند، هفته گذشته به دلیل آنفولانزا از دور دوم Genesis Invitational در ریویرا کنار رفت و اولین تور PGA خود را از آوریل گذشته آغاز کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *