چرا ساختن خانه در زمین های گلف ایده وحشتناکی است | مسکن

فینیاس هارپر یک نکته جدی در مورد زمین های گلف را از دست داد (ساخت خانه در زمین های گلف وسیع و خصوصی انگلستان برای همه منطقی است، حتی گلف بازان، 28 نوامبر). علاوه بر این که راهروهایی برای حیات وحش و پناهگاه های سبز برای رفع کربن هستند، اوقات فراغت سالمی را برای جوامع محلی فراهم می کنند. در باشگاه گلف من، در طول سه سال گذشته بیش از 80 جعبه تودرتو (از جمله جعبه های پرندگان شکاری) نصب کرده ایم، پنج منطقه گل وحشی ایجاد کرده ایم، حیات وحش را با ایستگاه های تغذیه پرندگان تشویق کرده ایم، و شاخه های بریده شده و کنده های درخت را در جنگل ها برای پناه دادن به حشرات و قارچ. شکوفا شد و به علف اجازه داد تا در لبه های چمن به صورت وحشی رشد کند.

باشگاه من توسط سازمان محیط زیست گلف برای پایداری و مسئولیت اجتماعی آن معتبر است.

آیا می توانم پیشنهاد کنم که سیاست های ساخت و ساز مسکن به جای زمین های توسعه نیافته یا مناطق سبز، بر استفاده از سایت های برون فیلد که برای استفاده مجدد و استفاده مجدد از ساختمان ها و زمین های قبلی توسعه یافته مناسب تر هستند، تمرکز کنند؟
جان آر فاکس
لیورپول

ادعای فینیاس هارپر مبنی بر اینکه ساخت زمین‌های گلف به رفع کمبود مزمن مسکن ما کمک می‌کند و همچنین به این ورزش اجازه می‌دهد برچسب نخبه‌گرایانه خود را از دست بدهد، ناقص است. با توجه به اینکه بسیاری از زمین‌های گلف دارای مسیرهای پیاده‌روی عمومی هستند و همچنین اثرات زیست‌محیطی دارند، این امر منجر به از بین رفتن گسترده فضاهای سبز مورد استفاده گلف بازان و پیاده‌روها می‌شود.

همچنین این واقعیت را نادیده می‌گیرد که زمین‌های گلف اغلب در زمین‌هایی قرار دارند که در معرض، موج‌دار یا غیرمناسب برای توسعه هستند. و بسیاری از زمین‌های گلف در مکان‌های دورافتاده با اتصالات حمل‌ونقل عمومی محدود واقع شده‌اند که برای توسعه پایدار مفید نیست.
جان مور
نیوپورت

چرا جلوتر نمی روی؟ با جایگزینی زمین‌های 18 سوراخه با «زمین و توپ» و گلف دیوانه‌وار، زمین‌های بیشتری را برای مسکن مقرون‌به‌صرفه باز کنید: خاکی ارزان، بسیار دوست‌داشتنی – که اغلب خاطرات خوشی از تعطیلات کنار دریا را تداعی می‌کند – و در دسترس همه.
مایک استین
پودسی، یورکشایر غربی

عکسی دارید که بخواهید با خوانندگان گاردین به اشتراک بگذارید؟ اگر چنین است لطفا برای نصب اینجا کلیک کنید. منتخب در وب سایت ما منتشر خواهد شد. بهترین عکس های خوانندگان در گالری ها و در چاپ شنبه ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *