کاردیف سیتی با سرمربی خود در خصوص انتقال امیلیانو سالا | امیلیانو سالا

کاردیف سیتی برای کشف حقیقت در مورد مرگ امیلیانو سالا با ایجنت ویلی مک کی به توافقی خارج از دادگاه رسیده است.

سالا زمانی که هواپیمای سبکی که از فرانسه آمده بود در 21 ژانویه 2019 به کانال مانش سقوط کرد، دو روز پس از اینکه کاردیف اعلام کرد بازیکن فوتبال آرژانتینی را از نانت منتقل کرده است.

فیفا علیرغم اصرار باشگاه Sky Bet Championship مبنی بر اینکه نانت باید مسئول سقوط سالا باشد، کاردیف را به پرداخت مبلغ 15 میلیون پوند موظف کرده است و گفته است که این پرواز توسط مدیر باشگاه فرانسوی سازماندهی شده است.

سال گذشته یک ادعای سهل انگاری علیه نانت در دادگاه های فرانسه توسط کاردیف مطرح شد و پنجشنبه قرار بود اولین روز رسیدگی جداگانه درباره نقش مک کی در انتقال باشد، اما اکنون توافقی بین سرمربی و سیتی حاصل شده است.

وکلای کاردیف کپیتال لاو گفت: «پرونده ما علیه نانت در فرانسه ادامه دارد و افراد زیادی به ما کمک می کنند تا حقیقت مرگ امیلیانو سالا را جستجو کنیم. شکایتی که ما علیه مدیران آنها تنظیم کردیم نیز بخشی از این روند بود.

مک کی به اسکای اسپورت گفت: به احترام خانواده امیلیانو سالا، لازم دیدم تایید کنم که کاردیف با من در مورد ادعاهایش علیه نانت به توافق رسیده است.

در طول این فرآیند، من شواهدی را برای کمک به پزشکی قانونی دورست، پلیس دورست، سازمان هواپیمایی کشوری و اداره بررسی سوانح هوایی (شعبه) ارائه کرده‌ام و در تمام تحقیقات در مورد مرگ غم انگیز امیلیانو همیشه باز و صادق بوده‌ام.

من و خانواده ام ادعاها و اتهامات نادرست بی پایان را تحمل کردیم، اما همیشه می دانستیم که بی گناه هستیم.

در طول تمام تحقیقات فوق، ما از هرگونه تخلفی که منجر به وقایع وحشتناک 21 ژانویه 2019 شده بود، بی گناه بودیم.

شرایط حل و فصل خارج از دادگاه محرمانه است اما گزارش شده که به انتشار اسناد و پیام‌های مربوط به سالا مربوط می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *