بسکتبال
ژان سالومو پس از پنج سال به اوستنده باز می گردد

ژان سالومو پس از پنج سال به اوستنده باز می گردد


نوشته شده توسط: جانی عسکونیس/ [email protected]

فیلو اوستنده که در گروه E فصل عادی لیگ قهرمانان بسکتبال با نتیجه 1-2 بازی می کند، روز پنجشنبه پس از بازگشت یک بازیکن جدید برای کسب پیروزی مهم مقابل EWE Baskets Oldenburg در روز چهارشنبه، یک بازیکن جدید اضافه کرد.

ژان سالومو برگشت. این بازیکن که برای مدت طولانی تا پایان فصل 18-2017 در اوستنده کار خود را آغاز کرد، سهم بزرگی در مسابقات قهرمانی 12 ساله بلژیک داشت. این بازیکن که ترجیح می داد استعدادهای خود را به خارج از کشور ببرد، در پنج سال گذشته در لهستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا و ترکیه بازی کرده است.

تجربه او در لیگ قهرمانان اروپا به 27 بار بازی برای اوستنده در فصل عادی و دو بار در دور مقدماتی با ساکاریا BSB در فصل 19-2018 گسترش یافته است. این بازیکن که نماینده بلژیک در سطح بین المللی بود، در نسخه های 2015 و 2017 یورو بسکت بازی کرد.

شاه ویلکی مورسکی شچین در ابتدای هفته در بازار نقل و انتقالات فعال بود. قهرمان لهستان PLK خدمات پرزمیسلاو زولنیرویچ را تضمین کرد. این گارد 28 ساله فصل را با آرکا گدنیا آغاز کرد. او اولین بازی خود را در BCL با تیم جدیدش با نتیجه 1-2 در گروه D انجام می دهد.

در همین حال، لنونو تنریف، جیمی فرناندز (پای چپ) را در لیست مصدومان قرار داد. این گارد ترکیبی 30 ساله برای بازی برابر Darushşafaka Lassa در چهارمین بازی فصل عادی سه شنبه آینده مشکوک به نظر می رسد. تیم تحت مربیگری تکسوس ویدورتا بخشی از تساوی 2-1 سه جانبه با داکا و چوله است که در صدر گروه C قرار دارند.

اعتبار عکس: FIBA.BASKETBALL

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *