فوتبال
چلسی – آرسنال: لیگ برتر – زنده |  لیگ برتر

چلسی – آرسنال: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

دقیقه 73: آرسنال پیشنهاد کمی در حمله دارد و تیم میزبان از اینکه توپ را در فاصله 30 متری بیرون بگذارد خوشحال است. اسپن بی می نویسد: “من فکر می کنم داوران انتقادهای زیادی دریافت می کنند، اما من واقعاً تعجب می کنم که آنها در جلسات خود در مورد چه چیزی صحبت می کنند.” او اعتراف کرد که اشتباه کردند و گفت از آن درس خواهند گرفت. دو ماه بعد دقیقاً با همین شرایط مواجه شدیم و باز هم جریمه نشدیم. “من حتی نمی دانم چگونه این ممکن است.”

دقیقه 71: پالمر ضربه‌اش را به گوشه پایین سمت چپ می‌چرخاند. فقط پهن سپس کوکورلا دیر ساکا را قطع می کند و می رود داخل کتاب. او از این موضوع خوشحال نیست و فوراً پا به منقل خط کش می گذارد. راه رفتن در یک خط باریک

70 دقیقه: کوکورلا ضربه سر ضعیف سالیبا را قطع کرد و یک شوت خوب از جناح چپ زد. او قبل از شلیک یک پاس کوتاه به جکسون که پاس استرلینگ در نقطه پنالتی را مهار می کند، وقت خود را صرف می کند. گابریل در مهار و دفع ضربه بسیار خوب عمل می کند.

دقیقه 68: آرسنال یک تغییر دوگانه ایجاد می کند. ژسوس و جورجینیو راه را برای نتیا و اسمیت رو باز می کنند.

دقیقه 66: کرنر آرسنال ناکام می ماند و چلسی زمین را ترک می کند. استرلینگ جکسون را در سمت راست به فضا می کشاند. جکسون فرصت شلیک را رد می کند و در عوض سعی می کند در اطراف رایا حرکت کند. این بار دروازه بان به قهرمان تبدیل شد و شیرجه خود را در پای جکسون کاملاً تنظیم کرد و توپ را در اختیار گرفت. چلسی به یک سوم نزدیک است.

65 دقیقه: گابریل از سمت چپ گوستو را اذیت می کند و به عمق می رود. هیچ کس در تیم قرمز وجود ندارد، اما کوکورلا برای ایمنی به سمت گوشه حرکت می کند. مودریک قبل از اینکه او را ببرند به شدت تشویق می شود. جکسون جایگزین او می شود.

دقیقه 64: آرسنال هنوز هیچ شوتی به سمت دروازه نداشته است. پیتر اوه می گوید: “سانچز روی عیسی به بدی شوماخر روی باتیستون 82 نبود، اما اگر اشتباه نکنم با همان اعضای بدن درگیر بود.”

دقیقه 62: چالش سانچز کافی بود تا عیسی را برای چند دقیقه مات و مبهوت کند. خوشبختانه، زمانی که فیزیوتراپیست به او مجوز می دهد، مهاجم آرسنال باید خوب باشد تا ادامه دهد.

60 دقیقه: اودگارد وارد می شود. سانچز وارد می شود تا خط خود را فشار دهد و کول ویل و کایسیدو را نیز بیرون می کشد…به علاوه عیسی و تومیاسو! چهار به قیمت یکی! من نمی دانم چگونه این یک پنالتی نیست، اما اینها قوانین خاص و نانوشته دروازه بانی برای شما هستند.

دروازه بان می آید! عکس: دیوید کلاین/رویترز

دقیقه 59: در حالی که وینگر آرسنال برای بلند شدن از سمت راست آماده می شود، کوکورلا ساکا را به عقب می کشد. ضربه آزاد برای اودگارد. همه دوست دارند در لبه جعبه باشند.

دقیقه 58: رایا از پشت به سمت پالمر که درست جلوی او در ده متری ایستاده غش می کند. چه اشتباهی او مستحق یک مهلت با بازی مقابل پالمر است زیرا مهاجم سعی می کند او را بگیرد. او ضربه پالمر را به کرنر مهار کرد و کول ویل بدون هیچ چالشی از فاصله شش قدم وارد دروازه شد. پرچم آفساید به درستی بالا می رود اما آرسنال همه جا در عقب است. رایا در شوک است.

کول پالمر بازیکن چلسی سعی می کند به دیوید رایا بازیکن آرسنال برسد که ضربه او را دفع می کند.
دیوید رایا دروازه بان آرسنال با مهار ضربه کول پالمر بازیکن چلسی اشتباه خود را جبران کرد. عکس: پیتر سیبورا/ اکشن تصاویر/ رویترز

دقیقه 56: مارتینلی از سمت چپ پایین می‌رود و کرنر خودش را می‌برد. نیمی از توپ در دروازه است. جورجینیو شانس دارد. مسدود. تومیاسو شانس دیگری دارد. واضح است که از Caicedo کلیک می کند و او یک کلیک دیگر دریافت می کند… نه، داور و خط کش او آن را از دست دادند. ضربه گل و فشار روی چلسی است.

دقیقه 54: ضربه بلندی از سمت چپ برای کرنر دوم گرفته شد. جبرئیل بی ضرر به سمت راست حرکت می کند. تا این لحظه امشب هیچ یک از دروازه بانان نتوانسته اند با پیروزی از خود دفاع کنند.

دقیقه 53: کایسدو در فاصله 30 یاردی از دروازه خود صاحب توپ می شود. این برای رایس بی‌معنا بود، او سپس مارتینلی را به فضا در سمت چپ منتقل کرد. مارتینلی داخل جعبه را برش می‌دهد و بیگودی را در گوشه بالا سمت راست نشان می‌دهد. توپ به کرنر فرستاده می شود که ساکا آن را به محوطه شش قدم می فرستد. سانچز یک کرنر دیگر می زند و مدعی است که مانع شده است. اینطور نیست.

دقیقه 51: ساکا سعی می‌کند در سمت دیگر اتفاقی برای آرسنال بیفتد، اما سقوط او در سمت راست بی‌نتیجه است. اما او بلافاصله پس از آن دوباره تلاش می کند و تحویل او از خط کناری، سانچز را مجبور می کند که زیر میله خود را پاک کند. ساکا مطمئناً محتمل ترین بازیکن آرسنال به نظر می رسد.

دقیقه 49: سایه های پل کونچسی و پپه رینا در فینال جام حذفی 2006. یا این یا یک نابغه پوچ. تو تصمیم بگیر.

هدف! چلسی 2-0 آرسنال (مودریک 48)

اودگارد توپ را از دست می دهد و مادریک به سمت چپ حرکت می کند. به او زمان زیادی برای فکر کردن داده شد. از وسط می گذرد… یا شات است؟ احتمالاً یک صلیب، یک بازیکن مهاجم به سمت استرلینگ در چوب دور هدف قرار می گیرد، اما از روی رایا که در لبه سمت راست جعبه شش قدم گیر افتاده است، می رود و به گوشه سمت راست بالا می رود!

میخایلو مودریک بازیکن چلسی با گلی که به آرسنال زد، نتیجه را 2-0 کرد.
Mykhaylo Mudryk آن را در مخلوط کن قرار می دهد… عکس: خاویر گارسیا/ شاتر استوک
دیوید رایا دروازه بان آرسنال با ارسال میخایلو مادریک برای گل دوم چلسی شکست خورد.
و توپ فرار می کند دروازه بان آرسنال دیوید رایا و چلسی برتری می یابد. عکس: خاویر گارسیا/ شاتر استوک
میخائیلو مودریک بازیکن چلسی پس از به ثمر رساندن گل دوم تیمش مقابل آرسنال جشن گرفت.
مادریک از طرفداران چلسی تمجید می کند. عکس: فرانک آگستاین/AP

دقیقه 47: شروع آهسته و سنجیده تا نیمه.

آرسنال نیمه دوم را آغاز کرد. شان اورلوویچ می نویسد: قرار دادن زینچنکوی غیر دفاعی در زمین در برابر بهترین تهدید هجومی چلسی، دردسر برای استرلینگ است. “باید تومیاسو آنجا باشد.” میکل آرتتا صدایت را می شنود، شان. تومیاسو جایگزین زینچنکو شد.

مطالعه پاره وقت. آرام باش آقا بابی

بار اول: چلسی 1-0 آرسنال

چلسی به درستی به رهبری خود ادامه می دهد. شروع بدون شکست آرسنال در این فصل در خطر است.

45 دقیقه +2: کوکورلا یک پاس از سمت راست به استرلینگ زد که ماهرانه توپ را در بازی نگه داشت، اما متوجه شد که کسی آبی پوش نیست. او منتظر رسیدن کمک می‌شود و سرانجام فرناندز را پیدا می‌کند که یک گلوله بی‌آزار به قسمت میانی رایا شلیک می‌کند.

45 دقیقه +1: استرلینگ در زمین سمت راست دریبل می زند و در نقطه پنالتی جمع می شود. اما از نظر قانونی اینطور است. داور مزاحم نیست و VAR با این ارزیابی موافق است.

45 دقیقه: سیلوا به دلیل محاصره نسبتاً آشکار عیسی در هواپیما جریمه شد. دو دقیقه اضافه در نیمه اول بازی خواهد شد.

44 دقیقه: استرلینگ از کنار زینچنکو به فضا می چرخد ​​و به سمت راست می دود. او توپ را به گوستو داد که فرناندز در سمت چپ و استرلینگ در سمت راست او بود. گاستو به خودش حمله می کند و یک شوت به سمت گوشه بالا سمت راست شلیک می کند، اما کمی بیش از حد بالا و باز است.

در حالی که گابریل ماگالاهس از آرسنال سعی می کند مانع شود، مالو گوستو از چلسی در تلاش برای گلزنی به توپ ضربه می زند.
مالو گوستو، بازیکن چلسی، علیرغم تلاش گابریل ماگالهس، بازیکن آرسنال، یک شوت خارج از خانه انجام می دهد. عکس: فرانک آگستاین/AP

42 دقیقه: ضربه سر ضعیف مادریک به عیسی افتاد که والی او آنقدر ضعیف است که نزدیک پرچم گوشه سمت چپ از بازی خارج نمی شود. مارتینلی حمله را زنده می کند اما سانتر او مستقیماً به گلوی سانچز می رود. آرسنال در حمله به طور غیرعادی کند بود.

40 دقیقه: اودگارد خیلی ساکت بود. در اینجا او بیرون می آید و گوشه را می پیچد و یک پاس دوست داشتنی را در کانال سمت چپ داخلی پخش می کند. تنها مشکل این است که نه مارتینلی و نه عیسی این را پیش بینی نکرده بودند.

38 دقیقه: توپ از سمت راست چلسی آمد. فرناندز در کانال راست داخلی به سمت گالاگر می رود، گالاگر تقریباً رایا را دور می زند اما نمی تواند توپ را از بالای دروازه بان عبور دهد. با این حال، این یک ضربه گل نیست زیرا پرچم آفساید به درستی بلند شده است. با این حال خط دفاعی آرسنال کمی ضعیف بود.

دقیقه 36: فرناندز توپ را از رایس گرفت، سپس چلسی کمی از توپ لذت برد. ساکا که کمی اذیت شده است، کوکورلا را به پشت پاشنه خود می بندد. شما کارت های زرد کمتری را دیده اید، اما این چیز مهمی نیست.

35 دقیقه: در حال حاضر همه چیز بسیار فرسوده شده است.

دقیقه 33: آرسنال همچنان بر مالکیت توپ ادامه می دهد اما چلسی فرم خود را حفظ می کند.

دقیقه 31: حضور مارتینلی باعث می شود که کول ویل از سمت راست به گوشه دروازه وارد شود. این برای جورجینیو کارساز بود، او یک توپ گمانه زنی بی ضرر را به محوطه جریمه فرستاد. به راحتی تمیز می شود. سانچز هنوز کار زیادی برای انجام دادن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *