ژاوی هرناندز پس از شکست 5-3 بارسلونا را در پایان فصل ترک کرد | بارسلونا

ژاوی هرناندز سرمربی بارسلونا اعلام کرد که در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

موقعیت ژاوی در کانون توجه قرار گرفته است زیرا او از رئال مادرید و خیرونا قهرمان لالیگا عقب افتاده است.

پس از باخت 5-3 در خانه ویارئال در روز شنبه، ژاوی با انتشار پیامی جدایی خود را در حساب رسمی باشگاه در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

“من می خواهم اعلام کنم که از 30 ژوئن دیگر به عنوان مربی بارسا به وظایف خود ادامه نمی دهم. فکر می کنم شرایط باید تغییر کند و به عنوان یک کولر (هوادار بارسا) نمی توانم شرایط فعلی را اجازه دهم.”

بارسلونا وقتی در پایان وقت های تلف شده در بازی لالیگا که بحث های VAR افزایش یافت، به الکساندر سورلوث و خوزه لوئیس مورالس از ویارئال گل زد، شگفت زده شد.

در حالی که یک هفته پس از بازی رئال مادرید و آلمریا، تعدادی از تصمیمات بحث برانگیز داوری خبرساز شد، دو تصمیم بحث برانگیز VAR که در لحظات مهم بازی در بارسلونا گرفته شد، خشم را برانگیخت.

در حالی که بارسا با 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت، ویارئال با گل های مورنو در دقیقه 41 و ایلیا آخوماچ در دقیقه 13 با دو گل پیش افتاد.

با این حال، بارسلونا یازدهم شد. این تیم با ضربه های ایلکای گوندغان در دقیقه و پدری هشت دقیقه بعد و با گل به خودی اریک بیلی که سعی داشت ضربه ایستگاهی فرنکی دی یونگ را در دقیقه 71 دفع کند، پاسخ داد.

اما ویارئال پاسخ داد و سورلوث یک ضد حمله سریع دیگر را با یک پاس بلند فوق العاده به گونسالو گوئدس زد، که در دقیقه 84 توپ را جمع کرد و در دقیقه 84 بازی را به تساوی کشاند.

بارسا به حمله رفت و در دقیقه 90 با ضربه دست سانتی کومسانا صاحب یک پنالتی شد. با این حال، پس از بررسی VAR، داور تصمیم خود را تغییر داد، حتی اگر پخش مجدد ویدیو به وضوح نشان داد که توپ با آرنج او برخورد می کند.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

هنگامی که بارسا برای پیروزی فشار می آورد، دفاع آنها آشکار شد و سورلوث و مورالس برای کسب امتیاز حمله کردند.

ژاوی به DAZN گفت: “در نهایت من تحریم خواهم شد، من اهمیتی نمی دهم، شما خودتان آن را تحلیل کنید، من نمی خواهم جنجال دیگری ایجاد کنم.” هیچ بهانه ای وجود ندارد، اما این (حادثه پنالتی کومسانا) سرنوشت مسابقه را رقم خواهد زد. داور چهارم به من گفت پنالتی واضح بود. مونوئرا به سمت مانیتور رفت و گفت نه. من نمی خواهم بیشتر صحبت کنم، تصاویر وجود دارد.

“به طور معمول ما 4-2 پیروز می شدیم، اما وقتی حریف را زنده رها می کنید این اتفاق می افتد… این در دستان ما است و در حال لغزش است.”

بیشتر برای دنبال کردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *