چلسی 0-1 منچستر سیتی: سوپر لیگ زنان – واکنش زنده | سوپرلیگ بانوان

رویدادهای مهم

هر دو تیم در زمین هستنددر حالی که سیتی بی سر و صدا شاد می شود، اما هیز کمی ناامید به نظر می رسد. همانطور که می توان فهمید؛ تیم او هرگز پیشرفت نکرد.

تاریخ به روز رسانی:

ببین اون میز چقدر نزدیکه چلسی از نظر گل زده در صدر قرار دارد.

پایان بازی: چلسی 0-1 منچسترسیتی

این یک برد بزرگ و شایسته برای سیتی است. گل بانی شاو عالی بود، چرا که چلسی در نیمه اول اشتباهات زیادی را مرتکب شد. در بازی برگشت، سیتی دفاع عمیق و بسیار خوبی انجام داد تا با چلسی در صدر قرار بگیرد. همه چیز در مورد بازی است.

قهرمانان شکست خوردند! عکس: جاستین سترفیلد/گتی ایماژ

تاریخ به روز رسانی:

90+10: در دقیقه 100، کیتینگ دوباره به شرط بندی خود ادامه می دهد. چه بازی خوبی داشت. به اندازه خانه ها امن است. و او این را می بیند. قهرمانان شکست خوردند… برنده سیتی بود.

90+9 دقیقه: جیمز همیشه هدف است، اما این شب او نیست، واقعاً هیچ اتفاقی برای او نخواهد افتاد. اما هیز زمزمه می کند و اذعان می کند که شاید تیمش به اندازه کافی کار نمی کند. نیما چارلز توپ را وارد دروازه کرد و کیتینگ در حالی که منتظر بود و سانتر را جمع کرد بسیار آرام بود.

90+7 دقیقه: Siege of Kingsmeadow ادامه دارد، اما زمانی که لورن جیمز توپ را به سکوها پرتاب می کند، بحثی پیش می آید. اکنون این ثانیه ها بسیار مهم هستند.

90+5 دقیقه: چلسی پس از ورود دمی استوکس، کهنه کار سیتی به بازی نزدیک می شود و کیتینگ قهرمان است، اولین دفع را از کانکوویچ دفع می کند و سپس او را خفه می کند.

90+3 دقیقه: شاو گوشه را تمیز برمی گرداند. در هوا بسیار قدرتمند است. Kaneryd از راه دور شوت می کند و کیتینگ ضربه دروازه را نگه می دارد و وقت خود را می گیرد.

90+2 دقیقه: شاو در حالی که سعی می کند تحت فشار قرار دهد سایه ها را تعقیب می کند. شهر بسیار خسته به نظر می رسد. چلسی یک کرنر دیگر می گیرد.

دقیقه 90: الکساندری باید برود و با درد نگاه کند. کندی می آید تا 90 را ببیند، آن را 99 کنید زیرا نه دقیقه دیگر اضافه می شود.

آلانا کندی برای جانشینی لایا الکساندری مصدوم وارد بازی شد. عکس: اندرو کولدریج/اکشن تصاویر/رویترز

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 87: پس از برخورد لورن جیمز و الکساندری با یکدیگر، وقفه ای در بازی ایجاد شد. این یک استراحت نوشیدنی است و آخرین سفارشات برای چلسی به صدا در می آید. الکساندری شکست خورد اما بازی را ترک نکرد.

دقیقه 86: تعداد گوشه ها همچنان در حال افزایش است، اما تعداد انتقال ها نیز افزایش می یابد. سم کر روی سکوها می نشیند و آرزو می کند کاش می توانست کار سم کر را انجام دهد، اما کار سم کر برای مدتی شبیه سام کر نخواهد بود. رامیرز با یک مانع زبانی در برابر هم تیمی های جدیدش کاملاً عملی است، اما هیچ کدام به اندازه سم کر کشنده نیست.

دقیقه 83: می توانید ببینید که الکساندری چقدر آرام است که ضربه سر را به کیتینگ برمی گرداند. سپس جیمز به دلیل جلوگیری از ضربه گل، کارت زرد دریافت می کند. همش چلسی

داور ابیگیل برن به لورن جیمز کارت زرد نشان داد. عکس: تام جنکینز/ گاردین

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 81: کرنر چلسی کوتاه است و جیمز در نهایت جلو می رود و کیتینگ توپ را نجات می دهد.

دقیقه 79: سیتی در حال تغییر است و چلسی هم همینطور. کلویی کلی خسته به نظر می رسید. یلنا چانکوویچ جانشین ملانی لوپولز در تیم چلسی شد.

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 77: اوووه کاتبرت از لبه محوطه جریمه شوت می زند اما توپ به بیرون می رود.

دقیقه 75: هواداران چلسی پشت تیم خود هستند و وقتی ضربه جیمز به بیور جونز فرصتی را برای توپ به سمت جک گودچایلد باز می کند، هیجان زده می شوند.

دقیقه 73: همپتون یک سیو کم انجام داد اما شاید کلی می توانست پارک یا شاو را از یک نیمکت دیگر پیدا کند. سیتی حتی اگر توپ را در اختیار نداشته باشد، شانس بیشتری دارد.

دقیقه 72: یکی دیگر از بازیکنان چلسی:

سومین تغییر شب، با نوسکن به جای لارنس. 🔄

🔵 0-1 ⚪️ (72 دقیقه) #CFCW

– چلسی اف سی زنان (@ChelseaFCW) 16 فوریه 2024

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 72: شاو در حال حاضر برای سیتی در شرایط کاملاً تنهایی قرار دارد. پرس بالا در نیمه اول یک خاطره دور است. سیتی در نهایت از نظر تعداد بهبود می یابد و سپس کاسپاریج قدم می گذارد و از راه دور انتخاب می کند.

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 71: ارسال کاتبرت به بیرون رفت، اما چلسی اکنون کنترل توپ را حفظ کرده است. سیتی همچنان به دنبال یک ضد است، اما به دلیل مشکلات ارتباطی پارک و کلی قادر به حرکت نیست.

دقیقه 69: گوشه شهر و الکساندری از بالای نوار عبور می کند.

دقیقه 67: تمجید چارلز آنتاکی از رابین کاون: «من موافقم – رابین کاون مفسر بسیار خوبی است. ترکیبی واقعاً فوق العاده از دانش، سرعت، اشتیاق + عشق محسوس به بازی و بازیکنان. در صدای او نیز ردی از سرگرمی دیده می شود، نت مهربانی که برای افراد پرمدعا در این حرفه ناشناخته است.»

دقیقه 66: سیتی در محوطه جریمه وحشت کرد اما ارسال رامیرز مستقیما به صورت کانیرید رفت. در همین حال، کیتینگ پایین می‌آید، همان کاری که دروازه‌بان‌ها اغلب در زمانی که تیم تحت فشار است انجام می‌دهند. این عمل در مسابقات زنان رایج است. حداقل قبول می کنند.

65 دقیقه: هواداران چلسی: فران کربی سکوت کرد.

دو تغییر در چلسی رخ داد زیرا کانیرید و بیور جونز جایگزین کربی و رایتن شدند.

🔵 0-1 ⚪️ (63 دقیقه) #CFCW

– چلسی اف سی زنان (@ChelseaFCW) 16 فوریه 2024

دقیقه 64: هواداران چلسی پس از اینکه جیمز این بار موفق به زدن کرنر نشد، او را هو کردند. بحث تنبیه قبلی خیلی جواب نداد. جیمز افتاد.

دقیقه 62: جیمز که سکوت کرده بود با هیجان از جایش بلند شد و نزدیک جعبه افتاد. چیزی داده نشد. لمس کرد؟ VAR وجود ندارد بنابراین مهم نیست.

لورن جیمز توسط کلوئی کلی هم تیمی خود در انگلیس به چالش کشیده می شود. عکس: هریت لندر/ چلسی اف سی/ گتی ایماژ

تاریخ به روز رسانی:

60 دقیقه: تغییراتی در چلسی در راه است. آنها مورد نیاز هستند، این بازی هنوز از آنها دور می شود.

دقیقه 58: همپتون می خواست نجات دهد. کنف با شوت های اوهابی و کومبس از توپ خارج می شود. سپس چلسی دوباره ضربه می زند و چارلز نمی تواند کربی را پیدا کند.

دقیقه 56: سیتی این شانس را دارد که حمله سریع انجام دهد، اما در حالی که کسی نزدیک او نیست، کلی مجبور به عقب نشینی می شود و در نهایت ضربه همپ مسدود می شود.

دقیقه 53: ناراحتی بیشتر و کلویی کلی برای یک چالش نوسانی وارد کتاب می شود. از ضربه آزاد کیتینگ همه جا هست اما توپ از همه فراتر می رود.

دقیقه 52: اوهابی توسط کاتبرت خطا شد و این به معنای انباشته شدن خطاها به معنای کارت زرد برای بازیکن چلسی است. اینجا فضای بسیار متشنجی حاکم است.

دقیقه 51: پرسینگ چلسی بسیار بالاست. اما سیتی حمله خواهد کرد. توپ اوهابی به سمت شاو می رود، شاو توپ را به زمین می فرستد اما توپ به سمت دروازه می رود.

دقیقه 49: سیتی عقب نشینی کرد، الکساندری مجبور به زدن یک ضربه سر عالی شد تا خطر را برطرف کند. سپس پس از حمله رامیرز از جناحین، هاسگاوا مجبور به قبول کرنر شد.

دقیقه 47: حرکت چلسی ادامه دارد و جیمز تقریباً رامیرز را پیدا می کند. بگذارید خطوط شهر را پاک کند.

46 دقیقه: عقب بایست، ما می رویم. 45 دقیقه عالی از این فصل WSL و داستان اما هیز. آیا سیتی می تواند سطح انرژی خود را حفظ کند؟ چلسی با مصمم شروع می کند، از جمله تکل شدید لورن جیمز.

چلسی و اما هیز کارهای زیادی برای انجام دادن در نیمه دوم دارند. عکس: بردلی کالیر/PA

تاریخ به روز رسانی:

نیمه اول: چلسی 0-1 منچسترسیتی

گل بسیار تاثیرگذار سیتی، به خصوص از خدیجه شاو، که در ثانیه های پایانی از راه دور شوت کرد. یک مهاجم بزرگ گل زد، خیلی آرام. هم تیمی هایش به چلسی فشار آوردند تا حواس او را پرت کند. کارهای زیادی برای انجام دادن برای اما هیز وجود دارد.

45+2 دقیقه: پارک پس از اشتباه چارلز با یک پاس گسترده کلی را آزاد می کند و مدافع کرنر را به خوبی قبول می کند.

45 دقیقه: 4 دقیقه بیشتر به دلیل مصدومیت شاو اضافه شد.

44 دقیقه: سیتی همچنان چلسی را مجبور به بازی عجولانه می کند. آنها در رهبری خوب بودند.

42 دقیقه: رامیرز توپ را در میانه میدان می برد و توپ در نهایت به کاتبرت می رسد که به سمت دروازه شوت می کند. کیتینگ تقریباً این موضوع را پوشش داده بود.

40 دقیقه: بانی شاو مجبور به ترک زمین می شود و کمی قرمزتر اما بهتر از قبل به نظر می رسد. بعد از آن درگیری تکان نخورده بود.

38 دقیقه: لورن همپ نماینده نیمه شهر است و به عقب می دود تا خطر اضافه بار لارنس را برطرف کند… اوه من، شاو پس از یک دوئل هوایی که برنده شد، شکست خورد.

دقیقه 36: شاو که باید ضربه را تحمل کند، عمیقاً حفاری می کند و قدرت خود را حفظ می کند. او چه نوع بازی ای انجام می دهد؟ مشکل این بود که هیچ تغییر مسیری برای اتصال وجود نداشت.

34 دقیقه: اوه فران کربی که از سمت راست وارد می‌شود، به نظر می‌رسد که فقط منطقه‌اش تحت پوشش کیتینگ بوده است.

فران کربی به چلسی نزدیک می شود. عکس: اندرو کولدریج/اکشن تصاویر/رویترز

تاریخ به روز رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *