بسکتبال
کارشیاکا در آخرین لحظه به هدف 15 امتیازی رسید

کارشیاکا در آخرین لحظه به هدف 15 امتیازی رسید


توسط تیم Eurohoops/ [email protected]

تمرکز پینار کارشیاکا به سرعت از پیروزی به کسب برتری در تساوی تغییر کرد. ماموریت با صدای زنگ کامل شد.

این تیم با هدایت اوفوک ساریکا موفق شد SIG استراسبورگ را با نتیجه 87 بر 72 شکست دهد و در بازی قبلی خود در گروه E فصل عادی لیگ قهرمانان بسکتبال با این باشگاه فرانسوی 15 امتیازی شد.

4. ورنون کری جونیور، برترین بازیکن Gameday و MVP اکتبر، با دومین بلاک خود در شب، از آخرین فرصت استفاده کرد. او دفاع را به حمله تبدیل کرد و کلان مارتین را برای یک پرتاب سه امتیازی آماده کرد.

مهاجم/سنتر 22 ساله همچنین با 19 امتیاز و 8 ریباند به بالاترین میزان بازدهی بازی یعنی 27 رسید. مارتین که چهارمین سه گانه خود را در سوت پایان بازی انجام داد، مسابقه را با 15 امتیاز به پایان رساند. ویتو براون 16 امتیاز داشت. اریک مک کولوم 15 امتیاز دیگر به دست آورد و روند شکست ناپذیری خود در سه بازی خانگی در فصل عادی را تکمیل کرد.

در کارشیاکا آرنا، تیم ماسیمو کانسلیری از ابتدا تا انتها عقب افتاد، اما در کوارتر چهارم با اختلاف 21 امتیازی به برتری رسید. هر دو تیم اکنون 3-1 هستند و مهم ترین تای بریک در مرحله یک هشتم نهایی حذف شده است.

عملکرد فیل بوث با 20 امتیاز، 6 پاس گل، 3 ریباند و 1 توپ ربایی برای ازمیر کافی نبود. علاوه بر ناکیه سندرز، لئو کاوالیره و سوفیان بریکی که در لیست مصدومان حضور داشتند، شاندی براون نیز به دلیل مصدومیت در پایان کوارتر سوم مجبور به ترک زودهنگام بازی شد.

نشست خبری بعد از بازی

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

آخرین اخبار را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *