بسکتبال
کارل-آنتونی تاونز در جمهوری دومینیکن: “این برای من به معنای دنیاست”

کارل-آنتونی تاونز در جمهوری دومینیکن: “این برای من به معنای دنیاست”


ارسال شده توسط Cesare Milanti / [email protected]

مانیل، فیلیپین – جام جهانی 2023 فیبا برای جمهوری دومینیکن که با نتیجه 112 بر 79 مغلوب صربستان شد و بلیت یک چهارم نهایی را کسب نکرد، به پایان رسید. کارل آنتونی تاونز ماجراجویی خود را با 25 امتیاز و 7 ریباند به پایان رساند.

فوق ستاره 27 ساله جمهوری دومینیکن که احساساتی شده بود در مورد اینکه این مسابقات در منطقه مختلط برای او چه معنایی داشت صحبت کرد. این یکی از سرگرم کننده ترین بسکتبال هایی است که من تا به حال بازی کرده ام. من واقعا از بازی با این بچه ها لذت بردم. وقتی به اینجا رسیدیم، دنیا از ما انتظار داشت که شکست بخوریم، رقیب نباشیم و یک بازی را ببریم. ما یکی از حریفان آسان برای رویارویی هستیم، اما هرگز این کار را نکرده ایم. ما به اینجا آمدیم و امیدوارم با رقابت باعث افتخار کشورمان شده باشیم. چقدر جنگیدیم و من فکر می کنم بزرگترین کلمه این است که ما کشورمان را به این باور رساندیم.او ابتدا گفت.

«به من یادآوری کن که وقتی جوانتر بودم چقدر سرگرم کننده بود. وقتی 13 سال پیش برای این کشور بازی کردم، شرایط متفاوت بود. برای من فرق می کرد، من یک بازیکن نیمکت نشین بدون دقیقه بودم. اما من همیشه با صدای بلند می خواندم، بسیار به پوشیدن این پیراهن افتخار می کردم. هیچوقت نمیدونی چطوری برم من بسیار خوش شانس و مفتخرم که مادرم به من اصل و نسب و فرهنگ داد. اینکه بتوانم آن نام را روی سینه ام بگذارم برایم یک دنیا معنا داشت. من خیلی خوشحالم، سرم را بالا می گیرم. جمهوری دومینیکن برای من به معنای جهان است.کارل آنتونی تاونز آن را اضافه کرد.

فوق ستاره تیم مینه سوتا تیمبرولوز جام جهانی 2023 فیبا را با 24.4 امتیاز، 8.0 ریباند و 1.6 پاس منجر به گل در هر بازی به پایان رساند و در 5 بازی مقابل جمهوری دومینیکن سه دابل دابل داشت.

جام جهانی آینده را تماشا کنید سرویس پخش رسمی فیبا! به Courtside 1891 بپیوندید و یک ثانیه از اکشن را از دست ندهید!

اعتبار عکس: جام جهانی فیبا 2023

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *