اخبار ورزشی
چلسی – میدلزبرو: نیمه نهایی جام کارابائو، بازی برگشت – زنده |  جام کارابائو

چلسی – میدلزبرو: نیمه نهایی جام کارابائو، بازی برگشت – زنده | جام کارابائو

رویدادهای مهم

سرگرمی پاره وقت. شادی بیشتر الهام گرفته از چلسی را می توان در داخل یافت.

نیمه اول: چلسی 4-0 میدلزبورو (مجموع: 4-1)

یادآور می شویم در صورت مساوی شدن نتیجه در پایان 90 دقیقه وقت اضافه خواهیم داشت. اکنون محدودیت آسیب برای Boro وجود دارد. چلسی که در ده دقیقه ابتدایی نمایش آرامی داشت راهی ومبلی می شود.

45 دقیقه: بورو در نیمه اول دو دقیقه دیگر فرصت دارد تا رنج بکشد.

43 دقیقه: امتیاز تقریباً 5 بود زیرا بورو دوباره دفاع را بیش از حد بازی کرد. پرس استرلینگ، شوت های پالمر، تلاش ها مسدود شده است. اگر زمانی برای شنیدن سوت نیمه وجود داشته باشد، آن میدلزبورو است. آنها در حال حاضر در سراسر مغازه هستند.

هدف! چلسی 4-0 میدلزبورو (پالمر 42); توپ 4-1

سعی کنید بورو را از پشت بازی کنید. گلاور به بارلاسر، به هاکنی، دوباره به بارلاسر… کشش بیش از حد و سر خوردن روی لبه D. پالمر توپ را دفع می کند، می چرخد ​​و یک شوت به سمت چپ پایین می زند.

کول پالمر گل چهارم چلسی را به ثمر رساند. این می تواند برای بورو زشت باشد. عکس: دیلان مارتینز/ رویترز

تاریخ به روز رسانی:

40 دقیقه: کروکس دیر و سخت به فرناندز حمله می کند. واقعا نیازی به این نیست یک حرکت ناامیدکننده باعث شد او کارت زرد بگیرد.

38 دقیقه: الان همه توپ را می خواهند. Mudryk در سمت چپ مسابقه می دهد و تقریباً از Van Den Berg و Fry پیشی می گیرد. نه واقعا. بورو در حال حاضر بدبخت هستند.

هدف! چلسی 3-0 میدلزبورو (دیساسی 36); توپ 3-1

دیاسی دوباره به سمت راست می پرد و این بار اوست که سود می برد. او توپ را در دایره وسط دزدید و آن را به پالمر داد، او توپ را به استرلینگ در جناح پاس داد و او توپ را برای دیاسی در حال دویدن ارسال کرد. دیاسی از گلوور عبور می کند و به گوشه پایین سمت چپ می رود. یک گل عالی دیگر! اگر اتفاقی بسیار دراماتیک و به همان اندازه عجیب رخ ندهد، چلسی به سمت ومبلی می رود.

اکسل دیاسی گل سوم چلسی را به ثمر رساند
اکسل دیاسی گل سوم چلسی را به ثمر رساند. این باید کراوات باشد. عکس: Nigel Keene/ProSports/REX/Shutterstock

تاریخ به روز رسانی:

35 دقیقه: بگذار بورو کمی آرام شود. چند پاس در خط هافبک تکمیل شد. آنها به این نیاز داشتند.

دقیقه 33: هر چند یک گل دیگر چلسی باعث مرگ آن می شد. پالمر با ده در جیبش، یک پاس ساده از وسط انجام می دهد تا فرناندز را تغذیه کند، او سعی می کند به پایین سمت راست برود. گلوور نیت او را می خواند و خفه می شود.

دقیقه 32: … اما یک خط باریک بین فحاشی و وقاحت وجود دارد، و چیلول در حال چرت زدن در دایره وسط توسط فورس گرفتار می شود که توپ را به سمت چپ به پایین پرتاب می کند. چلسی تسلیم راجرز می شود که نمی تواند تصمیم بگیرد در لبه محوطه جریمه چه کند و کنترل خود را از دست می دهد. این به چلسی یادآوری می کند که بازی هنوز تمام نشده است.

دقیقه 31: چلسی در حال حاضر در حال دویدن است. بورو متزلزل به نظر می رسید.

هدف! چلسی 2-0 میدلزبرو (فرناندز 29)؛ توپ 2-1

استرلینگ و دیاسی به زیبایی در سمت راست ترکیب می شوند تا بال بورو را بشکنند. استرلینگ با چرخش برازنده پاشنه پشتی. دیاسی به خط مرزی می رسد و بروجا را قطع می کند که موفق به اتصال نمی شود، اما توپ به سمت فرناندز می رود که مطمئناً وصل می شود. اصابت! چلسی جلوتر!

انزو فرناندز برای چلسی گلزنی می کند
انزو فرناندز در خانه گل می زند و چلسی برای اولین بار در تساوی پیش است. عکس: متیو چایلدز/ تصاویر اکشن/ رویترز

تاریخ به روز رسانی:

28 دقیقه: چلسی باید صبور باشد. بعد ناگهان پا می گذارند روی گاز و…

26 دقیقه: فرناندز توپی را در جعبه بورو در کانال داخل سمت چپ فرو می‌کند. مادریک جلوتر از ون دن برگ در نقطه همپوشانی حرکت می کند. با این حال، او نمی تواند کنترل خود را حفظ کند و توپ برای یک ضربه به بیرون می رود. اگر ون دن برگ با مادریک تماسی برقرار می کرد – که تقریباً انجام می داد – یک پنالتی واضح بود. با این حال مدافع در آخرین لحظات موفق شد از این مبارزه کنار بکشد. قلب بورو برای یک نانوثانیه در دهان است.

25 دقیقه: بورو با یک توپ شل مانده بود و راجرز، فورس و هاکنی آن را تعقیب می کردند. قبل از اینکه بورو بتواند چیزی منسجم را کنار هم بگذارد، کولویل می آید تا او را به جایگاه شرقی ببرد. این یک مداخله بسیار مهم بود.

23 دقیقه: چلسی با برتری شرورانه همه چیز را یک قدم جلوتر برد.

21 دقیقه: ون دن برگ چیلول را در یک مسابقه با پا به یک توپ شل از سمت راست شکست می دهد… اما یک ضربه سنگین می گیرد و برای یک ضربه گل می دود که کار سخت را انجام داده است.

20 دقیقه: اکنون همه چیز به چلسی بستگی دارد. این شروع لکنت ناگهان به نظر می رسد که یک عمر گذشته است.

18 دقیقه: در مورد گل، گل بدی برای هاوسون بود. بروخا تقریباً گلزنی می کرد، بنابراین هافبک بورو باید چیزی را امتحان می کرد. حرکت چلسی عالی است، اما این بازیکن است که دفاع کول ویل را تقسیم می کند. نگاه كردن آسان

چلسی اولین گل را به ثمر رساند
هنوز داشت وارد می شد. عکس: ایان تاتل/REX/Shutterstock

تاریخ به روز رسانی:

16 دقیقه: بورو تقریبا بلافاصله ضد حریف کرد و یک کرنر در سمت چپ به دست آورد. راجرز از روی ضربات ایستگاهی وارد محوطه جریمه می شود و یک شوت به گوشه پایین سمت چپ شلیک می کند. قدرت کافی برای شکست دادن پتروویچ که در زمین خفه می شود وجود ندارد.

هدف! چلسی 1-0 میدلزبورو (هاوسون و 15)؛ توپ 1-1

برای چلسی آسان است. کولویل توپ را در وسط پارک دریافت می کند و قبل از شلیک یک پاس در کانال، از راست به چپ حرکت می کند. استرلینگ به داخل محوطه جریمه می پرد و به سمت بروجا می غلتد، درست زمانی که بروجا می خواهد از شکاف عبور کند، هاوسون توپ را از روی پنجه پای خود می کشد و آن را به سمت دروازه خود می فرستد.

گل چلسی
شوت آرماندو بروخا از روی جانی هاوسون بدبخت به بیرون رفت و بازی به تساوی کشیده شد. عکس: متیو چایلدز/ تصاویر اکشن/ رویترز

تاریخ به روز رسانی:

13 دقیقه: … و امشب VAR وجود ندارد، بنابراین تصمیم داور در زمین نهایی است.

12 دقیقه: چلسی به این دلیل نزدیک درب بازکن! سیلوا یک پاس بلند از وسط برای چیلول انجام می دهد که گلوور را روی یک توپ رها شده شکست می دهد. ضربه سر او از دروازه بان خارج می شود اما با فاصله کمی به سمت راست دروازه باز می رود. چیلول که پس از بردن ضربه سر توسط گلاور ضربه خورد، درخواست پنالتی کرد اما دریافت نکرد. مودریک به همان اندازه که وارد کتاب می شود شکایت می کند.

10 دقیقه: کلارک این را به وضوح بیان می کند. توپ برمی گردد. کمی سر تنیس قبل از اینکه ون دن برگ از خطر دور شود. با اینکه میله پایین بود اما بهتر از چلسی بودند.

9 دقیقه: مادریک از سمت چپ وارد دروازه می‌شود و با فرناندز پاس می‌دهد، قبل از اینکه یک شوت گمانه‌زنانه از هاکنی منحرف شود و از بالای میله کمانه عبور کند. گوشه اول شب نزدیک است. Chilwell آن را از سمت چپ خواهد گرفت.

7 دقیقه: ارسال ون دن برگ از سمت راست. سیلوا پاک می شود در حالی که راجرز پنهان می شود. سپس فورس دوباره تلاش می کند. Chilwell به وضوح این را هک می کند. چلسی علاقه ای به این موضوع ندارد و هوادارانش به آنها می گویند که باید فورا از این وضعیت خلاص شوند.

6 دقیقه: چلسی هنوز موفق به جمع آوری چیزی نشده است. کولویل از سر ناامیدی، یا شاید از جاه‌طلبی بی‌صبر، یک پاس بلند به سمت گلاور به سمت دروازه بورو می‌زند.

4 دقیقه: چند حمله اولیه امیدوارکننده از بورو، با هاوسون و راجرز که به نوبت خط دفاعی چلسی را بررسی می کنند. هیچ اتفاق دراماتیکی نیفتاده است اما باعث تشویق تیم قهرمانی خواهد شد.

2 دقیقه: امشب یک جو پر از ترک در پل است. شراره های قرمز در بخش دور. هواداران هر دو تیم خیلی چیزها را می دهند. چرخش باد و باران هیجان بیشتری را به شما اضافه می کند.

هواداران میدلزبرو قبل از شروع بازی، آتش‌سوزی به راه انداختند.
خیلی خوشمزه است عکس: تام جنکینز/ گاردین

تاریخ به روز رسانی:

یک دقیقه تشویق قبل از مسابقه به یاد تامی بالدوین، که به چلسی در جام حذفی 1970 و جام برندگان جام 1971 کمک کرد. سپس بورو مسابقه را شروع می کند.

تیم ها در راه هستند! چلسی آبی است، بورو قرمز است. یک چرخش ارگ، یک پرتاب سکه، یک دست دادن و ما در راه هستیم. با توجه به تمایل چلسی به خرید تعداد زیادی بازیکن و فرستادن آنها به صورت قرضی، آیا می توان این مسابقه را به عنوان “Lend v Boro” نام برد؟ پیتر اوه، خانم ها و آقایان. او تمام هفته اینجا بوده است. تلاش كردن دسرهای غنی شده با دارچین تولید محلی.

نوبت مایکل کریک است. “من به پسرها اعتماد دارم… این یک فرصت عالی برای ما است… ما مشتاقانه منتظریم… می دانیم با چه چیزی روبرو هستیم… می دانیم که چقدر سخت خواهد بود… ما خواهیم بود… حرکت درست را انجام دهید… ما” باید روحیه و حرکت را تحت کنترل داشته باشیم… “در بازی بمانید” ناخودآگاه شما را در حالت بقا قرار می دهد و می خواهید کمی رساتر باشید… این تعادل است… باید منطقی باشید. … ما می خواهیم روی بازی به روشی مثبت تأثیر بگذاریم … انعطاف پذیر خواهیم بود و تطبیق خواهیم داد … این برای ما بسیار مهم است “آزمونی وجود خواهد داشت.”

مائوریسیو پوچتینو با اسکای صحبت می کند. این یک مسابقه مهم برای ما است… بازی اول سخت بود… ما باید بازی را ببریم… این یک فرصت عالی برای رسیدن به فینال است… باید به حریف خود احترام بگذاریم، سخت خواهد بود… ما اولین بازی را انجام دادیم. اما ما به اندازه کافی بالینی نبودیم… باید یاد بگیریم… نمی توانیم این مسابقه را ببازیم… بازی دوم “ما شانس داریم… رسیدن به فینال برای ما مهم است.”

چلسی سه تغییر در تیمی که بازی رفت را آغاز کرده بود انجام داد. بن چیلول، میخایلو مادریک و آرماندو بروخا به جای نونی مادوکه و کونور گالاگر که روی نیمکت هستند و مالو گوستو مصدوم در بازی حضور دارند.

میدلزبورو نیز در این دیدار 3 تغییر در 11 تیم اصلی خود ایجاد کرد. آیزایا جونز، امانوئل لاته لات و الکس بانگورا همگی در دسترس نیستند، بنابراین مت کلارک، مورگان راجرز و مارکوس فورس وارد عمل می شوند.

تیم ها

چلسی: پتروویچ، دیاسی، تیاگو سیلوا، کولویل، چیلول، کایسدو، فرناندز، پالمر، مادریک، استرلینگ، بروخا.
زیرمجموعه ها: بادیاشیل، مادوکه، چوکوومکا، گالاگر، دیوید واشنگتن، گیلکریست، برگستروم، کسلدین، کورد.

میدلزبورو: گلاور، کلارک، فرای، ون دن برگ، انگل، کروکس، بارلاسر، هاوسون، هاکنی، فورس، راجرز.
بازیکنان زیرمجموعه: گیلبرت، دایک استیل، مک نیر، کوبرن، اوبراین، جیمی جونز، مک کیب، بریج، آکونو بیلونگو.

قاضی: جان بروکس (لسترشر).

تاریخ به روز رسانی:

پیشگفتار

این اتفاق 36 سال پیش افتاد…

… و ممکن است در ذهن نسل خاصی از هواداران چلسی باشد که در بازی امشب شرکت خواهند کرد. آیا برنده های پنج بار می توانند شکست 1-0 خود را در بازی اول برگردانند؟ یا اینکه بورو موفق خواهد شد به اولین فینال و چهارمین پیروزی خود از زمان تنها پیروزی خود در سال 2004 برسد؟ داستان از ساعت 20:00 به وقت گرینویچ شروع می شود. راه افتادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *