گلف
کارت پستال‌هایی از رم: نویسندگان گاردین روی جام رایدر وزن می‌کشند |  جام رایدر 2023

کارت پستال‌هایی از رم: نویسندگان گاردین روی جام رایدر وزن می‌کشند | جام رایدر 2023

یوان موری

بازیکن مسابقات روری «راکی» مک‌ایلروی باید یک جام عظیم رایدر را به دست آورد، و او یکی را تحویل داد. مک ایلروی برای اولین بار بهترین گلزن اروپا شد. فراتر از آمار خالی، اثر خارج از مسیر برنده ها را شگفت زده کرد.

تازه کار مسابقات اگر یک آمریکایی بود که لیاقت حضور در تیم بازنده را نداشت، آن مکس هما بود. اعتماد زک جانسون به هما با حضور او در هر پنج جلسه مشهود بود.

بهترین جشن باب مک اینتایر 500 مایل Proclaimers را سوار می‌کند، با کمک مک‌ایلروی، جاستین رز و دیگران در اتوبوس تیم اروپایی. مک اینتایر اولین حضور خاطره انگیزی در جام رایدر داشت.

بهترین مسابقه به دلایل سرد کننده برد 9 و 7 لودویگ ابرگ و ویکتور هولند مقابل بروکس کوپکا و اسکاتی شفلر بسیار جالب بود. آمریکایی ها به این دلیل متأسفانه نمی توانستی چشم از او بردار.

خنده دار ترین لحظه “روزگار بدی را سپری کردی، نه؟” شین لوری به Åberg می گوید. شما سه ماه پیش در دانشگاه بودید. مطمئنم دوست داری اونجا بودی…”

اروپا در سال 2025 … تیم را ملزم به استفاده از هدفون کنید. Bethpage به اندازه کافی دیوانه کننده برای مسابقات قهرمانی بزرگ است. جمعیت در نیویورک وحشی خواهد شد زیرا ایالات متحده به دنبال بازپس گیری جام رایدر است.

اندی بول

بازیکن مسابقات ویکتور هولاند. او کارها را با اولین پرنده صبحگاهی برجسته خود در روز اول شروع کرد و در آخر هفته به همین ترتیب بازی کرد.

تازه کار مسابقات ماکس هما. او در هر پنج راند بازی کرد و سه امتیاز به دست آورد و به عنوان تنها بازیکن آمریکایی که در دو روز اول بهترین بازی خود را داشت، امتیاز کسب کرد.

مکس هما از ایالات متحده پس از زدن توپ خود در سوراخ هجدهم برای پیروزی در مسابقه انفرادی خود جشن می گیرد. عکس: کارل رسین/ رویترز

بهترین جشن شین لوری به نوعی به نظر می رسید که هر وقت تیم ضربه بزرگی می خورد، در پس زمینه سینه می زد و فریاد می زد.

بهترین مسابقه در اولین مسابقه انفرادی یکشنبه، جان رام شش بار در حالی که با اسکاتی شفلر به جلو و عقب حرکت می کرد، پیش از آن که کل فریم را در 18 سالگی به پایان رساندند، پیشی گرفت.

خنده دار ترین لحظه تنها چند ساعت پس از اینکه تمام دنیا او را در پارکینگ تماشا کردند، روری مک ایلروی رسماً اعلام کرد که او در واقع یک رواقی فداکار است.

اروپا در سال 2025 … اگرچه تیم‌های میهمان مثل همیشه شکست می‌خورند، اما آنها عملکرد بسیار بهتری نسبت به آنچه در Whistling Straits در سال 2021 انجام دادند، دوباره تحت رهبری لوک دونالد انجام دادند.

شان اینگل

بازیکن مسابقات ویکتور هاولند شما به راحتی می توانید از روری مک ایلروی که بهترین رکورد کلی را دارد و جان رام که شکست ناپذیر و در کلاچ است دفاع کنید. اما از نظر آماری هوولند بهترین بازیکن هر دو تیم از نظر اینینگ های به دست آمده بود و 3-1-1 پیش رفت. و روشی که او و لودویگ ابرگ بروکز کوپکا و اسکاتی شفلر را در چهار نفره شنبه نابود کردند، برای مدت طولانی در خاطره ها باقی خواهد ماند.

تازه کار مسابقات ماکس هما. او تنها آمریکایی است که هر پنج بازی را انجام داده و بهترین رکورد تیم ایالات متحده با 3-1-1 را دارد. بازی درخشان او، ایالات متحده را برای مدتی بیشتر زنده نگه داشت، زیرا او مت فیتزپاتریک را با یک ترن هوایی 18 امتیازی در انفرادی شکست داد.

بهترین جشن تیم آمریکایی باید کلاه خود را به پاتریک کانتلی می‌سپارد که مک‌ایلروی و تامی فلیت‌وود را در چهار توپ شنبه با پرتاب 43 متری خود در دقیقه 18 شکست داد. من مطمئن نیستم که روری موافق باشد، توجه داشته باشید.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

بهترین مسابقه درگیری روز شنبه مک ایلروی/مت فیتزپاتریک مقابل کانتلی و ویندهام کلارک، هم از نظر کیفیت گلف و هم از نظر هجدهمین بازی گلف، هیجان انگیز بود. چهار توپ از رام و نیکولای هویگارد در برابر شفلر و کوپکا مساوی را تضمین کرد و اسپانیایی دو عقاب را در سه سوراخ به ثمر رساند. و در مسابقه حماسی انفرادی یکشنبه بین رام و شفلر، اسپانیایی ها دوباره در سبز پایانی به تساوی رسیدند.

خنده دار ترین لحظه مک ایلروی در پارکینگ توسط شین لوری در طی یک درگیری خشونت آمیز با جیم “بونز” مکی، تسکین دهنده جاستین توماس، پس از آخرین گرمای چهار توپی روز شنبه بازداشت شد. لوری بعداً گفت که باید مک‌ایلروی را در استخر غوطه‌وری بگذارد تا او را آرام کند.

روری مک ایلروی و جیم «بونز» مکی در نزاع داغ پارک ماشین
روری مک ایلروی و جیم «بونز» مکی در یک نزاع داغ در پارک خودرو. عکس: توییتر

اروپا در سال 2025 … امیدواریم بتوانیم این را بسیار نزدیکتر از دفعه قبل در ایالات متحده کنیم. رایدر کاپ موفق شد اولین برد خارج از خانه خود را پس از مدینه در سال 2012 کسب کند.

جاناتان لیو

بازیکن مسابقات ویکتور هولاند. رویای یک کاپیتان، یک استاد، یک مربی و یک بازیکن در اوج اعتماد به نفس.

تازه کار مسابقات ماکس هما. برای یک هدف از دست رفته عالی است. یک بازیکن کلاچ، یک حیوان مسابقه بازی و قطعا یک قفل برای سال 2025.

بهترین جشن اساساً هر چیزی که شین لوری می نویسد.

بهترین مسابقه جان رام و اسکاتی شفلر یکشنبه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. گلف به عنوان بوکس: یک نیمه محوری و بسیار جذب کننده که شامل دو مرد است که روی دود می دوند.

خنده دار ترین لحظه منظورم این است که نمی‌توانی روری مک‌ایلروی را نادیده بگیری که یک جعبه در پارکینگ به او می‌دهد، درست است؟

اروپا در سال 2025 … خسارات سنگین وارد کند. این کارها اینگونه است.

این مقاله در 2 اکتبر 2023 اصلاح شده است. در انفرادی، مکس هما مت فیتزپاتریک را شکست داد، نه سپ استراکا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *